مشاوره رایگان

همین حالا مشاوره رایگان بگیرید.

تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی چیست؟

تیزر تبلیغاتی همانطور که از نام آن برمی‌آید، یک ویدیو و رسانه تصویری است که از طریق آن، محصولات کالاها و خدمات به صورت حرفه‌ای و خلاقانه به مخاطبان معرفی می‌شود. هر چه تیزرهای تبلیغاتی ویدیویی، جذاب و حرفه‌ای تر طراحی شده باشند، تاثیرگذاری بیشتری در مشتریان دارند. فاکتورهای متعددی در طراحی یک تیزر تبلیغاتی دخالت دارد؛ عواملی که باعث می شوند جذابیت تیزر و البته قیمت ثبت سفارش متغیر باشد.

اهمیت ساخت تیزرهای تبلیغاتی و رسانه های ویدیویی نظیر موشن گرافیک و تولید انیمیشن های تبلیغاتی کوتاه و بلند، امروزه بر کسی پوشیده نیست. کسب و کارهای آنلاین به شدت در حال رقابت هستند. برندسازی و جذب مشتریان، مهمترین اهداف کسب و کارها، به ویژه مشاغل آنلاین به شمار می روند. می توان پیش بینی کرد که ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای برای هر محصول، کالا یا حتی خدمات، می تواند در آینده منجر به سودآوری شرکت شود.

مزایای تیزر تبلیغاتی

با توجه به تعریف کوتاهی که درباره تیزر تبلیغاتی ارائه دادیم می‌توان پیش‌بینی کرد که سفارش رسانه‌های ویدیویی و تصویری تا چه میزان برای مشاغل اهمیت دارد. تیزرهای تبلیغاتی خلاقانه و حرفه ای با پشتوانه یک استراتژی اصولی برای تهیه سکانس ها و پلان ها تهیه می‌شوند. این تیزرها مطابق با نیازهای مشتریان و مخاطبان، برنامه‌ریزی شده و مراحل تولید آغاز می گردد.

مهمترین مزایای تیزرهای تبلیغاتی، جلب نظر مشتریان به سمت محصولات و خدمات یک برند مشخص است. در این شرایط امکان بازدید از محصولات و خدمات افزایش پیدا می‌کند و در طولانی مدت، مخاطبان به مشتریان موقت و سپس به مشتریان دائمی تبدیل خواهند شد.

 یکی دیگر از مهم‌ترین مزایای تیزر تبلیغاتی برای وب سایت ها و کسب و کارهای آنلاین، جذب ترافیک بیشتر به صفحات وب سایت است. همانطور که می دانید ترافیک بیشتر وب سایت و افزایش زمان بازدید مخاطب از چند صفحه، در سئوی سایت تاثیر دارد. ترافیک بیشتر می ‌تواند جایگاه وب‌سایت را به رتبه‌های اول موتور جستجوگر گوگل ارتقا داده و در نتیجه فروش افزایش پیدا می کند.

به عبارت کلی یک تیزر تبلیغاتی، ابزار مهمی برای جذب مشتری است.

انواع تیزر تبلیغاتی

تیزرهای تبلیغاتی بر اساس مدت زمان نمایش و نحوه ساخت رسانه ویدیویی تقسیم بندی می شوند. برخی از انواع تیزرها به صورت انیمیشن و با کاراکترهای کارتونی و انیمیشن سازی، تهیه می شوند. برخی دیگر از انواع تیزرهای تبلیغاتی به صورت فیلم ویدیویی و با کاراکترهای واقعی تولید می گردد. این دسته از ویدیوهای تبلیغاتی بیشتر برای شرکت ها و کارخانه های بزرگ و صنایع تولیدی کاربرد دارند؛ چرا که از تمام مراحل تولید محصولات و خدمات صنعتی، فیلمبرداری می‌شود و پس از میکس شدن، به عنوان تبلیغات منتشر می گردد. این تبلیغات معمولاً بر اساس محصولات فیزیکی یا خدمات بزرگ به صورت واقعی تهیه خواهند شد.

برخی دیگر از انواع تیزر تبلیغاتی به صورت موشن گرافی هستند و گویندگی روی متن انجام می گیرد.  برخی دیگر نیز بدون گویندگی و صرفاً با نمایش کاراکترها و شخصیت های انیمیشن، محصولات و خدمات را معرفی می‌کنند.

انواع تیزر تبلیغاتی برای تمام کسب و کارها قابل تهیه است؛ از صنایع بزرگ و معتبر گرفته تا شرکت‌های تجاری و بازرگانی، خدمات مرتبط با شهرسازی، خدمات اجتماعی، بخش کشاورزی، هنری، آموزشی و حتی معرفی محصولات و خدمات کسب و کارهای آنلاین، همگی با استفاده از رسانه های ویدیویی قابل تبلیغ شدن هستند.

هزینه تیزر تبلیغاتی

بسته به اینکه یک تیزر تبلیغاتی چند ثانیه طول بکشد و از چه سبک طراحی برای تولید آن استفاده شده باشد و با توجه به گویندگی روی متن و پخش موسیقی، هزینه های متفاوتی دارد. تیزرهای حرفه ای، قیمت بیشتری دارند. همچنین تهیه فیلم ویدئویی از کسب و کارها، فیلمبرداری از محصولات یا مکانی در کارخانه و صنعت معمولاً هزینه های بیشتری در بر خواهد داشت. اگر به فکر رشد کسب و کار خود هستید، سفارش تیزرهای تبلیغاتی حرفه ای را به شما پیشنهاد می کنیم.

چرا تیزر تبلیغاتی املاک؟

 یکی از کسب و کارهایی که نیاز به تیزر تبلیغاتی دارد، بخش املاک و مستغلات است. با این کار، مشتریان خرید زمین، خرید ویلا در شمال، خرید باغ و خرید آپارتمان در مازندران یا هر نقطه دیگر از کشور به راحتی می توانند ویدیویی از املاک را تماشا کرده و برای خرید، تصمیم گیری بهتری داشته باشند.

تمام افرادی که در حوزه املاک مازندران فعالیت می کنند و قصد فروش ملک خود را دارند، نیاز به تبلیغات حرفه ای در قالب تیزر یا تصاویر خواهند داشت. بهترین راهکار، ثبت سفارش ویدیوهای تبلیغاتی از ملک مورد نظر است. این ویدیوها قابل انتشار در رسانه های اجتماعی هستند. مالکان ساختمان ها و ویلاها یا بازاریابان بخش فروش ویلا در شمال می‌توانند از تیزرهای حرفه‌ای برای رشد کسب و کار خود استفاده کنند.

مراحل ثبت سفارش تیزر تبلیغاتی

مشاور املاک اول خونه با تکیه بر سال ها تجربه و تخصص در زمینه خرید و فروش ویلا در شمال و خرید و فروش باغ و زمین در شمال، با به کارگیری کادر تخصصی در حوزه تهیه تیزر تبلیغاتی املاک، خدمات گسترده خود را به مخاطبان عزیز ارائه می دهد. تیزرهای حرفه ای املاک از طریق این مسیر قابل سفارش هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت تیزر تبلیغاتی املاک و بازدید از ملک جهت تهیه تیزر با کارشناسان اول خانه ( 09196815230 ) تماس بگیرید.

نمونه کارهای تیزر تبلیغاتی املاک را از بخش زیر دریافت کنید...

WhatsApp Chat