مشاوره رایگان

همین حالا مشاوره رایگان بگیرید.

خرید ویلا در رامسر

خرید ویلا جنگلی در رامسر

قیمت ویلا در رامسر

خرید ویلا لاکچری در رامسر

جدید ترین ویلا ها در رامسر

 • زمین 250 متر
 • ، بنا 262 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، رامسر - کتالم
 • زمین 760 متر
 • ، بنا 360 متر
 • ، 4 اتاق
 • ، رامسر - کتالم
 • زمین 200 متر
 • ، بنا 180 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، رامسر - کتالم
 • زمین 400 متر
 • ، بنا 560 متر
 • ، 4 اتاق
 • ، رامسر - کتالم
 • زمین 300 متر
 • ، بنا 341 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، رامسر - کتالم
 • زمین 900 متر
 • ، بنا 500 متر
 • ، 5 اتاق
 • ، رامسر - کتالم
 • زمین 1000 متر
 • ، بنا 260 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، رامسر - کتالم
 • زمین 270 متر
 • ، بنا 386 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، رامسر - کتالم
 • زمین 250 متر
 • ، بنا 240 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، رامسر - کتالم
خرید ویلا شهرکی در رامسر

خرید ویلا در رامسر

خرید ویلا در رامسر و خرید زمین در رامسر دو گزینه منحصر به فرد برای سرمایه گذاری هستند. دلیل این ادعا این است که رامسر یک شهر لاکچری در مازندران به شمار می رود و فاصله بسیار کمی تا ساحل دریا دارد. آب و هوای عالی، شرایط رطوبت مناسب و سرسبز بودن تمام مناطق رامسر، بزرگ‌ترین مزایا را برای خرید ملک فراهم می‌کند.
حتماً شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که رامسر را برای سفر و تفریح به ویژه تعطیلات تابستانی انتخاب می کنید. رامسر نه تنها زیبا و جذاب است، بلکه جاهای دیدنی زیادی دارد و البته نمی‌توان به راحتی از کنار مراکز خرید و بازارهای روز هم عبور کرد.
با خرید ویلا در رامسر، در یکی از بهترین شهرهای مازندران سرمایه گذاری می کنید که در طولانی مدت فواید و سودآوری خوبی برای شما دارد. چه زمین بخرید و ویلا بسازید، و چه ویلای نوساز یا آماده بخرید، در هر صورت به نفع شما خواهد بود.
آشنایی با شهر رامسر، ویژگی ها، موقعیت مکانی و جاهای دیدنی آن برای تمام خانواده ها ساکن شهرهای دیگر اهمیت دارد؛ چرا که می خواهند از قبل بدانند که چه دیدنی هایی پیش روی آنها قرار دارند.
برای اینکه با مزایای خرید ویلا در رامسر آشنا شوید، قیمت ویلا در رامسر را بهتر استعلام بگیرید، یا اینکه با مناطق مختلف رامسر برای خرید ویلا آشنایی پیدا کنید، با کارشناسان املاک اول خونه تماس بگیرید.
در ادامه مطلب درباره موقعیت مکانی رامسر صحبت می کنیم؛ بهترین مناطق برای خرید ویلا را معرفی خواهیم کرد؛ و در ادامه به برخی از جاهای دیدنی رامسر هم اشاره‌ای خواهیم داشت.

موقعیت مکانی رامسر و مسیرهای دسترسی به آن چگونه است؟

رامسر شهری در سمت غرب مازندران است. این شهر آب و هوای مرطوب و معتدل دارد. تابستان های رامسر بسیار گرم است و زمستان در اینجا آب و هوای خنک دارد. نزدیک بودن رامسر به جنگل و دریا باعث شده سفر به این شهر در هر فصل سال، حال و هوای خاص خودش را داشته باشد.
تاریخچه رامسر، بسیار جذاب و شنیدنی است، اما در این قسمت از توضیح آن اجتناب می کنیم و صرفاً برای بررسی این شهر و مزایای خرید ویلا در رامسر آن را عنوان خواهیم کرد.
با خرید ویلا در رامسر به تمام امکانات شهری دسترسی خواهید داشت. رامسر در نزدیکی منابع طبیعی از جمله کوهستان، آب گرم، پارک جنگلی و جنگل های انبوه قرار دارد. رامسر، فاصله نزدیکی تا جاده چالوس دارد و همین جاده، کوتاه ترین مسیر از تهران برای رسیدن به رامسر به شمار می رود.
شهر رامسر نسبتاً بزرگ است و از جهت غرب به شرق وسعت دارد. در اطراف رامسر موقعیت‌های خوبی برای خرید ویلا پیدا می کنید. اگر به دنبال ویلاهای فروشی در رامسر هستید یا می‌خواهید زمین سنددار در رامسر را بخرید و ویلا بسازید، با کارشناسان املاک اول خونه تماس بگیرید.
بهترین مسیرهای دسترسی به رامسر، جاده چالوس است. اگر از تهران وارد جاده چالوس شوید، ابتدا به چالوس می‌رسید. پس از رسیدن به شهر چالوس باید در جهت غرب به سمت نمک آبرود و تنکابن حرکت کنید. پس از شهر تنکابن به رامسر می‌رسید.
یکی دیگر از مسیر های دسترسی به رامسر، از طریق استان گیلان و جاده قزوین- رشت می باشد. می توانید از تهران وارد جاده قزوین- رشت شوید. پس از رسیدن به رشت، به سمت شهر لنگرود، و رودسر حرکت کنید و پس از رسیدن به شهر چابکسر، وارد محدوده رامسر شوید. جاده چالوس، کوتاه ترین و بهترین مسیر برای رسیدن از تهران به رامسر است.

بهترین مناطق رامسر برای خرید ویلا در شمال کدام قسمت ها هستند؟

خرید ویلا در رامسر طرفداران زیادی دارد. شهر رامسر بسیار زیبا و تماشایی است. مشتریان خرید ویلا لاکچری در شمال ابتدا رامسر و سپس نوشهر را برای خود انتخاب می کنند. شما می توانید در بافت شهری رامسر ویلاهای کوچک و بزرگ نوساز با معماری جدید و زیبا پیدا کنید. مناطق اطراف رامسر هم برای خرید ویلا مناسب هستند.
یکی از بهترین مناطق رامسر برای خرید ویلا، منطقه چابکسر نام دارد. روستاهای جنگسرا، روستای دیسر، روستای واچکلایه، منطقه جنگلی صفارود، روستای سنگ پشته، منطقه کتالم، سادات شهر و روستای جواهرده، از بهترین مناطق هستند که می توانید ویلاهای زیبایی در آن جا برای خرید پیدا کنید.
در فاصله های دورتر از محدوده شهری رامسر، جنگل های انبوه وجود دارند که زمین ‌های منتهی به آنها برای خرید ویلا و خرید زمین هم پیشنهاد می شود. اگر می خواهید ساخت و ساز ویلای اختصاصی خود را در رامسر شروع کنید، حتماً با کارشناسان اول خونه تماس بگیرید تا اطلاعات کافی را به شما بدهند.

شرایط آب و هوایی رامسر چگونه است؟

رامسر یکی از بهترین شهرها برای داشتن ویلای اختصاصی است. این شهر برای کسانی که به مهاجرت به مازندران علاقمند هستند، جزو اولویت ها قرار می گیرد. می توان گفت تمام شرایط آب و هوایی که انتظارش را دارید در رامسر تجربه می کنید. در این شهر، هم بارش باران و برف اتفاق می‌افتد، در تابستان هوا گرم و شرجی و در زمستان هوا سرد است و رطوبت هوا هم در حد نسبی در ایام مختلف سال تغییر می کند. اگر می خواهید سفر کوتاهی به رامسر داشته باشید، فصل بهار و پاییز را انتخاب کنید.

زیبایی های جنگل های سرسبز و آبی دریا و نسیم روح نواز ساحل، همه گوشه ای از صدها جاذبه گردشگری هستند که می توانید در رامسر از نزدیک تجربه کنید. برای بررسی ویلاهای رامسر برای خرید، با اول خونه تماس بگیرید. بدون شک، متناسب با بودجه مالیتان می توانید ویلای دلخواه را پیدا کنید.

انواع ویلا برای خرید در رامسر

اکثر مشتریانی که به خرید ویلا در رامسر فکر می کنند به دنبال این هستند که با انواع ویلاها و معماری آن ها در این شهر آشنا شوند. اگر بخواهیم یک آمار سطحی از انواع ویلاهای رامسر معرفی کنیم، باید گفت درصد زیادی از این ساختمان ها جزو ویلاهای لاکچری و ویلای لوکس محسوب می‌شوند.
خرید ویلا با معماری دوبلکس و تریبلکس، خرید کاخ ویلا در رامسر، انواع ویلا دوبلکس، ویلا فلت با نمای دائمی رو به جنگل، نمونه هایی هستند که با آنها سر و کار دارید.
خرید ویلا لاکچری استخردار در منطقه ساحلی در شهر رامسر، جزو پرتقاضاترین گزینه ها برای خرید ویلا در رامسر است. آمار مشتریانی که به دنبال ویلاهای لوکس در منطقه ساحلی رامسر هستند، روز به روز افزایش پیدا می کند. اگر به ویلاهایی که در این شهر برای فروش ارائه شده نگاه کوتاهی بیندازید، متوجه می شوید که این معماری ها تا چه قدر اصیل و خلاقانه اجرا شده‌اند. انواع ویلا نما رومی، ویلا نما مدرن، ویلا نما کلاسیک در بهترین مناطق رامسر از جمله جواهرده، کتالم و سادات شهر یافت می شوند.
قیمت خرید ویلا در رامسر بر اساس تمام معیارهای گفته شده در فوق متفاوت است. ویلاهای رامسر در متراژ مختلف برای فروش معرفی می شوند. هر چه ویلا، زیباتر، لاکچری و بزرگ تر باشد، قیمت ملک گران تر خواهد بود. یک ویلای تریبلکس ساحلی در رامسر، با نمای دائمی رو به دریا، قیمتی چندین برابر نسبت به ویلای فلت نزدیک به جنگل خواهد داشت.
پیشنهاد می کنیم گزینه های خرید و فروش ویلا در رامسر را از کارشناسان املاک اول خونه استعلام بگیرید. ویلاهای سنددار در رامسر بسیار هستند. شاید نتوانید ویلای ارزان در رامسر پیدا کنید، اما شرایط خرید اقساطی ویلا در برخی موارد برای شما در نظر گرفته می شود.
حتی می‌توانید زمین مناسب در رامسر بخرید و یک ویلای دلخواه بسازید. در این شرایط باز هم مشاوران املاک اول خونه در کنار شما هستند تا برنامه ریزی دقیق تری داشته باشید.

ویلا دوبلکس در رامسر

خرید ویلا دوبلکس در رامسر را می توانیم یکی از بهترین گزینه های سرمایه گذاری در مازندران معرفی کنیم. رامسر، یک شهر مثال‌زدنی است؛ هم آب و هوای دلپذیر دارد و هم سبک زندگی و فرهنگ اجتماعی در آنجا بالا است، بنابراین گزینه خوبی برای گذراندن تعطیلات و حتی مهاجرت به شمال و اقامت دائمی محسوب می شود.

 رامسر یکی از زیباترین شهرهای شمال کشور است و هر ساله هزاران گردشگر و مسافر را به خود جلب می کند. اجاره ویلا در رامسر، قیمت های گزافی را به مسافران تحمیل می کند، بنابراین چه بهتر که برای خرید ویلا در رامسر برنامه ریزی کنید.

درست مشابه با سایر شهرهای مازندران، برای خرید ویلا در رامسر نیز گزینه‌های متعددی پیش رو دارید. ویلا دوبلکس در رامسر یکی از چندین انتخاب شما خواهد بود. ویلاهای دوبلکس رامسر، از معماری مدرن یا کلاسیک برخوردارند؛ سقف این ویلاها هم به صورت مسطح و فلت یا به صورت شیروانی ساخته می شود. این معماری به نوع طراحی ساختمان ویلا بستگی دارد.

اکثر ویلاهای دوبلکس در رامسر، لاکچری هستند؛ در این میان، خرید و فروش ویلا فول فرنیش هم وجود دارد. برای اینکه ویلا دوبلکس سنددار در رامسر را سریع تر پیدا کنید، و اطلاعات دقیق تری درباره آن به دست بیاورید، کافیست با کارشناسان املاک اول خونه در شعبه رامسر صحبت کنید.

یکی از مناطقی که برای خرید ویلا دوبلکس در رامسر پیشنهاد می‌کنیم، کتالم نام دارد. این منطقه بسیار خوش آب و هوا است و فرصت خوبی برای سرمایه گذاری را در اختیارتان قرار می دهند. اگر ویلا دوبلکس در رامسر را نزدیک به جنگل انتخاب کنید، نمای ابدی رو به سرسبزی جنگل خواهید داشت. در مقابل، ویلاهای ساحلی رامسر هم نمای جذابی رو به ساحل دریا در اختیارتان قرار می دهند. فراموش نکنید قیمت ویلا دوبلکس در رامسر به متراژ ویلا، امکانات موقعیت مکانی و قیمت زمین در رامسر بستگی دارد.

مزایای خرید زمین در رامسر چیست؟

یک گزینه خوب برای سرمایه گذاری در شمال، خرید زمین در رامسر است. رامسر، شهری رو به رشد با پتانسیل بالا در حوزه املاک محسوب می‌شود. اگر زمین مناسب بخرید می ‌توانید ویلای دلخواه خود را بسازید. در مقابل، می توانید به گزینه راه اندازی کسب و کار در شمال فکر کنید. این یعنی زمین با کاربری تجاری می خرید و آنچه را که در نظر دارید اجرا می کنید.
کارگاه های تولیدی، کسب و کارهای کشاورزی، خدماتی، صنایع بومی و محلی، و حتی مشاغل مربوط به صنایع دستی و سوغاتی های شمال از جمله کارهای پرسود هستند که در رامسر می توانید راه اندازی کنید. برای خرید ویلا در رامسر، خرید زمین جنگلی در رامسر یا زمین کشاورزی در رامسر، کارشناسان اول خونه بهترین گزینه ها را در مناطقی مناسب به شما معرفی می کنند.

جاهای دیدنی رامسر؛ از ساحل دریا گرفته تا جنگل های انبوه

رامسر یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری در ایران محسوب می شود. مسیر جاده چالوس و رامسر از شلوغ ترین مسیرهای استان مازندران، به خصوص در ایام تابستان هستند. زیبایی های دریای خزر از شمال و جنگل های انبوه از جنوب، شهر رامسر را احاطه کرده‌اند. شرایط آب و هوایی مطبوع رطوبت نسبی و جاهای دیدنی لذت سفر به رامسر را دوچندان می سازند.
جاذبه های گردشگری رامسر بسیار متنوع هستند. یکی از این جاهای دیدنی، قلعه مارکوه نام دارد. این قلعه تاریخی در شهر کتالم قرار گرفته که پنج کیلومتر تا رامسر فاصله دارد. قدمت تاریخی این قلعه به دوران پیش از اسلام باز می‌گردد. اگر چه بخش زیادی از این قلعه تخریب شده اما همچنان زیبا و تماشایی است.
از دیگر جاهای دیدنی رامسر می‌توان به روستای جواهرده، روستایی در میان ابرها اشاره کرد! جنگل های رامسر با جاده های پر پیچ و خم و مناظری زیبا، در نوع خود، منحصر به فرد هستند. اگر به رامسر سفر کنید منظره زیبای آبشارها شما را به خود جذب می‌کنند. آبشار ایج، یکی از آبشارهای رامسر محسوب می شود که از دل یخچال های طبیعی از بالای کوه سرازیر می گردد.
در کنار آبشارهای زیبا، چند چشمه آب گرم در رامسر برای اهداف درمانی و تفریح وجود دارد. کمتر کسی است که به رامسر سفر کند اما تمایل نداشته باشد که تله کابین رامسر را برای یکبار تجربه نماید. سوار شدن بر تله کابین رامسر برای اکثر افراد هیجان انگیز است. از دیگر جاهای دیدنی رامسر می توان به کاخ مرمر، بوستان جنگلی صفارود، منطقه ییلاقی گرسماسر، آب گرم سادات محله و جنگل دالخانی اشاره کرد.
اگر برای خرید ویلا در رامسر تصمیم خود را گرفته اید، یا حتی اگر می‌خواهید زمین های فروشی در رامسر را بررسی کنید، کارشناسان املاک اول خونه در کنار شما هستند. کافیست با آنها تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را به شما بدهند.

همه چیز درباره شهر رامسر در مازندران – قسمت اول

WhatsApp Chat