مشاوره رایگان

همین حالا مشاوره رایگان بگیرید.

خرید ویلا در چالوس

خرید ویلا جنگلی در چالوس

قیمت ویلا در چالوس

خرید ویلا لاکچری در چالوس

جدید ترین ویلا ها در چالوس

 • زمین 270 متر
 • ، بنا 300 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، چالوس - نمك آبرود
 • زمین 200 متر
 • ، بنا 100 متر
 • ، 2 اتاق
 • ، چالوس - نمك آبرود
 • زمین 260 متر
 • ، بنا 220 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، چالوس - نمك آبرود
 • زمین 270 متر
 • ، بنا 100 متر
 • ، 2 اتاق
 • ، چالوس - نمك آبرود
 • زمین 251 متر
 • ، بنا 160 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، چالوس - نمك آبرود
 • زمین 275 متر
 • ، بنا 390 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، چالوس - رادیو دریا
 • زمین 360 متر
 • ، بنا 210 متر
 • ، 4 اتاق
 • ، چالوس - نمك آبرود
 • زمین 250 متر
 • ، بنا 170 متر
 • ، 2 اتاق
 • ، چالوس - نمك آبرود
 • زمین 316 متر
 • ، بنا 250 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، چالوس - رادیو دریا
خرید ویلا شهرکی در چالوس

خرید ویلا در چالوس

آیا تاکنون به گزینه خرید ویلا در چالوس مازندران فکر کرده‌اید؟ آیا می دانید که چالوس در کنار بهترین شهرهای مازندران برای خرید ویلا قرار گرفته است؟ بسیاری از مشتریان خرید ویلا در شمال، در نگاه اول، شاید به دنبال شهرهای لاکچری نظیر رامسر نوشهر یا سرخرود باشند اما از این مسئله نباید غافل شد که چالوس هم گزینه خوبی برای خرید ویلا جنگلی با قیمت مناسب و حتی ارزان تر نسبت به سایر مناطق به حساب می آید.
با خرید ویلا در چالوس مزایای زیادی به دست می آورید. از طرف دیگر می‌توانید زمین مناسبی در چالوس بخرید که آن هم امتیازهای بی شماری فراهم می کند.
همه ما کم و بیش با منطقه چالوس آشنایی داریم. کسانی که از تهران به سمت جاده چالوس حرکت کرده اند، زیبایی های خیره کننده این مسیر را می شناسند؛ بنابراین جاده چالوس، هم یک جاذبه گردشگری محسوب می شود و هم یکی از مسیرهای دسترسی به مازندران از تهران معرفی شده است.
برای اینکه با شرایط خرید ویلا در چالوس بهتر آشنا شوید و بدانید که ویلاهای این منطقه چه ویژگی‌هایی دارند، یا قیمت خرید ویلا و خرید زمین در چالوس به چه عواملی بستگی دارد، تا انتهای مطلب تمام این موارد را بررسی خواهیم کرد. ویلاهای چالوس، نمایی زیبا و تماشایی رو به جنگل و کوهستان را دارند و همین عامل می تواند بزرگترین مزیتی باشد که برای ساکنین ویلا فراهم می گردد.
شهر چالوس، جایگاه خاصی در میان سایر زیبایی‌های مازندران دارد. جاده چالوس از تهران شروع می‌شود و به شهر چالوس ختم می گردد، بنابراین یک مسیر پر طرفدار و پر تردد به شمار می رود. پر رفت و آمد بودن جاده چالوس باعث شده که پتانسیل رشد این منطقه روز به روز افزایش پیدا کند.
جاهای دیدنی چالوس از یک طرف، سوغاتی های مخصوص شمال از طرف دیگر و گشت و گذار در جنگل های اطراف، همگی هر سال هزاران و بلکه میلیون ها مسافر را به سمت این منطقه جذب می‌کنند. با ما همراه باشید تا درباره چالوس و شرایط خرید ویلا بیشتر صحبت کنیم.

موقعیت مکانی و مسیرهای دسترسی به چالوس کدام است؟

همانطور که در قسمت مقدمه هم اشاره کردیم، چالوس در انتهای جاده چالوس واقع شده است. مسیر دسترسی به چالوس، درست از تهران آغاز می شود و پس از گذر از از روستاهای متعدد، در یک جاده ای پر پیچ و خم به چالوس ختم می گردد.
در مسیر جاده چالوس، روستای زیبای مرزن آباد قرار دارد که جاهای دیدنی آن برای گردش و تفریح بسیار زیاد است. در اطراف جاده چالوس، روستاهای مختلفی وجود دارد که هر کدام سوژه های خوبی برای طبیعت گردی و خرید سوغاتی ها هستند.
برای کسانی که می خواهند مدت زمان کوتاهی در سفر باشند، جاده چالوس یک انتخاب خوب است. اگر می خواهید برای خرید ویلا در چالوس، ویلاهای مختلف را از نزدیک ببینید، همین مسیر را به شما پیشنهاد می کنیم.
بیشترین خانواده های ساکن چالوس را افراد بومی تشکیل دادند. در چند سال اخیر، خانواده های غیر بومی از سایر شهرها به این مناطق آمده ‌اند و در ویلاها ساکن شده اند. طبق آخرین سرشماری در سال ۹۵ جمعیت چالوس بیشتر از ۶۵ هزار نفر بوده است.
چالوس از نظر موقعیت جغرافیایی در غرب استان مازندران قرار دارد. این شهر، شرایط کوهستانی داشته و با شهرهای زیبای نمک آبرود، کلاردشت، مرزن آباد و نوشهر همسایه است. چالوس از شمال از طریق مسیرهای جاده ای هموار به ساحل دریا منتهی می شود. بسیاری از امکانات تفریحی و گردشگری از جمله چندین هتل آپارتمان در نزدیکی ساحل دریا ساخته شده تا مسافران بتوانند از لحظات سفر خود نهایت لذت را ببرند.
از چالوس به سمت شرق که حرکت کنید، به جاده چالوس- نوشهر می‌رسید. این جاده شما را به نوشهر، یکی از شهرهای لاکچری مازندران می رساند. سرمایه گذارانی که به دنبال خرید ویلای لاکچری در شمال هستند، از جاده چالوس حرکت کرده و هم گزینه های خرید ویلا در چالوس را از نزدیک بررسی می‌کنند و هم درباره خرید ویلا در نوشهر اطلاعات بیشتری به دست می آورند.

آب و هوای شهر چالوس

آب و هوای شهر چالوس، مرطوب و معتدل است. تابستان های این شهر تقریباً گرم و زمستان های خنکی را تجربه می کند. دمای هوا در تابستان گاهی به ۳۶ درجه سانتیگراد می رسد و زمستان ها، دما در برخی از روزها به زیر صفر کاهش پیدا می کند. چالوس در نزدیکی نوشهر واقع شده که از یک طرف به کوه های البرز راه دارد. در قسمت شمالی چالوس، دریای خزر وجود دارد که رطوبت قابل توجهی را به این منطقه هدایت می کند.

مشتریان خرید ویلا در چالوس، مهمترین دلیل انتخاب خود را طبیعت سرسبز و زیبای این منطقه عنوان کرده اند. چالوس یک جاذبه گردشگری هم محسوب می شود، بنابراین در منطقه ای است که فرصت رشد فراوانی را فراهم نموده است. اگر تابستان یا بهار به چالوس سفر کنید، متوجه شرایط خوب و دلپذیر آب و هوایی این منطقه خواهید شد.

بهترین مناطق چالوس برای خرید ویلا و زمین کجاست؟

برای خرید ویلا در چالوس و خرید زمین در چالوس انتخاب های زیادی دارید. چالوس به منطقه نمک آبرود و کلارآباد نزدیک است. پس از چند دقیقه رانندگی از چالوس به نمک آبرود می‌رسید. اگر بخواهیم بهترین مناطق چالوس برای خرید ویلا را معرفی کنیم در حقیقت، منطقه‌ ای است که بین چالوس و نمک آبرود و یا چالوس و نوشهر قرار گرفته است.
مناطق روستایی میان ده، روستای هچیرود، روستای نورسر، کریم آباد چالوس، تجن کلا، روستای دارکلا، مازوپشته، روستای طلاجو، منطقه الوی کلا،  منطقه گرامجان و بورسر از بهترین مناطق در اطراف چالوس هستند.
همچنین نمک آبرود، کلار آباد و روستاهای اطراف این نواحی هم برای خرید ویلا در چالوس پیشنهاد می شوند. برای اینکه هر منطقه را بهتر بشناسید یا اینکه بدانید کدام یک برای خرید، قیمت ها و ویلاهای بهتری را دارند با کارشناسان املاک اول خونه صحبت کنید.

قیمت خرید ویلا در چالوس چقدر است؟

وقتی برای خرید ویلا در چالوس جستجو می‌کنید، ممکن است قیمت های بسیار ارزان یا بسیار گران به شما معرفی شود. مثلاً در چالوس، یک ویلای نوساز دوبلکس با قیمت حدود ۵ میلیارد تومان وجود دارد؛ در مقابل می توانید با قیمتی حدود ۱۰ میلیارد تومان هم ویلای لاکچری استخردار در چالوس پیدا کنید. انتخاب برای نوع ویلایی و قیمت خرید ویلا که در نظر گرفته اید، به بودجه مالی شما بستگی دارد.
برای خرید ویلا ارزان در چالوس، گزینه ‌های ویلای چند سال ساخت یا ویلای کلنگی را باید جستجو کنید. حتی در مناطق مختلفی، ویلای ارزان قیمت نوساز هم وجود دارد، اما شرایط هر ویلا می تواند متفاوت باشد. پرفروش ترین ویلاهای چالوس در مکان هایی ساخته شده اند که در دامنه کوه قرار دارد و نمای ابدی رو به جنگل را فراهم می کند.
قیمت خرید ویلا در چالوس با معماری کاخ ویلا در هر یک از مناطق برند نظیر نمک ‌آبرود، نورسر یا کلارآباد متفاوت است. نمک آبرود، ویلاهای شیک و لاکچری دارد. در هچیرود هم می توانید ویلای جنگلی زیبایی بخرید.
 حتی اگر بودجه بیشتری داشته باشید می توانید زمین بخرید و ویلای دلخواه خود را بسازید. در هر صورت نیاز است که  مشاوران املاک مسلط به منطقه چالوس و نمک آبرود شما را راهنمایی کنند. می توانید با املاک اول خونه تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق تری به شما بدهند.

در چالوس چه ویلا هایی را می توانیم بخریم؟

علاقه مندان به سرمایه گذاری در چالوس با خرید ویلا می‌خواهند بدانند ویلاهای فروشی این منطقه چه ویژگی هایی دارند؛ قیمت آنها چقدر است؛ و از نظر معماری و ساخت در چه شرایطی قرار دارند.

در تمام مناطق مختلف چالوس، ویلاهای متفاوتی وجود دارد که از نظر متراژ و نوع معماری با هم فرق می کند.  در چالوس می‌توانید ویلا استخردار پیدا کنید؛ ویلا لاکچری یا ویلا فول فرنیش برای خرید بیابید؛ برخی از ویلاهای چالوس، تریبلکس و برخی دیگر دوبلکس هستند. 

ویلاهای متفاوت در نواحی ساحلی و جنگلی یا حتی در نواحی کوهستانی ساخته شده اند. اگر سرمایه خوبی داشته باشید، حتی می‌توانید کاخ ویلا یا باغ ویلا در چالوس پیدا کنید.

برخی ویلاهای چالوس به صورت فلت ساخته شده‌اند اما در عوض، محوطه بزرگی برای محوطه و باغ اختصاص یافته تا نمای این ملک جذاب تر به نظر برسد. ویلا با معماری مدرن از جمله این ساختمان ها است. ویلاهای ساحلی و ویلاهای پلاک یک جنگل محبوبیت زیادی دارند. برای اینکه از ویلاهای فروشی در چالوس مطلع شوید می توانید با کارشناسان اول خونه تماس بگیرید.

ویلا جنگلی در چالوس

همانطور که تا به اینجای مطلب متوجه شدید، چالوس یکی از محبوب‌ترین مقصدهای گردشگری در شمال کشور است. از آن گذشته، خرید ویلا در این منطقه می‌تواند مشکلات اقامت و گذراندن تعطیلات را برطرف کند. یکی از بهترین پیشنهادهایی که به شما می دهیم خرید ویلا جنگلی در چالوس است.

همانند هر منطقه‌ای دیگری در مازندران، ویلاهای جنگلی چالوس هم دیدنی و مثال‌زدنی هستند. چالوس، هم ویلاهای مستقل دارد و هم می توانید آپارتمان های نزدیک به ساحل را بخرید. قیمت ویلا در چالوس در برخی مناطق گرانتر است، چون به ساحل یا جنگل یا مسیرهای شهری نزدیک تر هستند. منطقه کلاردشت و نمک آبرود، ۲ موقعیت خوب برای خرید ویلای جنگلی در چالوس محسوب می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویلاهای این دو منطقه می توانید با کارشناسان اول خونه تماس بگیرید.

یکی از انواع ویلای جنگلی در چالوس، کاخ ویلاهای لاکچری با امکانات کامل هستند. این املاک هم در متراژ بزرگ تر ساخته شدند و هم از محوطه سازی بی نظیر و باغ بزرگ برخوردارند. ویلاهای کلاردشت و نمک آبرود گران قیمت هستند، بنابراین بودجه کافی را برای خرید این ویلاها باید اختصاص دهید. اگر می خواهید بودجه خرید ویلا برای تان ارزانتر تمام شود، ویلای جنگلی بازسازی شده را انتخاب کنید. ویلاهای چالوس هرکدام امتیازاتی دارند که هنگام بررسی املاک باید در نظر بگیرید.

طرفداران ویلای جنگلی در چالوس، فول امکانات با نمای زیبا رو به سرسبزی جنگل، حتی می‌توانند ویلاهای استخردار را برای خود انتخاب کنند. بزرگترین ویلاهای چالوس در زمینی به وسعت بیش از ۳۰۰ متر ساخته شده اند و فرصت خوبی برای سرمایه گذاری هستند. البته می توانید در چالوس، ویلای نزدیک به ساحل دریا را هم پیدا کنید. در این باره بهتر است کارشناسان املاک اول خونه همراه شما باشند تا مناطق را برایتان توضیح دهند.

مزایای خرید زمین در چالوس چیست؟

در کنار خرید ویلا در چالوس شاید عبارت خرید زمین در چالوس را هم شنیده باشید. زمین سنددار در چالوس با قیمت های مختلف وجود دارد. همانطور که خرید ویلا سنددار در چالوس مهم است، باید برای خرید زمین هم به وضعیت سند و مسائل حقوقی آن اهمیت بدهید.  
زمین های فروشی در چالوس در مناطق مختلف وجود دارد. هر کدام به ازای هر متر مربع قیمت گذاری می شوند و البته از نظر خوش قواره بودن هم باید به آن توجه کنید.
برای خرید زمین در چالوس به این نکته دقت کنید که فاصله موقعیت مکانی زمین تا ساحل دریا چقدر است؛ یا اینکه چقدر تا جنگل فاصله دارد. قیمت زمین در چالوش به موقعیت زمین، متراژ، وضعیت سند و نوع کاربری آن بستگی دارد. می‌توانید زمین با کاربری مسکونی بخرید و ویلا بسازید؛ یا اینکه یکی از کسب و کارهای پرطرفدار در شمال را راه اندازی کنید.
ساخت و ساز هتل ها، اقامتگاه ها و مجتمع های تفریحی در شمال، این روزها متداول شده است، بنابراین با خرید زمین متراژ بالا در چالوس، پروژه پرسود را راه اندازی خواهید کرد. برای تمام این پیشنهادها، املاک اول خونه می‌تواند تیم حرفه‌ای خود را در زمینه‌ پیمانکاری ساختمان، مشارکت در ساخت، محوطه سازی و طراحی پلان ساختمان در اختیار شما قرار دهد.

جاهای دیدنی چالوس را بهتر بشناسیم

از مسئله خرید ویلا در چالوس که بگذریم، زیبایی‌های طبیعت و جاهای دیدنی چالوس، مثال زدنی هستند. پیشنهاد می کنیم برای اینکه از تمام جاهای دیدنی و مکان های گردشگری چالوس لذت ببرید، روزهای بیشتری را در این شهر ساکن باشید.
از مهم ‌ترین جاهای دیدنی چالوس می‌توان به کاخ مادرشاه اشاره کرد که در روستای مازوپشته جایی نزدیک به کمربندی نمک ‌آبرود در مجاورت جنگل قرار گرفته است. از دیگر زیبایی‌های چالوس می توان به پارک جنگلی نمک آبرود اشاره کرد. این پارک جنگلی حدود ۲۰۰ هکتار وسعت دارد و پوشیده شده از درختان انبوه و گونه های گیاهی مختلف است. حرکت کردن از تهران به سمت چالوس و تماشای جذابیت های طبیعت در پیچ و خم‌های مسیر، خود، یک تفریح و گردشگری محسوب می شود.
در چالوس چند هتل و مسافرخانه وجود دارد که برای پذیرایی از مهمانان خدمات کاملی ارائه می‌دهند، اما اگر گزینه خرید ویلا در چالوس را بررسی کنید، از نظر قیمت ها برای شما مقرون به صرفه تر تمام می شود؛ چون مجبور نیستید هر سال بودجه را برای رزرو هتل یا اجاره ویلا در شمال اختصاص دهید.
خرید کردن از مراکز خرید و بازارهای چالوس، حال و هوای خاص خودش را دارد. دریاچه ولشت در چالوس یک جای دیدنی است که هم تفریح می کنید و هم از مناظر اطراف لذت می برید.
مشاوران املاک اول خونه به تمام مناطق کوچک و بزرگ چالوس آشنایی دارند. گزینه های خرید ویلا در چالوس و خرید زمین در چالوس را در کنار این کارشناسان بررسی کنید تا انتخاب دقیق تر و بهتری داشته باشید.

WhatsApp Chat