مشاوره رایگان

همین حالا مشاوره رایگان بگیرید.

  • ساخت استخر در شمال

  • خانه

نمونه هایی از ساخت استخر در شمال

ساخت استخر در شمال

انجام پروژه های ساخت استخر در شمال برای تمام کسانی که صاحب ویلا هستند یا می ‌خواهند ویلای استخردار در شمال بسازند، از اهمیت ویژه ‌ای برخوردار است. ساخت استخر در ویلای شمال، چند مزیت بزرگ دارد؛ اول آنکه ارزش ویلای شما را بالاتر می برد و دوم اینکه باعث لاکچری بودن ویلای شما خواهد شد. بنابراین اگر قرار باشد در آینده، ملک خود را بفروشید، یک ویلای با ارزش دارید که قیمت آن نسبت به ویلاهای بدون استخر، گرانتر است. 
استخر در ویلا می ‌تواند به ساختارهای مختلف یا شکل های متفاوت ساخته شود. انتخاب این مدل های استخر برای ویلا به این بستگی دارد که چه مقدار فضا در اختیار دارید؛ بودجه اختصاصی شما برای ساخت استخر در شمال چقدر است؛ و با چه شرکت ها یا سازندگانی برای این کار مشورت می کنید.
برای اجرای پروژه های ساخت استخر در شمال باید به معیارهای مختلفی توجه کنید. مثلاً ویلای شما جنگلی است یا ویلای ساحلی؛ متراژ ویلا چقدر است؛ کدام قسمت را در ویلا برای ساخت استخر در نظر دارید؛ و می‌خواهید چه سبک از انواع استخر را اجرا کنید. اصول و استانداردهای ساخت استخر در ویلای شمال به صورت استخرهای روباز و استخرهای سرپوشیده متفاوت است.
اگر صاحب یک ویلای قدیمی هستید و می‌خواهید استخر کوچکی در ویلا داشته باشید تا از آن استفاده کنید، بهتر است با کارشناسان حرفه ای در تیم اول خونه مشورتی داشته باشید. 
اکثر صاحبان ویلاهای شمال به دنبال این هستند که بتوانند ویلای خود را به استخر مجهز کنند. با توجه به این موضوع، لازم است خدمات برنامه ریزی برای ساخت استخر در شمال، تحت نظر یک تیم متخصص و مجرب انجام شود. به این ترتیب مطمئن خواهید بود که هزینه های شما در مسیر صحیح مدیریت می شود.

انواع استخر که می توانید در ویلای شمال بسازید

استخرها در ویلای شمال هم به ‌صورت استخر سرپوشیده و هم به صورت استخرهای روباز قابل ساخت هستند. استخرهای روباز همان استخرهایی هستند که در فضای باغ ویلا یا حیاط استخر ساخته می ‌شوند و شکل ‌های متنوعی دارند. استخرهای سرپوشیده در داخل ساختمان ساخته می شوند و مراحل ساخت آن، پیچیده تر از ساخت یک استخر در محوطه ویلا است. 
خدمات دیگری که در ساخت استخر در شمال ارائه می ‌شود شامل مسقف کردن استخرهای روباز است. این پروژه متعلق به کسانی است که در ویلای قدیمی خود، یک استخر روباز دارند اما می‌خواهند سقف متحرک با بهترین متریال برای آن نصب کنند. در این شرایط، تیم حرفه‌ ای اول خونه از محل بازدید می کنند و جزئیات لازم را به اطلاع صاحب ویلا می رسانند. به این ترتیب می توان مراحل اجرایی مسقف کردن استخرهای روباز را به بهترین شکل انجام داد.
انواع استخرهایی که می توانید در ویلاهای شمال بسازید، به سبک کلاسیک یا مدرن یا حتی سبک های امروزی قابل اجرا هستند. استخرها می ‌توانند به شکل ساده یعنی مربعی و مستطیلی باشند. استخرهای دایره ای و نیم دایره ای هم متداول است. برخی سازندگان، از طرح های خلاقانه برای طراحی و ساخت استخر در شمال استفاده می کنند. این طرح ها بسیار خاص هستند و باید برای طراحی آن برنامه ریزی شود. 
اگر نیاز به مشاوره برای ساخت استخر در ویلا یا استخر در باغ ویلای خود دارید، با اول خونه تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را به شما بدهند.

هزینه ساخت استخر در شمال چگونه محاسبه می شود؟

هزینه ساخت استخر در شمال به مراحل اجرایی پروژه بستگی دارد. قیمت ساخت استخر در ویلا برای مدل های مختلف، متفاوت است. بسته به اینکه از چه نوع مصالحی برای ساخت استخر استفاده می شود، وضعیت مجوزهای ساخت چگونه است، آرماتوربندی، بتن ریزی، لوله کشی، کابل کشی، فونداسیون، دیوار کشی و موارد دیگر چگونه اجرا می شود، همگی در قیمت ساخت استخر تاثیرگذار هستند. 
ساخت استخرهای زیبا در ویلا از صفر تا صد، جزو پروژه ‌های گرانقیمت محسوب می شوند، اما می توانید با رعایت یک سری جزئیات، در هزینه های خود صرفه جویی کنید. مثلاً استخرهای کوچک تر را سفارش دهید یا از متریال متوسط استفاده کنید. بهتر است قبل از هر تصمیم گیری برای پروژه خود، با کارشناسان املاک اول خونه مشورت کنید تا در وقت و هزینه های شما صرفه جویی شود.
طرح اختصاصی برای استخر در ویلا، هزینه ‌های بالاتری طلب می‌ کند. هم مدت پروژه طولانی تر است و هم متریال مرغوب تر و بادوام تر باید به کار ببرید. به همین دلیل، یک تیم حرفه ‌ای باید بر پروژه نظارت داشته باشد. نوع کاربردی که از استخر انتظار دارید هم در قیمت پروژه تاثیر دارد.
مراحل ساخت استخر در شمال مشخص می کند که پروژه در چه مدت زمانی به پایان می‌ رسد. پس از آنکه مکان مناسب برای ساخت استخر مشخص شد، تیم سازنده کار خود را شروع می کند. کوچک ترین کوتاهی در ساخت استخر شمال، نتایج مخربی به دنبال دارد. پیشنهاد ما این است که این پروژه های مهم را در کنار یک تیم حرفه ‌ای دنبال کنید.

مشاوره ساخت استخر در شمال با اول خونه

املاک اول خونه، مجموعه یک تیم تخصصی در زمینه خرید و فروش ویلا در شمال، خرید زمین و باغ در شمال و پروژه های پیمانکاری و ساخت و ساز است. این تیم حرفه ‌ای با تکیه بر بهترین کارشناسان و مهندسان، خدمات متنوعی را برای پیمانکاری ساخت، مشارکت در ساخت، طراحی پلان ساختمان و ساخت استخر در ویلا ارائه می دهد. اگر به ساخت استخر در ویلای شمال فکر می کنید یا می خواهید ویلای استخردار بسازید، می توانید پروژه خود را از صفر تا صد به این تیم حرفه‌ ای واگذار کنید.
محاسبه دقیق هزینه ساخت استخر در شمال، انجام مراحل کار به صورت استاندارد، تامین مواد اولیه و مصالح، انجام مشاوره های لازم قبل از ساخت استخر، مهم‌ترین خدماتی است که تیم اول خونه ارائه می دهد.  
اگر طرح و نقشه ای در نظر دارید می توانید برای ساخت استخر با این کارشناسان در میان بگذارید. امکان مدیریت هزینه ها و بودجه مالی در طول پروژه وجود دارد. یک ویلای استخردار شیک و جذاب داشته باشید و از زندگی لاکچری در آن لذت ببرید.
برای استفاده از خدمات مشاوره ساخت استخر در ویلا، فرم زیر را تکمیل کنید و با کارشناسان در ارتباط باشید.

اول خونه را در اینستاگرام دنبال کنید