مشاوره رایگان

همین حالا مشاوره رایگان بگیرید.

خرید ویلا در رویان

خرید ویلا جنگلی در رویان

قیمت ویلا در رویان

خرید ویلا لاکچری در رویان

جدید ترین ویلا ها در رویان

 • زمین 400 متر
 • ، بنا 235 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، رویان - تاشکوه
 • زمین 850 متر
 • ، بنا 450 متر
 • ، 4 اتاق
 • ، رویان - وازیوار
 • زمین 1050 متر
 • ، بنا 550 متر
 • ، 4 اتاق
 • ، رویان - دریا بیشه
 • زمین 750 متر
 • ، بنا 500 متر
 • ، 4 اتاق
 • ، رویان - دریا بیشه
 • زمین 1050 متر
 • ، بنا 600 متر
 • ، 4 اتاق
 • ، رویان - دریا بیشه
 • زمین 1000 متر
 • ، بنا 300 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، رویان - سیاهرود
 • زمین 600 متر
 • ، بنا 500 متر
 • ، 4 اتاق
 • ، رویان - سیاهرود
 • زمین 500 متر
 • ، بنا 520 متر
 • ، 4 اتاق
 • ، رویان - سیاهرود
 • زمین 1100 متر
 • ، بنا 350 متر
 • ، 4 اتاق
 • ، رویان - سیاهرود
خرید ویلا شهرکی در رویان

خرید ویلا در رویان

خرید ویلا در رویان به معنای خرید ملک در یکی از بهترین شهرهای مازندران برای سرمایه گذاری است. شهر رویان یک منطقه نسبتاً لاکچری در نزدیکی نوشهر می باشد. رویان در حدفاصل نور و نوشهر واقع شده و به واسطه نزدیکی با ساحل دریا، آب و هوایی بسیار مطبوع دارد.
از طرف دیگر، زیباترین جاذبه گردشگری نوشهر یعنی جنگل های سیسنگان هم در نزدیکی رویان قرار دارند. خرید زمین در رویان در کنار خرید ویلا پیشنهاد مجذوب کننده ای در این منطقه به شمار می‌رود.
اکثر کسانی که سرمایه مناسبی دارند و می خواهند ویلاهای لاکچری شمال را برای خرید بررسی کنند، مناطق مختلف در شهر رویان را جزو فهرست خود قرار می دهند. شهر رویان قدمت زیادی ندارد اما در چند سال اخیر توانسته به خوبی نظر مشتریان خرید ویلا در شمال را به خود جلب کند. ویلاهایی که در رویان به فروش می رسند از نوع ویلای لاکچری در شمال و ویلای استخردار در شمال  هستند. با این مقدمه حتماً حدس می زنید که قیمت ویلا در رویان نسبتاً گران باشد.
شهر رویان هم مانند شهر محمود آباد و شهر سرخرود در خط ساحلی دریای خزر واقع شده است. دسترسی به امکانات کامل شهری، مراکز خرید، ساحل دریا، مسیرهای دسترسی مناسب و امکانات رفاهی زندگی در این شهر جدید و گران قیمت، زمینه را برای جذب توریست و گردشگر فراهم ساخته است.
از طرف دیگر، رویان برای مهاجرت به مازندران به عنوان یک منطقه مناسب برای زندگی، قابل توجه است. اگر به خرید ویلا در رویان فکر می‌کنید، تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. در ادامه، مهمترین مناطق رویان را معرفی می کنیم که برای خرید ویلا و زمین مناسب هستند.

موقعیت جغرافیایی و مسیرهای دسترسی به رویان چگونه است؟

با یک نگاه کوتاه بر نقشه مازندران دقیقاً می توانید موقعیت جغرافیایی شهر رویان را پیدا کنید. رویان در قسمت شرق شهرستان نور و در غرب نوشهر واقع شده است. رویان یکی از جاهای دیدنی مازندران، حد فاصل شهر نور و نوشهر محسوب می‌شود. در جنوب شهر رویان، رشته کوه های زیبا و سرسبز البرز گسترده شده ‌اند.  
شرایط آب و هوایی این شهر به واسطه نزدیک بودن به جنگل و دریا، معتدل و مرطوب است. رویان سرمای زمستان را به ندرت تجربه می‌کند، بنابراین پیشنهاد خوبی برای خرید ویلا یا خرید زمین محسوب می شود.
با خرید ویلا در رویان، به زیباترین دشتزارها، زمین های سرسبز، کوهستان های پوشیده شده از درختان، مزارع برنج و زمین های کشاورزی متنوع دسترسی دارید و می توانید در اطراف آنها به گردش و قدم زدن بپردازید. پیدا کردن سوژه های عکاسی در جنگل های نزدیک به رویان، کار سختی نیست.
بهترین مسیرهای دسترسی به رویان در مازندران مسیرهایی هستند که به جاده های اصلی که به شهر نور یا نوشهر منتهی می شوند، نزدیک تر باشند. رویان به طور تقریبی در میانه شمالی مازندران قرار دارد، بنابراین هم از طریق جاده چالوس از تهران، و هم از طریق جاده هراز می توانید به این منطقه سفر کنید. سفر کردن از جاده هراز، زمان کمتری طول می‌کشد اما اگر از جاده چالوس حرکت کنید، بیشتر در راه هستید.
با حرکت از طریق مسیر جاده هراز، ابتدا به آمل می‌رسید که باید از این شهر عبور کنید؛ و پس از گذشتن از چمستان به شهر نور برسید و در نهایت، پس از چند کیلومتر می توانید وارد منطقه رویان شوید.
اگر از جاده چالوس حرکت کنید، ابتدا به چالوس می‌رسید؛ سپس به جهت غرب حرکت می کنید تا به نوشهر برسید. مسیر خود را در امتداد ساحل دریا ادامه می دهید و پس از چندین کیلومتر به رویان خواهید رسید. فاصله نور تا رویان بسیار کمتر از فاصله رویان تا نوشهر است.
اگر می خواهید گزینه های خرید ویلا در رویان را از نزدیک بررسی کنید، پیشنهاد می دهیم از مسیر جاده هراز برای سفر به این منطقه اقدام کنید. در قسمت بعدی شما را با مهمترین مناطق رویان برای خرید ویلا و زمین آشنا می کنیم.

آب و هوای رویان چگونه است؟

شرایط آب و هوای شهر رویان، معتدل و مرطوب است. رویان به شهرهای نور، نوشهر، آمل و چمستان تقریباً نزدیک است. میزان رطوبت هوا در این شهر در فصل تابستان قابل توجه است. مردمان شهر رویان، تابستان‌های شرجی را تجربه می‌کنند؛ چرا که جنگل های انبوه در یک سمت و دریا در سمت دیگر قرار دارد. زمستان های رویان تقریباً سرد است و دمای هوا گاهی تا یک درجه زیر صفر هم کاهش پیدا می‌کند.

اگر به خرید ویلا در رویان علاقه دارید، شهر خوبی را برای این کار انتخاب کرده اید. ویلاهای ساحلی رویان نمایی ابدی رو به دریای خزر دارند. ویلاهایی که در مناطق جنگلی ساخته شده‌اند، نمای پانوراما یا 180 درجه را رو به جنگل فراهم می‌کنند. به طور قطع، زندگی در کنار دریا یا جنگل، حس و حال متفاوتی در شما به وجود می‌آورد. چه چیزی بهتر از این که دسترسی آسان به طبیعت سرسبز دارید و می‌توانید هر روز برای قدم زدن بروید؟!

برای بررسی ویلاهای رویان و قیمت آنها برای خرید، تا انتهای مطلب ما را همراهی کنید. قطعاً متناسب با بودجه مالی شما ویلاهایی پیدا می شوند که نیاز و انتظارات شما را برآورده سازند.

مناطق مهم رویان برای خرید ویلا

روستاهای کوچک و بزرگ اطراف رویان در مازندران، زمین های سرسبزی هستند که برای خرید ویلا و خرید زمین پیشنهاد می‌شوند. با خرید ویلا در رویان در نزدیکی این زیبایی ها زندگی خواهید کرد؛ از آب و هوای دلپذیر منطقه لذت خواهید برد؛ و چه چیزی بهتر از این که به بافت شهری نوشهر و نور هم نزدیک هستید.
مهمترین مناطق رویان که می توانید در آنجا ویلا بخرید یا زمین بخرید عبارتند از: روستای علمده- روستای سیاهرود- حسین آباد- روستای زرین کلا- نوده- منطقه کاسگر محله- تیرکده بالا- منطقه فراشکلا- روستای حسن آباد- روستای وازیوار.
علاوه بر مواردی که در فوق اشاره کردیم مناطقی که در اطراف جاده بلده- رویان واقع شده اند از جمله توسکا برای خرید ویلا در رویان پیشنهاد می‌شوند. جاده بلده- رویان وارد جنگل های زیبای رویان می‌شود و اگر این جاده را ادامه دهید، به زیباترین روستاها در دوردست ها می‌رسید که کمتر منظره‌ای را در آنجا مشابه با جاهای دیگر پیدا خواهید کرد!! زیبایی های شهر رویان از طرف ساحل دریا و نمای جنگل، واقعاً چشم نواز و بی نظیر هستند.
برای اینکه ویلاهای رویان را برای خرید راحت تر پیدا کنید، نیاز دارید که مشاوران املاک مسلط به همین منطقه در کنار شما باشند. کارشناسان املاک اول خونه در شعبه نوشهر و رویان، پیشنهادهای مختلفی را مناسب با بودجه مالی شما برای خرید ویلا ارائه می دهند.  
یکی از این مناطق، شهرک فردوس در محدوده رویان است. شهرک فردوس رویان در نزدیکی جاده مازندران- سیاهکلرود واقع شده است. سایر شهرک های ویلایی در نزدیکی رویان شامل شهرک صدف، شهرک لاکچری واژه، شهرک ترنج و شهرک مهر ویلا می باشد. البته این مناطق بسیار مختلف و متنوع هستند. پیشنهاد می کنیم با  املاک اول خونه تماس بگیرید تا راهنمایی های بیشتری را به شما ارائه دهند.

در رویان چه ویلاهایی می توانیم بخریم؟

برای خرید ویلا در رویان، انتخاب‌های متنوعی پیش رو دارید. ویلای ساحلی، ویلای جنگلی، ویلاهای لوکس استخردار و ویلا شهرکی، نمونه‌ای از ده‌ها فرصت برای خرید ویلا در این منطقه هستند. شهرک های برند مازندران در منطقه رویان، جزو اولویت های اول مشتریان برای سرمایه‌گذاری محسوب می شوند. ویلای استخردار دوبلکس همراه با روف گاردن در این شهرک ها وجود دارد.

برخی از ویلاهای رویان برای خرید به صورت فول فرنیش هستند. ویلاهای رویان از نظر معماری و طراحی داخلی متفاوتند. شما می توانید ویلا نما مدرن، ویلا نما سنگی، ویلا نما رومی، ویلا فلت و ویلا دوبلکس را در این منطقه پیدا کنید. اگرچه ویلاهای این منطقه گران قیمت هستند، اما با حداقل بودجه مالی می توانید گزینه هایی را برای خرید بیابید.

قیمت ویلا در رویان چقدر است؟

قیمت ویلا در رویان تقریباً به قیمت ویلاهای نوشهر نزدیک است. کسانی که به خرید ویلا لاکچری در مازندران فکر می کنند، رویان می تواند یک انتخاب خوب باشد. ویلاهای دوبلکس یا تریبلکس مجهز به استخر در بهترین شهرک های ساحلی رویان، قیمت های بیشتر از ۲۰ یا حتی ۴۰ میلیارد تومان دارند.

به طور کلی هرچه امکانات ویلا بیشتر باشد و متراژ زمین بزرگتر باشد، ویلا گران تر است. طبیعتاً ویلاهای بزرگتر اتاق های بیشتری دارند. ویلاهای رویان در اکثر موارد دارای مستر خواب می باشند. در همین راستا می‌توانید ویلاهای دو خوابه یا سه خوابه با معماری ساده تر را در مناطق شهری پیدا کنید که قیمت آنها نسبتاً ارزان تر است. اما بازهم برای بررسی قیمت خرید ویلا در رویان نیاز دارید که با کارشناسان اول خونه تماس بگیرید.

خرید ویلا شهرکی در رویان

شهر جدید رویان در فاصله نور تا نوشهر را می توانیم یکی از بهترین مناطق برای خرید ویلا شهرکی در مازندران معرفی کنیم. بدون توجه به معماری ویلا، ساختمان هایی که در شهرک های ویلایی در منطقه رویان برای فروش ارائه شده اند، همه، رتبه فوق العاده عالی دارند؛ یعنی کمتر کسی است که به خرید ویلاهای شهرکی نما مدرن در رویان فکر نکند!

از آنجایی که رویان، فاصله کمی تا ساحل دریا دارد و از آب و هوای مطبوع و دلپذیر برخوردار است، در هر منطقه از اینجا که ویلا پیدا کنید به نفع تان تمام می شود؛ پس چه بهتر که ویلاهای لاکچری با متراژ معین را در شهرک های ویلایی بخرید. متراژ ویلاهای شهرکی در رویان متفاوت است و هرکدام از معماری و محوطه سازی بی نظیر برخوردار هستند.

خرید ویلا شهرکی در رویان مزیت بزرگی را برای خریداران فراهم می کند و آن هم سرمایه گذاری بی نظیر، پرسود و عالی در آینده می باشد. به طور مثال ویلاهای شهرکی در شهرک برند دریا بیشه، متراژ بیشتر از ۸۰۰ متر دارند؛ یعنی شما وقتی می خواهید یک ویلای فوق لاکچری بخرید، این ویلا در زمینی به وسعت ۱۰۰۰ متر یا بیشتر ساخته شده است و متراژ زیربنای آن بیشتر از ۷۰۰ متر می باشد؛ این اعداد و ارقام با آنچه که در واقعیت وجود دارد، بسیار شباهت دارد.

گزینه دیگر، خرید ویلا شهرکی در شهرک فردوس رویان می باشد. شهرک فردوس نیز همانند شهرک دریا بیشه در رویان یک منطقه برند و شناخته شده است و ویلاهایی که آنجا برای فروش وجود دارد، چیزی فراتر از تصور ذهن می باشد! آنچه که شما از یک ویلای لاکچری با شکوه در ذهن خود به آن فکر می کنید، فقط یک جزء کوچکی از ویلاهای شهرکی رویان محسوب می‌شوند. وقتی این ویلاها را از نزدیک ببینید به این واقعیت پی می برید. برای خرید ویلا شهرکی سنددار در شهرک دریابیشه یا شهرک فردوس در رویان با کارشناسان املاک اول خونه تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری به شما بدهند.

خرید ویلا شهرکی در منطقه ونوش، یکی از مناطق برند رویان نیز امکان پذیر است. این منطقه نمای زیبایی رو به جنگل دارد بنابراین ویلاهای شهرکی، سرسبزتر از هر منطقه دیگری دیده می شوند. معماری ویلاهای شهرکی به سبک مدرن، کلاسیک یا نما انگلیسی و نما رومی وجود دارند. ساخت و ساز ویلاهای شهرکی طبق اصول خاص منطقه انجام می گیرد، بنابراین مطابق با بودجه مالی تان و هر سلیقه ای که دارید این ویلاها را می توانید بخرید. از مهم‌ترین امکانات ویلاهای شهرکی رویان، وجود مستر خواب، استخر یا روف گاردن یا تی وی روم در ویلا است.  برای دریافت قیمت ویلا شهرکی در رویان با کارشناسان اول خونه تماس بگیرید.

خرید زمین در رویان چه مزایایی دارد؟

در کنار خرید ویلا در رویان، گزینه پرطرفدار دیگر خرید زمین است. رویان یک شهر حاصلخیز و خوش آب و هوا است و دسترسی آسان به منابع طبیعی دارد. جنگل از یک طرف، ساحل دریا از طرف دیگر و جاده اصلی گذر از نور به نوشهر، همگی باعث شده که رویان اهمیت زیادی پیدا کند. شهر رویان تقریباً خلوت است، بنابراین یک مکان آرام و دنج برای ساکنین محسوب می شود.
همه عوامل فوق می تواند شما را به خرید زمین در رویان و ساخت ویلا تشویق کند. با خرید زمین با کاربری مسکونی در بهترین مناطق رویان می توانید ویلای اختصاصی خود را بسازید. املاک اول خونه خدمات طراحی پلان ساختمان و مشاوره مشارکت در ساخت ویلا را هم برای شما در نظر می گیرد تا  بودجه مالی خود را بهتر مدیریت کنید.
از طرف دیگر می‌توانید زمین کشاورزی بخرید و کسب و کار خود را شروع کنید. شاید هم سرمایه خوبی دارید و می خواهید مشاغل خدماتی و تولیدی راه اندازی کنید؛ در این صورت رویان، فرصت های خوبی برای خرید زمین تجاری ارائه می دهد؛ که در این صورت باز هم باید با مشاوران با تجربه گفتگو کنید.  
با خرید باغ میوه در رویان هم می توانید به سودآوری برسید. بهترین محصولات میوه از جمله پرتقال، نارنگی، کیوی، گیلاس، آلبالو و گردو در باغ های شهر رویان به خوبی پرورش داده می شوند.
همین حالا فرصت را غنیمت بشمارید و اگر قصد سرمایه گذاری در شمال دارید، با املاک اول خونه تماس بگیرید. خرید ویلا در رویان و خرید زمین در رویان با پیشنهادهای مختلفی برای شما بررسی خواهد شد.

جاهای دیدنی رویان کجاست؟

جاهای دیدنی رویان، بسیار بی نظیر و تماشایی هستند. همین جاذبه‌های گردشگری است که هر ساله هزاران مسافر را به این منطقه جذب می‌کند. درختان سرسبز و سر به فلک کشیده از یک طرف و امواج آرام ساحل دریا از طرف دیگر، رویان را به یک جاذبه دیدنی در مازندران تبدیل کرده اند!
پارک جنگلی رویان، یک مکان دیدنی است که می توانید هم به طبیعت گردی بپردازید، هم استراحت و تفریح کنید. سوژه های عکاسی در این جنگل بسیار متنوع و خاص هستند. کسانی که به گردش های یک روزه یا دو روزه در جنگل علاقه دارند، پارک جنگلی رویان برای آنها انتخاب خوبی است.
یکی از جاهای دیدنی نزدیک به رویان، دریاچه الیمالات نام دارد. آبشار حرام او، در ۲۵ کیلومتری جاده آب پری واقع شده اما فقط یک کیلومتر تا شهر رویان فاصله دارد. پیشنهاد می کنیم این مکان های طبیعی زیبا را هم از نزدیک ببینید. کلیسای آنتوان مقدس در نزدیکی شهرک ساحلی هایکاشن در رویان قرار دارد که بسیار تماشایی است.
خرید سوغاتی های مختلف از مراکز خرید رویان را میتوان یک جاذبه گردشگری به حساب آورد. رویان به تمام امکانات رفاهی دسترسی دارد، بنابراین فرصت خوبی است تا سفر کوتاهی به این شهر داشته باشید.

خرید ویلا در رویان با اول خونه

حتماً تا به اینجای مطلب متوجه شده اید که خرید ویلا در رویان یا خرید زمین در رویان تا چه اندازه پر سود است. به طور کلی، املاکی که در نزدیکی جنگل یا ساحل دریا ساخته شده باشند ارزش بیشتری دارند و روز به روز بر قیمت آنها افزوده می شود. اگر بتوانید زمین یا ویلای مناسبی بخرید، در طولانی مدت به نفع شما خواهد بود.
پیشنهاد می کنیم گزینه های مختلف برای سرمایه گذاری در رویان را از کارشناسان املاک اول خونه سوال کنید. اگر لازم باشد، این کارشناسان ویدیویی از املاک و تصاویر با کیفیت برای شما ارسال می کنند تا تصمیم گیری بهتری داشته باشید.

خرید زمین در نوشهر

WhatsApp Chat