مشاوره رایگان

همین حالا مشاوره رایگان بگیرید.

خرید ویلا در نور

خرید ویلا جنگلی در نور

قیمت ویلا در نور

خرید ویلا شهرکی در نور

جدید ترین ویلا ها در نور

 • زمین 560 متر
 • ، بنا 200 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، نور - دشت نور
 • زمین 350 متر
 • ، بنا 260 متر
 • ، 4 اتاق
 • ، نور - ایزدشهر
 • زمین 600 متر
 • ، بنا 360 متر
 • ، 4 اتاق
 • ، نور - ایزدشهر
 • زمین 130 متر
 • ، بنا 80 متر
 • ، 2 اتاق
 • ، نور - اليمالات
 • زمین 530 متر
 • ، بنا 330 متر
 • ، 4 اتاق
 • ، نور - دشت نور
 • زمین 200 متر
 • ، بنا 100 متر
 • ، 2 اتاق
 • ، نور - نور
 • زمین 540 متر
 • ، بنا 270 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، نور - دشت نور
 • زمین 230 متر
 • ، بنا 330 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، نور - نور
 • زمین 970 متر
 • ، بنا 350 متر
 • ، 4 اتاق
 • ، نور - نور

خرید ویلا در نور

با خرید ویلا در نور می توانید در یکی از بهترین مناطق مازندران ساکن شوید. اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که سفرهای شمالی در هر سال، روح و ذهن شما را صیقل می دهد، حتماً به یک اقامتگاه ثابت نیاز دارید. اگر بخواهید با هر بار سفر کردن، هزینه ‌های زیادی را برای اجاره ویلا در شمال اختصاص دهید، قطعاً برای تان خوشایند نخواهد بود. چه بهتر که با یک سرمایه مختصر، ویلای مناسبی در نور، در مازندران بخرید. نور یکی از شهرهای ساحلی مازندران است که در کنار شهرهای آمل، نوشهر و رویان قرار گرفته است.
خرید ویلا در نور و مهاجرت به شمال، یعنی یک فرصت استثنایی برای اینکه سبک زندگی خود را تغییر دهید. می توانید به مازندران سفر کنید و در یک مکان خوش آب و هوا در شهرستان نور، جایی نزدیک به جنگل، ویلای اختصاصی بخرید.
زندگی کردن در یک ویلا در محیطی دنج و آرام، آرامش بیشتری به شما می دهد. مناطق مختلف نور برای خرید ویلا همگی مناسب هستند. روستاهای کوچک و بزرگ در نزدیکی مرکز شهر نور یا محوطه های جنگلی اطراف وجود دارد. اگر می خواهید با مناطق مناسب در نور برای خرید ویلا آشنا شوید، تا پایان بحث ما را همراهی کنید. از طرف دیگر درباره خرید زمین در نور هم نکاتی را اشاره خواهیم کرد.

موقعیت مکانی نور و مسیرهای دسترسی به آن چگونه است؟

شهر نور در مازندران در نیمه شمالی آن نزدیک به شهرستان آمل قرار گرفته است. اگر به موقعیت مکانی نور نگاه کنید، در سمت شرق نور، منطقه رستم رود، ایزدشهر و محمود آباد را می بینید. در غرب نور، مسیری مستقیم به سمت رویان امتداد دارد و اگر هم این مسیر را ادامه دهید، به منطقه ونوش، صلاح الدین کلا، چلک و سپس نوشهر می رسید.
در قسمت جنوبی شهر نور، مهمترین روستاهای توابع این شهرستان قرار دارد که برای خرید ویلا در نور محسوب می شود. روستاهای کاردگر کلا، سنگیند و عباس کلا از مهمترین مناطق در جنوب شهرستان نور هستند.

اگر می خواهید در نور یا نواحی اطراف آن ویلا بخرید، یا زمین بخرید، کارشناسان املاک اول خونه در کنار شما هستند تا بهترین انتخاب را داشته باشید. نور دارای آب و هوای بسیار مطبوع است و می توانید لحظات خوبی را چه در تعطیلات و چه در زندگی دائم در این منطقه سپری کنید.
مهمترین مسیرهای دسترسی به نور در مازندران از طریق دو جاده مهم معرفی می‌شود. مسیر اول که شناخته شده و بسیار محبوب است جاده هراز است. جاده هراز از تهران شروع می‌شود و به آمل منتهی می‌گردد. فاصله تهران تا آمل حدود ۱۸۰ کیلومتر است. این فاصله کم را می توانید در مدت زمان کوتاهی سپری کنید. پس از آن که به آمل رسیدید در مسیر جاده آمل- چمستان حرکت کنید. پس از رسیدن به چند استان باید به سمت شمال تغییر مسیر دهید که به نور و رویان منتهی می شود.
یکی دیگر از مسیرهای دسترسی به نور در مازندران، جاده چالوس است. جاده چالوس فاصله بیشتری را تا نور برای شما ایجاد می کند؛ یعنی از تهران وارد جاده چالوس می شوید و در حالیکه از مناظر زیبا و بی نظیر اطراف خود لذت می برید، پس از رسیدن به چالوس در سمت شرق حرکت می‌کنید که شما را به نوشهر می رساند. سپس باید از نوشهر، چندین کیلومتر به سمت شرق ادامه مسیر دهید تا به منطقه رویان و سپس به نور برسید.
کوتاه ترین مسیر برای رسیدن به نور در مازندران، جاده هراز است. کسانی که به خرید ویلا در نور و خرید زمین در نور فکر می‌کنند می توانند از مسیر جاده هراز به نور برسند و گشت و گذاری در مناطق زیبای اطراف این شهر داشته باشند.
در پایان همین بخش، زیباترین جاهای دیدنی نور را معرفی می کنیم؛ پس مطمئن باشید که در کنار خرید ویلا در چمستان، خرید ویلا در نوشهر و خرید ویلا در آمل، شهرستان نور را هم در نظر بگیرید.

شرایط آب و هوای نور چگونه است؟

شهرستان نور در مازندران، هم یک جاذبه گردشگری محسوب می شود و هم فرصت های زیادی برای خرید ویلا فراهم می کند. آب و هوای نور به واسطه نزدیک بودن به ساحل دریا تقریباً معتدل و مرطوب است. از یک طرف رطوبت ساحل دریا وجود دارد و از طرف دیگر، جریان خنک هوا از جنگل های نزدیک به نور احساس می شود. همین موقعیت دوجانبه باعث شده که نور برای گردش و تفریح مورد توجه مسافران قرار بگیرد. نزدیکترین شهرها به نور، شهرهای آمل، چمستان و رویان هستند. همه این مناطق در جایگاه خود حرفی برای گفتن دارند.

شرایط آب و هوایی شهرستان نور در چهار فصل سال دلپذیر است. تابستان های این منطقه همراه با منظره سرسبز جنگل و نسیم خنک دریا است. بهترین فصل برای سفر به نور، فصل های بهار و پاییز می باشد.

آب و هوای نور در فصل زمستان، تقریباً سرد است و بارندگی اتفاق می افتد. می توانید از شرایط آب و هوایی این شهر ساحلی در ماه های مختلف نهایت لذت را ببرید. خرید ویلا در نور این فرصت های استثنایی را برای شما فراهم می کند.

مهم ترین مناطق شهرستان نور برای خرید ویلا کجاست؟

همانند تمام شهرهای مازندران شهرستان نور هم مناطق معروف زیادی دارد که برای خرید ویلا و خرید زمین مناسب هستند. نور از یک طرف به مناظر زیبای جنگل راه دارد و از طرف دیگر، دریا آن را زیباتر ساخته است.
 اگر به خرید ویلا در نور فکر می‌کنید، دو دسته ویلاها را می‌توانید بررسی نمایید. ویلاهایی که در بافت شهری نور قرار دارند و دسته دوم، ویلاهایی هستند که در روستاها و توابع این شهرستان ساخته شده‌اند.
یکی از محبوب ترین مناطق از توابع شهرستان نور، منطقه چمستان است. خرید ویلا در چمستان در زیباترین مناطق جنگلی، شهرت عام و خاص دارد. معروف بودن چمستان به این دلیل است که انواع و اقسام پارک های جنگلی و مسیرهای روستایی در آنجا دیده می‌شود. روستاهایی که جزو توابع شهر نور هستند و برای خرید ویلا و خرید زمین پیشنهاد می شوند به ترتیب زیر می باشند:
روستای شهرکلا، روستای گندیاب، روستای افراسیاب کلا، کاردگر کلا، روستای سلیا کتی، منطقه ایزخورده.
سایر روستاهایی که از توابع چمستان به شمار می روند جزو گزینه‌های خرید ویلا در نور هم می توان از آن ها یاد کرد؛ روستای حاجی آباد نور، شیخ علی کلا، روستای سنگینده، نانوا کلا، اسپی کلا، نمونه‌ای از این مثال ها هستند.
در اطراف منطقه نور و چمستان، زمین های وسیع جنگلی و سرسبز وجود دارد. اگر زمین جنگلی با کاربری مناسب بخرید و اگر این زمین، سنددار و در بافت دارای مجوز باشد، گزینه منحصر به فرد برای ساخت ویلا در نور خواهد بود.
یکی از مهمترین سوالاتی که در خرید ویلا در نور مطرح می شود این است که در کدام منطقه ویلا بخریم؛ اگر ساکن شهرهای دیگر باشید، قطعاً آشنایی کامل با مناطق و روستاهای نزدیک به شهرستان نور ندارید؛ پس باید مشاوران املاک مسلط به این مناطق شما را یاری کنند. اگر به نور برای خرید ویلا یا زمین فکر می کنید، با کارشناسان املاک اول خونه تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری را به شما بدهند.

در نور چه ویلاهایی می توانیم بخریم؟

اگر سرمایه خوبی دارید و می خواهید در نور ویلا بخرید، برای شما خبر خوبی داریم. متناسب با هر بودجه مالی ویلاهایی برای خرید در این شهر پیدا می شود. شما می توانید ویلای فول فرنیش را با قیمتی بیشتر از ۲۰ میلیارد تومان پیدا کنید که در واقع ساختمانی لاکچری با محوطه سازی بی نظیر به شما تحویل داده می‌شود. از طرف دیگر می توانید با حدود دو میلیارد تومان هم ویلای فلت با امکانات کامل و نوساز تحویل بگیرید.

ممکن است به خرید ویلا جنگلی در نور علاقه مند باشید، یا حتی ترجیح می دهید باغ ویلا با متراژ بالا بخرید؛ که در این صورت باز هم فرصت های خوبی در مناطق جنگلی نور فراهم است.

انواع ویلا تریبلکس با نمای مدرن و محوطه سازی زیبا و نمای ابدی رو به جنگل در نور وجود دارد. اگر به این نوع ساختمان ها علاقه مند هستید با کارشناسان املاک اول خونه تماس بگیرید تا گزینه های مناسب را به شما نشان دهند. انواع ویلا برای خرید در نور را در این صفحه می توانید به همراه امکانات آن بررسی کنید.

قیمت ویلا در نور چقدر است؟

اگر برای خرید ویلا در نور تصمیم خود را گرفته اید، حتماً می خواهید درباره قیمت‌ها تحقیق کنید. قیمت ویلا در نور به عوامل مختلفی بستگی دارد. معماری ساختمان ویلا، متراژ زمین و متراژ زیربنا، امکانات ویلا و موقعیت مکانی آن در قیمت نهایی تاثیر گذار است. هرچه متراژ زمین و متراژ زیربنا بیشتر باشد، ویلا گران تر است. قیمت باغ ویلا در نور با توجه به شرایطی که برای این املاک وجود دارد، نسبت به ویلاهای فلت یا نیم پیلوت بیشتر است.

برای ویلاهای نور که جزو پروژه های نوساز هستند و اخیراً ساخته شده اند، قیمت گذاری مطابق با تغییرات قیمت املاک شمال در چند سال اخیر انجام گرفته است. شما می توانید ویلاهای چهار خوابه، سه خوابه یا حتی آپارتمان های کوچک را در این منطقه پیدا کنید. مشاوران املاک اول خونه در کنار شما هستند تا پس از بررسی بودجه مالی شما، گزینه هایی را برای خرید پیشنهاد دهند.

ویلا نما مدرن در نور با قیمت عالی

ویلا نما مدرن در نور از محبوب ترین و پرفروش ترین املاک مازندران در این منطقه است. معماری نمای مدرن برای انواع ویلا همکف، ویلا نیم پیلوت و حتی ویلا های دوبلکس و تریبلکس، یک حس آرامش را در فرد به وجود می آورد.

در نمای مدرن برای انواع ویلا در نور، مجموعه‌ای از اشکال هندسی و خطوط منحنی به کار گرفته می شود تا جذابیت ویلا دو چندان شود. خانواده ها که به دنبال خرید ویلا ارزان در نور هستند و می خواهند به منطقه جنگلی نزدیک باشند، معمولاً از ویلاهای نما مدرن، استقبال بهتری به عمل می آورند.

یکی دیگر از انواع معماری هایی که برای ویلا نما مدرن در نور، طراحی شده و در مازندران بسیار پرطرفدار است، طراحی روف گاردن می باشد. خرید ویلا فلت مدرن با روف گاردن در شهر نور، با نمای زیبا به جنگل های سرسبز مازندران با قیمتی استثنایی امکان پذیر است. برخی ویلاهای نما مدرن به صورت فول فرنیش و مبله در شهرک های نور به فروش می رسند. ویلا نما مدرن دوبلکس پلاک اول جنگل، از دیگر املاک پرتقاضا در این منطقه از مازندران است.

خرید ویلا نما مدرن در نور، سند دار، در بهترین منطقه شهری، همراه با گروه تخصصی اول خونه به ساده ترین شکل انجام می‌گیرد. برخی ویلاهای شهر نور، فاصله کمتری تا ساحل دریا دارند، اما پر فروش ترین ویلاهای نما مدرن این منطقه، به ویلاهای جنگلی اختصاص می یابد.

بسته به اینکه مشتریان خرید ویلای شمال چه بودجه ای را برای خرید ویلا در نور اختصاص داده‌اند، انواع ویلا نما مدرن موجود است. به جرات می توان گفت که با کمتر از ۱۰ میلیارد تومان هم می توانید ویلا مدرن لاکچری در این شهر مازندران پیدا کنید.

 

خرید ویلا نما مدرن در نور در یک منطقه شهرکی زیبا، یکی دیگر از معاملاتی است که نظر خریداران را به خود جلب می‌کند. انتخاب ویلا سنددار در نور برای داشتن معامله امن و بدون دردسر، ضرورت دارد، بنابراین کارشناسان املاک مسلط به مناطق مختلف نور و روستاهای اطراف، باید خریداران را راهنمایی کنند. این که ویلای نما مدرن در نور از نظر متراژ زمین و متراژ زیربنا چقدر باشد، چند خوابه باشد و چه متریالی در نمای بیرونی و طراحی داخلی در ساختمان به کار رفته باشد، قیمت گذاری انجام می گیرد.

ویلا در نور، پلاک اول جنگل یا ویلای شهرکی در نور از نظر قیمت، گرانتر هستند و ارزش زمین نیز بیشتر است؛ بنابراین اگر این ویلاها را بخرید، به مرور زمان، ارزش دارایی های شما بیشتر می‌شود. کارشناسان اول خونه در شعبه چمستان و نور، شما را راهنمایی می‌کنند تا ویلا نما مدرن شیک و زیبا را پیدا کنید.

مزایای خرید ویلا و خرید زمین در نور چیست؟

خرید ویلا در نور و خرید زمین در نور هر دو سرمایه گذاری های مناسبی هستند. سرمایه گذاری در املاک شمال، مزایای خاص خودش را دارد. انتخاب بین خرید ویلا یا خرید زمین به هدف مشتری بستگی دارد.
اگر شما به این نوع سرمایه گذاری فکر می کنید ابتدا باید هدف خود را مشخص کنید. خرید زمین سنددار در نور برای ساخت ویلا و یا کاربردهای تجاری موجود است. اگر می خواهید یک ویلای شخصی با طراحی خاص داشته باشید، باید زمین سب در نور با کاربری مسکونی پیدا کنید. املاک اول خونه به شما کمک می‌کند که این مسیر را راحت‌تر پشت سر بگذارید.
در مقابل، کسانی هم هستند که سرمایه قابل توجهی دارند و می خواهند آن را به یک منبع درآمد زا تبدیل کنند، با خرید زمین تجاری در نور یا زمین کشاورزی در نور می‌توانند به این هدف دست پیدا کنند.
پارک جنگلی نور و مناطق اطراف آن از هر نظر زیبا و چشم نواز هستند، بنابراین هم ویلاها و هم زمین هایی که آنجا وجود دارد پیشنهادهای خوبی برای خرید هستند. از طرف دیگر، زندگی در یک ویلای جنگلی یعنی ارتباط نزدیک با طبیعت که می تواند برای تقویت روحیه بسیار مناسب باشد.
خرید ویلا ارزان در نور در بافت شهری امکان پذیر است. همچنین قیمت ویلاهایی که در روستاها از جنگل و ساحل دریا ساخته شده‌اند، ارزانتر هستند. اگر بازهم بودجه شما برای خرید ویلا در نور محدود است، با اول خونه تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

جاهای دیدنی شهر نور در مازندران

آب و هوای شهر نور در مازندران معتدل و مرطوب است. این شهر، آب و هوای خنک و بهاری دارد. بهترین زمان برای سفر به مازندران و گشت و گذار در شهر نور، همان فصل بهار و تابستان است. زیباترین مناظر جنگلی و کوهستان های پوشیده شده از انواع درختان را در نور می توانید از نزدیک تماشا کنید. منظره بسیار تماشایی از درختان توسکا، افرا و بلوط از دور خودنمایی می کنند! انواع گیاهان دارویی در این جنگل های شمالی رشد می کنند.
از مهمترین جاهای دیدنی نور می توان به آبشار آب پری در نزدیکی شهر رویان اشاره کرد. این آبشار تا شهر نور ۵ کیلومتر فاصله دارد. یکی دیگر از جاهای بسیار تماشایی در نور، پارک جنگلی کشپل و دهکده لاویج می باشد. این دهکده شرایط آب و هوایی ییلاقی دارد و بهترین گزینه برای گردش در طبیعت و تفریحات یک روزه یا دو روزه می باشد.
دریاچه الیمالات، ۸ کیلومتر تا نور فاصله دارد و یکی از مکان های گردشگری و تفریحی این منطقه محسوب می شود. با خرید ویلا در نور به تمام این جاهای دیدنی دسترسی دارید. از طرف دیگر، خرید کردن از بازارها و مراکز خرید نور، حال و هوای خاص خودش را دارد.
می توانید انواع خوراکی های محلی، ترشیجات، انواع مربا، عسل محلی، انواع میوه خشک و صنایع دستی را خریداری کنید. با سفر کوتاه به مازندران می توانید چمستان، نور، رویان و آمل را در کنار هم ببینید و از لحظات خود نهایت لذت را ببرید.
درباره خرید ویلا در نور، خرید زمین در نور یا گزینه هایی که در سرمایه گذاری به شما کمک می کنند، با اول خونه تماس بگیرید. این مشاوران املاک در کار خود حرفه ‌ای هستند و خدمات متنوعی را در املاک شمال ارائه می دهند.

WhatsApp Chat