مشاوره رایگان

همین حالا مشاوره رایگان بگیرید.

خرید ویلا در محمودآباد

خرید ویلا جنگلی در محمودآباد

قیمت ویلا در محمودآباد

خرید ویلا ساحلی در محمودآباد

جدید ترین ویلا ها در محمودآباد

 • زمین 350 متر
 • ، بنا 280 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، محمودآباد - عبدالله آباد
 • زمین 160 متر
 • ، بنا 80 متر
 • ، 2 اتاق
 • ، محمودآباد - كلوده
 • زمین 160 متر
 • ، بنا 95 متر
 • ، 2 اتاق
 • ، محمودآباد - كلوده
 • زمین 300 متر
 • ، بنا 500 متر
 • ، 4 اتاق
 • ، محمودآباد - چهارمحل
 • زمین 150 متر
 • ، بنا 90 متر
 • ، 2 اتاق
 • ، محمودآباد - كلوده
 • زمین 130 متر
 • ، بنا 75 متر
 • ، 2 اتاق
 • ، محمودآباد - كلوده
 • زمین 200 متر
 • ، بنا 250 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، محمودآباد - عشق آباد
 • زمین 260 متر
 • ، بنا 300 متر
 • ، 4 اتاق
 • ، محمودآباد - كلوده
 • زمین 190 متر
 • ، بنا 150 متر
 • ، 2 اتاق
 • ، محمودآباد - كلوده
خرید ویلا استخردار در محمودآباد
خرید ویلا شهرکی در محمودآباد

خرید ویلا در محمودآباد

خرید ویلا در محمودآباد به همراه خرید زمین ساحلی، گزینه های مناسبی هستند تا بتوانید با قیمتی بسیار مناسب، دقیقاً همان چیزی که در ذهن دارید، روی املاک شمال سرمایه گذاری کنید. دور از انتظار نیست که هر کسی به این فکر می کند اگر بتواند یک ویلای اختصاصی در شمال داشته باشد، هزینه های اجاره ویلا در شمال را نخواهد داشت.
فرض کنید شما هم تصمیم می گیرید برای تعطیلات به محمودآباد بروید و از مناظر زیبای ساحلی استفاده کنید؛ اگر وضعیت اسکان شما مشخص نباشد، با قیمت های گزاف اجاره ویلاهای ساحلی شمال برخورد می کنید که این مسئله در نهایت ممکن است شما را سرگردان کند.
با این مقدمه حتماً به اهمیت خرید ویلا در محمودآباد پی برده اید. چه چیزی بهتر از این که شما یک ویلای اختصاصی داشته باشید که متعلق به خودتان است و هر زمان که تمایل دارید برای تفریح به شمال سفر کنید؟! اگر هم شرایط مهاجرت به شمال را دارید و یک ویلا در منطقه خوش آب و هوا در زمین های ساحلی می خواهید، باز هم محمودآباد، گزینه ای مقرون به صرفه است.
شهر محمودآباد یکی از شهرهای معروف در مازندران بوده که فاصله ناچیزی تا ساحل دریا دارد. امکانات شهری در محمودآباد در نوع خود، خاص و متنوع است. محمود آباد یک شهر کوچک است، با این حال بافت شهری مناسبی دارد و برخی از مناطق آن برای خرید ویلا و ساخت و ساز ویلا در شمال، بهترین گزینه هستند.
شهرهای کوچک و بزرگ محمودآباد برای خرید ویلا ارزان در شمال پیشنهاد می‌شوند. سرخرود یکی از شهرستانهای توابع محمودآباد است که به خاطر برج های ساحلی شهرت زیادی پیدا کرده است. املاک گرانقیمت شمال نزدیک ساحل در همین سرخرود واقع شده‌ اند.
اگر می خواهید درباره خرید ویلا در محمودآباد و خرید زمین در محمودآباد اطلاعات بیشتری به دست بیاورید، با ما همراه باشید. ابتدا درباره موقعیت جغرافیایی این شهر صحبت می‌کنیم؛ سپس مهمترین مناطقی که برای خرید ویلا می توانید انتخاب کنید را بررسی خواهیم کرد. در نهایت هم مزایایی خرید ویلا و زمین را توضیح می‌دهیم و نگاهی بر جاذبه‌ های گردشگری محمودآباد داریم.
مشاوران املاک اول خونه در قالب یک تیم حرفه‌ای، راهنمای مناسبی برای شما هستند تا بتوانید ویلا یا زمین مناسب در محمودآباد برای خرید پیدا کنید.

خرید ویلا دوبلکس محمودآباد

موقعیت جغرافیایی محمود آباد و مسیرهای دسترسی به آن چگونه است؟

شهر محمودآباد در مازندران در نیمه شمالی آن واقع شده و همسایگی بسیار نزدیکی با ساحل دریای خزر دارد. شهر نور در غرب محمودآباد واقع شده است و از جنوب به شهر آمل راه دارد. فریدونکنار در سمت شرق محمودآباد قرار گرفته است. سرخرود از توابع شهر محمودآباد است و یک منطقه لاکچری برای خرید ویلا محسوب می شود. اگر یک منطقه مناسب ساحلی با پتانسیل بالا برای رشد اقتصادی را جستجو می‌کنید، خرید ویلا در محمودآباد، گزینه ایده آلی محسوب می شود.
 این شهر، پتانسیل بالایی از نظر گردشگری و احداث مجتمع های تفریحی و توریستی دارد. از آنجایی که محمودآباد در خط ساحلی قرار گرفته، بنابراین می توان با ساخت شهرک های خدمات گردشگری، طرح درآمدزایی خوبی اجرا کرد.
اکثر مردمان محمودآباد به کشاورزی ماهیگیری و باغداری مرکبات مشغول هستند. با سفر به محمودآباد می توانید هم از مناظر شهر لذت ببرید، هم در ساحل دریا قدم بزنید و هم سوغات معروف این منطقه را خریداری کنید. معروف ترین صنایع دستی محمودآباد شامل سبد بافی، گلیم بافی، انواع مجسمه های چوبی و پارچه های محلی هستند.
مسیرهای دسترسی به محمودآباد در مازندران بسیار متنوع است. برای اینکه از تهران به سمت محمودآباد حرکت کنید، چند مسیر پیش رو دارید. اولین و کوتاه ترین جاده برای رسیدن به این شهر، جاده هراز است. از تهران وارد جاده هراز شوید و در انتها به شهر آمل می‌رسید. از آمل به سمت شمال در جهت جاده آمل- محمودآباد حرکت کنید. پس از ۲۳ کیلومتر به محمودآباد می‌رسید.
این بهترین مسیر است تا بتوانید برای خرید ویلا در محمودآباد، گزینه ها را در کوتاه ترین مدت بررسی کنید. محمودآباد مناطق کوچک و بزرگ زیادی دارد که املاک متنوعی در آنجا برای فروش گذاشته شده اند. در قسمت بعدی با مهمترین مناطق محمودآباد برای خرید ملک آشنا می شویم.

مهمترین مناطق محمودآباد برای خرید ویلا

خرید ویلا در محمودآباد با هر بودجه مالی با حداقل قیمت‌ها امکان پذیر است. برای این که قیمت هر کدام از ویلاهای محمودآباد را بهتر بدانید، یا از شرایط ویلا و امکانات آن مطلع شوید، باید مشاوران املاک در کنار شما باشند که به این منطقه مسلط هستند. کارشناسان املاک اول خونه، یک تیم حرفه‌ای در زمینه املاک شمال می‌باشند که در شعبه محمودآباد در کنار شما خواهند بود.
و اما بپردازیم به مهمترین مناطقی که در محمودآباد برای خرید ویلا پیشنهاد می‌شوند:
اولین گزینه برای خرید ویلا در محمودآباد، بافت شهری آن است. این بافت شهری از بلوار امام خمینی شروع می شود و تا خیابان معلم به سمت شرق ادامه خواهد داشت؛ در سمت غرب، بلوار آزادی را مشاهده می‌کنید که در مجاورت جاده سیاهکلرود- مازندران گسترده شده است. این مناطق، محدوده بافت شهری محمودآباد را تشکیل می دهند.
در حوالی بافت شهری، مسیرهای فرعی مختلفی وجود دارد. روستای حرب ده، منطقه تشبندان، منطقه سیاهرودسر، نزدیکترین روستاها به بافت شهری محمودآباد محسوب می شوند. در این نواحی هم می توانید ویلا بخرید، هم ویلا بسازید و هم زمین مناسب برای اهداف ساخت و ساز یا بهره برداری کسب و کار پیدا کنید.
از محمودآباد که به سمت شرق حرکت کنید، به سرخرود می‌رسید که بهترین مناطق را برای خرید ویلای ساحلی و خرید زمین ساحلی ارائه می دهند. درباره شهر سرخرود در مطالب جداگانه‌ای به طور کامل صحبت کرده‌ایم.
در جنوب محمودآباد، روستای آزادمون، یوسف آباد و تجروکنار در واقع شده اند. این مناطق هم در مجاورت چند آببندان قرار دارند و گزینه خوبی برای خرید زمین کشاورزی محسوب می شوند.
همانطور که می بینید، خرید ویلا در محمودآباد کار سختی نیست؛ به خصوص اینکه مناطق، گسترده و متنوع هستند و حتی می‌توانید با قیمتی بسیار کمتر ویلای مناسبی بخرید. هر چه موقعیت مکانی ویلا از ساحل دریا بیشتر فاصله داشته باشد، قیمت ملک ارزانتر است.

ویلا مدرن در کلوده محمودآباد

قیمت ویلا در محمودآباد

قیمت ویلا در محمودآباد بر اساس متراژ ویلا نوع ساخت و ساز و فاصله ساختمان تا ساحل دریا متغیر خواهد بود. قیمت ویلا در منطقه شهری محمودآباد، ارزانتر از ویلاهای دوبلکس نزدیک به ساحل است. نمی‌توان قیمت خاصی را برای ویلاهای محمودآباد به طور ثابت معرفی کرد، چون بسته به انتخاب مشتریان و نوسانات قیمت املاک شمال ممکن است در ماه‌های مختلف، قیمت ویلاها نوسانات قابل توجهی داشته باشد.
یکی از بهترین مناطق محمودآباد برای خرید ویلا، روستای کلوده نام دارد. در این منطقه روستایی بسیار زیبا، ویلاهای دوبلکس استخردار، ویلاهای لوکس ویلای فول فرنیش و ویلای لاکچری می توانید پیدا کنید. هر چه متراژ ویلا در محمودآباد بیشتر باشد و به مناطق ساحلی نزدیک تر باشد، قیمت ویلا گران تر است. از طرف دیگر اگر ویلا به منطقه جنگلی نزدیک باشد و نمای ۳۶۰ درجه را به جنگل های سرسبز شمال داشته باشد، قیمت افزایش پیدا می کند.
در برخی موارد ممکن است قیمت ویلا در محمود آباد زیر قیمت بازار اعلام شود که در این صورت طبق شرایط موجود و تحقیقاتی که انجام می‌دهید باید برای خرید اقدام کنید. قیمت های بسیار ارزان نشان می دهند که یا مالک ویلا قصد فروش فوری را دارد، یا اینکه ممکن است زمین یا ملک دچار مشکل باشد. با کارشناسان املاک اول خونه درباره قیمت خرید ویلا در محمودآباد صحبت کنید.

خرید ویلا همکف ارزان در محمودآباد

در میان انواع ویلاهایی که در محمودآباد برای فروش وجود دارند، خرید ویلا همکف ارزان طرفداران بیشتری دارد. محمود آباد یک شهر ساحلی پرطرفدار است و شرایط زندگی در آنجا یک شرایط آرام را ایجاد می‌کند، بنابراین هم ویلاهای ساحلی می‌توانید پیدا کنید و هم ویلا هایی که در بافت روستایی، در مناطق خوش آب و هوا قرار دارند.

برای خرید ویلای همکف ارزان قیمت در محمودآباد ابتدا باید منطقه را بشناسید. مثلاً خرید ویلا همکف نما مدرن در کوکده با متراژ کمتر از ۲۰۰ متر، یک انتخاب ویژه است که با قیمت مقرون به صرفه به راحتی در دسترس خریداران قرار دارد.

ویلا فلت ارزان قیمت در محمود آباد از معماری مدرن یا کلاسیک برخوردار است و مساحت متراژ زمین آن کمتر از ۲۰۰ متر می باشد. این ویلاها در مناطق نزدیک به ساحل قرار دارند. برای این مدل ویلاها می توانید با حداقل یک تا دو میلیارد تومان هم جستجوی ملک را آغاز نمایید.

برخی از ویلاهای همکف در محمودآباد از متریال پیشرفته تری برخوردارند و امکانات بهتری دارند. مثلاً خرید ویلا همکف نما مدرن مجهز به استخر و جکوزی، با حداقل متراژ، یک گزینه مناسب است. برخی از ویلاهای فلت یا همان معماری همکف، فقط استخردار هستند و همین بر قیمت ویلا در محمودآباد تاثیر دارد.

همانطور که از نام ویلای همکف ارزان در محمودآباد میتوان متوجه شد، این ویلاها یا به صورت چند سال ساخت برای فروش ارائه می شوند و یا اینکه در فاصله دورتری از منطقه شهری و ساحل قرار دارند. ویلا های نوساز و همکف در محمودآباد از متریال استاندارد ساخته شده اند؛ نمای زیبایی دارند و چون متراژ آنها محدودتر است، ارزان تر تمام می شوند.

برخی ویلاهای همکف در این شهر ساحلی مازندران به صورت فول فرنیش برای فروش در دسترس هستند. مثلاً شما می توانید ویلا فول فرنیش سنددار در محمود آباد پیدا کنید که متراژ کوچک تری داشته باشد و با قیمت بهتری بتوانید آن را بخرید.

از نظر موقعیت مکانی، امکان خرید ویلا همکف ارزان در محمودآباد با نمای زیبا رو به جنگل وجود دارد. منطقه کلوده در محمود آباد، یکی از این نواحی است که ویلاهای خوش قیمت را در خود جای داده است. برای اطلاع از قیمت ویلاهای محمودآباد با متراژ کمتر از ۳۰۰ متر، و مدیریت بهتر بودجه مالی تان، با کارشناسان املاک اول خونه تماس بگیرید.

مزایای سرمایه‌گذاری در محمودآباد چیست؟

خرید زمین در محمودآباد، خرید ویلا در محمودآباد، ساخت و ساز اقامتگاه ها یا راه اندازی پروژه های صنعتی و تولیدی از بهترین گزینه های سرمایه گذاری هستند. دلایل زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد محمودآباد، مزایای زیادی برای سرمایه‌گذاری فراهم می کند. شرایط آب و هوای مناسب در چهار فصل سال، اولین امتیاز است که شما با خرید ملک آن را به دست می آورید.
از طرف دیگر با خرید ملک در محمودآباد و سرمایه‌گذاری دسترسی آسان به مناطق دیدنی جنگل ها و ساحل دریا دارید. مسیرهای هموار رفت و آمد در مناطق مختلف محمودآباد، مزیت دیگری است که خواهید داشت. راه های ارتباطی از محمودآباد به شهرستان ها و روستاهای مختلف از هر جهت تامین هستند، بنابراین اگر قصد ساخت و ساز دارید با مشکلی مواجه نخواهید شد. محمودآباد، بافت شهری امن و با فرهنگ بالا دارد و اگر این شهر را برای زندگی دائم انتخاب کرده‌اید، قطعاً تصمیم گیری شما صحیح خواهد بود.
شهر محمودآباد امکانات رفاهی برای زندگی بسیار دارد و تمام ویلاهایی که در موقعیت های مختلف ساخته شدند، از نظر امنیت تامین هستند. محمودآباد دسترسی کامل به مراکز خرید جاهای تفریحی و گردشگری خدمات درمانی و غیره دارد. در محمودآباد می توانید ویلاهای متنوعی را برای خرید پیدا کنید؛ این یعنی با هر بودجه مالی امکان سرمایه گذاری وجود دارد. به علاوه، رونق گردشگری محمودآباد به توسعه اقتصادی این منطقه کمک می کند، بنابراین ارزش ملک شما بیشتر و بیشتر خواهد بود.

مزایای خرید ویلا و خرید زمین در محمودآباد

در شهر محمودآباد و نواحی اطراف، کسب و کارهای تولیدی و خدماتی مختلفی وجود دارد. جاذبه های گردشگری از جمله جنگل های زیبا در اطراف محمودآباد از نظر گردشگری و جذب مسافر اهمیت زیادی دارند. هر دو گزینه بهترین دلایلی هستند که اهمیت خرید ویلا در محمودآباد و خرید زمین در محمودآباد را نشان می دهند.
پیدا کردن یک موقعیت مناسب برای اینکه ملک خود را بخرید بسیار مهم است؛ چه بسا اینکه بررسی ویلاهای سنددار و زمین سنددار در محمودآباد، جزو اولویت های مشتریان محسوب می شود.
با تمام نکات فوق، این موضوع اهمیت دارد که خرید ویلا در محمودآباد و خرید زمین در محمودآباد را در کنار مشاورانی با تجربه انجام دهید.
از مهمترین مزایای خرید ملک در محمودآباد این است که با قیمتی ارزان تر نسبت به املاک لاکچری مازندران، زمین یا ویلا پیدا می کنید. روستاهای محمودآباد، فاصله نزدیکی تا یکدیگر دارند و هر کدام به مهم‌ترین امکانات زندگی دسترسی داشته و به مسیرهای اصلی رفت و آمد هم نزدیک هستند.
همین عامل باعث می‌شود که ارزش املاک تا حد زیادی بالاتر برود. قطعاً یک زمین کشاورزی که به منابع آبی دسترسی دارد، می‌تواند منجر به باردهی محصولاتی مرغوب تر شود و این یعنی افزایش درآمد برای کشاورزان. پس اگر می‌خواهید در محمودآباد که یک شهر توریستی و پر رفت و آمد است، زمین بخرید، با توجه به هدف خود در منطقه‌ای مناسب، زمین را جستجو کنید.
از دیگر مزایای خرید ویلا در محمودآباد، زندگی در یک شهر آرام با مراکز خرید متنوع و امکانات کامل است. این شهر، آب و هوای بسیار مطبوعی دارد و از نظر فرهنگ شهرنشینی در شرایط مناسبی قرار دارد. اگر می خواهید ایام تعطیلات خود را در شهری مناسب نزدیک به دریا سپری کنید و ویلای ارزان قیمت داشته باشید، درباره محمودآباد با مشاوران املاک اول خونه مشورت کنید.

ویلا لاکچری محمودآباد

جاذبه های گردشگری محمودآباد

وقتی صحبت از سفر به محمودآباد، نور یا آمل به میان می‌آید، یعنی زیباترین مناظر ساحلی در انتظار شما هستند تا از لحظات سفر خود لذت ببرید. جاهای دیدنی محمودآباد در تمام مناطق گسترده شده‌اند. جاذبه های گردشگری سرخرود هم جزو همین دیدنی ها به شمار می روند.
پارک جنگلی تشبندان، منطقه روستایی کلوده، جنگل روستای بونده، جنگل روستای اهلم، تالاب بین المللی سرخرود جزو مکان های دیدنی در محمود آباد هستند. حتی می‌توانید پا را از این مناطق فراتر بگذارید و به چمستان و روستای لاویج و روستای وازتنگه هم سری بزنید.
یکی از بهترین مناطق سرخرود برای تفریح و استراحت، پارک ملت سرخرود نام دارد. این پارک، درست در نوار ساحلی دریا قرار گرفته است؛ هم از محوطه سازی بی نظیر برخوردار می باشد و هم می توانید با کمترین هزینه از امکانات تفریحی آن استفاده کنید. امکانات رفاهی کامل برای استراحت و تفریح مسافران در اینجا قرار داده شده است.
اگر به محمودآباد سفر کوتاهی داشته باشید، به تمام زیبایی های آن پی خواهید برد. گزینه هایی که در فوق اشاره کردیم دلایل محکم هستند که خرید ویلا در محمودآباد را برای شما توجیه می‌کنند.
برای بررسی گزینه‌های خرید ویلا یا خرید زمین در محمودآباد یا حتی شرکت در پروژه‌های کسب و کار می توانید در اولین فرصت با مشاوران املاک اول خونه صحبت کنید.

WhatsApp Chat