مشاوره رایگان

همین حالا مشاوره رایگان بگیرید.

اول خونه - خرید و فروش ویلا در شمال - خرید زمین و باغ - پیمانکاری و ساخت ویلا


وب سایت اول خونه با تلاش و همت جوانان خلاق و با انگیزه در حوزه املاک و مستغلات شمال راه اندازی شده است. این مجموعه با هدف رفع کمبودهای بازار مسکن در مازندران، برنامه ریزی دقیقی را برای هدایت خریداران و فروشندگان تنظیم نموده است.
هدف از راه اندازی این وبسایت، رفع نیازهای منطقه مازندران برای پوشش دهی هوشمندانه خرید و فروش ملک بود. نیاز بازار خرید و فروش املاک شمال به سازماندهی اصولی، تیم حرفه ای اول خونه را بر آن داشت تا به این حوزه بسیار دقیق تر نگاه کنند. با تحقیقات گسترده مشخص شد که مازندران در جایگاه یک مقصد توریستی و تجاری، به شدت نیاز دارد که در بخش خرید و فروش ملک، با تکنولوژی و فناوری مدرن امروزی آمیخته شود.
بر همین اساس، یک تیم خبره متشکل از مجموعه مشاوران املاک با تجربه، مهندسان IT، برنامه نویس، حسابدار و امور مالی و كارشناسان حقوقي، با همکاری هم برای پیشبرد این اهداف تلاش نمودند.
حاصل این همکاری، یک مرجع تخصصی املاک در مازندران است که تاکنون توانسته پیشرفت های چشمگیری را داشته باشد. احداث شعب مختلف در شهرهای مازندران، مشاوره رایگان و پاسخگویی به سوالات متداول خریداران ویلا یا زمین در شمال، بخش كوچكی از دستاوردهاي این تیم حرفه ای است.
در ادامه، اول خونه توانست با به کارگیری تیم حرفه ای در زمینه پیمانکاری، محوطه سازی، بازسازی و نوسازی، طراحی پلان ساختمان، فعالیت های خود را توسعه دهد.

جایگاه اول خونه، اکنون کجاست؟

 با تکیه بر تجربه چند ساله در حوزه املاک و مستغلات شمال، بهره‌گیری از دانش طراحان ساختمان و همچنین تجربه تخصصی در حوزه فعالیت در فضای مجازی، مدیریت وب سایت و تولید محتوا، املاک اول خونه توانسته است در جهت جلب رضایت مشتری و جذب کاربران و مخاطبان به وب سایت، بی عیب و نقص موفق عمل کند.
 اعتبار و شهرتی که اکنون املاک اول خونه در مازندران به دست آورده است مدیون تلاش های بی وقفه مشاوران حرفه ای در شعب و تلاش های تک تک اعضای تیم اول خونه می باشد.

همراه با تیم حرفه ای اول خونه

سایت اول خونه مرجع تخصصی خرید و فروش ویلا در شمال، خرید و فروش زمین در شمال و اجرای پروژه های پیمانکاری و محوطه سازی است. کارشناسان املاک و مستغلات در این مجموعه، مشاوران معتبر و با تجربه ای هستند که برای ایجاد ارتباط موثر بین خریداران و فروشندگان ملک، تمام تلاش خود را به کار می گیرند.
 دقیقاً همانند متخصصان و کارشناسان حرفه ای در حوزه صنایع هنر و دکوراسیون، مشاوران املاک اول خونه نیز با نگاه تخصصی، تحلیلگر و با دیدگاه متفکرانه، زمینه را برای خرید و فروش تخصصی ویلا در شمال فراهم می کنند. این مجموعه با رعایت ارزش های اصلی در حوزه املاک و مستغلات شمال و حفظ حقوق خریداران و مشتریان ویلا یا زمین، خدمات استثنایی را در نظر گرفته است.

 اول خونه چه چیزی هست و چه چیزی نیست؟

 سایت اول خونه، یک سایت ثبت آگهی خرید و فروش املاک شمال نیست...!
 این وبسایت تخصصی اگر چه بستری پویا را برای املاک و مستغلات شمال فراهم کرده است اما نباید آن را با یک سایت ثبت آگهی املاک اشتباه گرفت.
 شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شده که سایت اول خونه دقیقاً چه کاری انجام می دهد یا خدمات ارائه شده شامل چه مواردی هستند...
 اول خونه، مرجع تخصصی خرید و فروش ویلا در شمال در اکثر شهرهای مازندران فعالیت می کند و شعبه های مختلفی در شهرهای مازندران تاسیس کرده است. این شعبه ها توسط کارشناسان مجرب، حرفه ای و آشنا به منطقه اداره می‌شوند.
 مالکان ویلا یا زمین که قصد فروش یا اجاره ملک خود را دارند درخواست خود را برای معرفی ملک خود در سایت اول خونه ثبت می کنند. ثبت آگهی به صورت موقتی است و تا زمانی که صحت سنجی و قیمت گذاری دقیق ملک توسط کارشناسان مربوطه انجام نشده، آگهی در سایت اول خونه تایید نمی شود!
 با توجه به اینکه ملک معرفی شده توسط مالک در کدام شهر مازندران قرار دارد، کارشناس همان منطقه به محل اعزام می شود و ملک را کارشناسی می کند. صحت سنجی کاملاً دقیق انجام می گیرد و پس از آن، قیمت گذاری با در نظر گرفتن قیمت ویلا در شمال و بدون نقش واسطه ها به صورت واقعی ثبت می گردد.
 تمام این مراحل توسط کارشناسان مجرب در املاک اول خونه در شعب مختلف دنبال می‌شود. به این ترتیب مشتریان خرید ملک در شمال به راحتی قادر به تصمیم گیری هستند. قیمت‌ها در حقیقت، قیمت‌های واقعی املاک هستند و مجدداً تاکید می‌کنیم که واسطه ها در این میان حذف شده‌اند.

ساير خدمات اول خونه

در کنار تمام خدماتی که در فوق توسط املاک اول خونه ارائه می شود، کارشناسان حرفه ای در این شعب در حوزه پیمانکاری، محوطه سازی و طراحی پلان ساختمان هم فعالیت دارند.
خدمات پیمانکاری اول خونه شامل ساخت (مديريت پيمان)، بازسازی و نوسازی ساختمان، محوطه سازی و حوزه های مربوطه است. افرادی که تصمیم دارند ساختمان های قدیمی خود را بازسازی کنند یا تغییرات جزئی را در یک یا چند قسمت از ساختمان خود ایجاد نمایند می توانند از مشاوره کارشناسان بهره گیرند. صفر تا صد مشاوره تا پایان بازسازی و نوسازی در نمای بیرونی و داخلی ساختمان بر عهده تیم پیمانکاری اول خونه خواهد بود.
برای تمام املاک تجاری یا ویلاهای مسکونی در مازندران، خدمات محوطه سازی و زیباسازی فضای سبز نیز توسط این تیم باتجربه ارائه می گردد. طراحی فضای سبز با رعایت استانداردها و تکنیک های محوطه سازی با بهره گیری از ایده های به روز و جدید اجرا می شوند. انتخاب آلاچیق، جدول بندی، گلکاری، سازه های دکوراتیو فضای باز، آبنما، چمن کاری و ...، مطابق با سلیقه و نیاز مشتری انجام می گیرند.
 برای تمام مشتریان خرید ویلا در شمال یا خرید زمین و آپارتمان، خدمات دیگر در مازندران حوزه املاک و مستغلات شامل مشاوره رایگان، از طریق کارشناسان املاک اول خونه ارائه می شود.
این مجموعه افتخار دارد که صفر تا صد تمام مراحل خرید ملک را همراه مشتری باشد. زمان بازدید از املاک، اعتبارسنجی، صحت اسناد و برای انجام یک معامله و مذاکره لذت بخش می توانید به تجربه و تخصص این مشاوران اعتماد کنید.
حتی پس از پایان معامله، مشاوران اول خونه آماده پاسخگویی به سوالات متداول شما در حوزه املاک و مستغلات شمال هستند.
شما هم می توانید با هر بودجه مالی صاحب ویلا یا زمین شوید... برای یک معامله امن به اول خونه اعتماد کنید...
با اول خونه، اتفاقات تازه‌ای در راه است....

 

رییس هیئت مدیره: طاها پهلوان

09126794535

قوانین و شرایط

                                               
با توجه به الزام هر مجموعه به قانونمندی، بدیهی است که دسترسى و استفاده شما از سايت اول خونه مشروط به رعايت شرايط و الزامات ذيل خواهد بود. ورود شما عزیزان به سایت به منزله پذیرش قوانین حاکم بر آن تلقی خواهد شد و این بدان معنی است که شما به عنوان کاربر، بدون هيچگونه محدوديت و شرطى “شرايط و الزامات” سایت اول خونه را پذيرفته و اقرار مى‌نماييد که هرگونه توافق ديگرى بين شما و سايت “اول خونه ” در اين زمينه ملغى و بلا اثر خواهد بود. در صورت عدم موافقت با “شرايط والزامات” لازم است بلافاصله استفاده از اين سايت را متوقف نماييد.
شرايط و الزامات

 • گروه دست اندر کاران سایت اول خونه تمام دقت و تلاش معقول خود را در جهت مميزي اطلاعات جمع آوري شده در سايت بکار گرفته تا امنیت کاربران عزیز به معنی واقعی فراهم آمده و مخاطبین سایت با طیب خاطر از امکانات عرضه شده بهرمند شوند. با این حال به هيچ وجه نميتوان ادعا نمود که نااهلان هیچ گزندی وارد نخواهند نمود. بنا بر اين سايت “اول خونه ” مسئولیت ارتباط های مستقیم بین مخاطبین را به خودشان واسپاری خواهد کرد و در صورت بروز ناهنجاری ها در ارتباطات بی واسطه دست اندر کاران سایت هیچ مسئولیتی را مشمول خود نمی داند.
 •  استفاده ، مرور و جستجوي شما در سايت با مسئوليت شخصى خود شما صورت مى‌گيرد. سايت “اول خونه ” تعهدى در قبال خسارات مستقيم، اتفاقى، تبعى، غير مستقيم و کيفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از سايت ندارد.
 •  مسئوليت مستقيم آگهي‌ها، با آگهي دهندگان آن مي‌باشد و صحت و سقم آن توسط سايت “اول خونه ” ادعا و يا تضمين نمي‌شود.
 •  سايت “اول خونه ”، جهت نمايش آگهي‌ها چه به صورت عادي و چه به صورت ويژه، قرارداد و يا تعهد نامه‌اي با آگهي دهندگان منعقد نمي‌کند. مطالب مندرج در آگهي‌ها ممکن است توسط آگهي دهندگان بصورت مداوم تغيير کند و يا به روز شود. در اين زمينه سايت “اول خونه ”، هيچ گونه مسوليتي در قبال هر نوع آگهي درج شده در سايت نمي‌پذيرد.
 •  هرگونه پيام يا مطلبى از جمله اخبار، آگهي، عکس، ويدئو و غير آن که به سايت “اول خونه ” ارسال مى‌گردد غير محرمانه و غير قابل تملک تلقى خواهد شد. تمامي اطلاعات ارسال شده به سايت “اول خونه” مى‌تواند توسط سايت و کاربران آن به هر منظورى و بصورت غير محدود براي باز توليد، افشاءِ، مخابره، نشر، پخش و يا ارسال و الصاق بکار رود.
 •  سايت “اول خونه” در مقابل اطلاعات سايتهاي ديگرى که با اين سايت مرتبط باشد، لينک داده شده باشد و يا لينک آن در سايت قرار داشته باشد، مسئول نيست. اين سايت‌ها توسط اشخاص و يا شرکت‌هاي ديگرى غير از سايت “اول خونه” ايجاد شده‌اند. سايت “اول خونه ” بعنوان ناشر يا مروج مطالب مندرج در اين سايت‌ها عمل نمى‌کند.
 •  سايت “اول خونه” به هيچ سازمان، نهاد و تشكل عمومي ، دولتي و نيمه دولتي وابسته نيست و بصورت خصوصي اداره مي شود و تمام حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به “اول خونه” مي باشد.
 •  ارائه خدمات يا نرم افزار هاي رايگان باعث ايجاد حقي براي كاربر يا شخص ثالث نخواهد شد و در صورت لزوم،سايت “اول خونه” مي تواند با صلاحديد خود از ارايه خدمات رايگان به كاربر خودداري نمايد.
 •  اخبار، اسناد و مدارك موجود برروي اين وبسايت ممكن است شامل اشكالات تحريري يا غيرعمدي باشد. اما ما اين حق را براي خود محفوظ ميداريم كه در هر زمان و در صورت صلاحديد خود ، نسبت به رفع هر نوع اشكال و يا حذف قسمت يا قسمت هائي از سايت اقدام نماييم. سايت “اول خونه” ممكن است هر نوع تغييرات ديگر را كه لازم بداند در سايت و مواد اطلاعات ، محصولات ، برنامه ها ، خدمات و يا قيمت ها (در صورت موجود بودن) و اخباري كه در اين سايت شرح داده شده اند در هر زمان و بدون اطلاع انجام بدهد.
 •  هرگونه سوءاستفاده از نام وب سايت “اول خونه” و خدمات مرتبط ممنوع مي باشد.
 •  قوانين جمهوري اسلامي ايران بر تعبير، تفسير، اجرا و تأثير اين توافق نامه حاکم خواهند بود.
 •  چنانچه شما نگراني و يا نکته اي مبهم در اين موافقت نامه مشاهده مي‌نماييد، و نياز به تماس با “اول خونه” در جهت توضيحات کامل تر و يا ايجاد شفافيت بيشتر مي كنيد لطفا به وسيله “صفحه تماس با ما” با ما در ارتباط باشيد . “اول خونه” سعي مي كند در کمترين زمان ممکن ،نسبت به رفع نگراني و مشکل به وجود آمده اقدام نمايد.

سايت “اول خونه” مى تواند با به روز کردن شرايط استفاده از وب سايت، در هر زمان اين “شرايط و الزامات” را مورد تجديد نظر قرار دهد. شما مقيد و متعهد به چنين تجديد نظرهايى هستيد و بنابرين لازم است هر از چند گاهي از اين صفحه ديدن نماييد تا از شرايط و الزامات جارى و لازم الاجرا در زمان منظور مطلع شويد.

WhatsApp Chat