مشاوره رایگان

همین حالا مشاوره رایگان بگیرید.

خرید ویلا در نوشهر

خرید ویلا جنگلی در نوشهر

قیمت ویلا در نوشهر

خرید ویلا ساحلی در نوشهر

جدید ترین ویلا ها در نوشهر

 • زمین 450 متر
 • ، بنا 550 متر
 • ، 4 اتاق
 • ، نوشهر - توسکا تک
 • زمین 400 متر
 • ، بنا 300 متر
 • ، 4 اتاق
 • ، نوشهر - بند پی
 • زمین 610 متر
 • ، بنا 450 متر
 • ، 4 اتاق
 • ، نوشهر - نخ شمال
 • زمین 500 متر
 • ، بنا 500 متر
 • ، 4 اتاق
 • ، نوشهر - بند پی
 • زمین 350 متر
 • ، بنا 300 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، نوشهر - بند پی
 • زمین 2500 متر
 • ، بنا 2000 متر
 • ، 7 اتاق
 • ، نوشهر - ونوش
 • زمین 680 متر
 • ، بنا 500 متر
 • ، 4 اتاق
 • ، نوشهر - علی آباد عسگرخان
 • زمین 600 متر
 • ، بنا 250 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، نوشهر - توسکا تک
 • زمین 600 متر
 • ، بنا 450 متر
 • ، 4 اتاق
 • ، نوشهر - لتینگان
خرید ویلا استخردار در نوشهر
خرید ویلا لاکچری در نوشهر

ویديو مربوط به نوشهر

خرید ویلا در نوشهر

با خرید ویلا در نوشهر در بهترین مناطق این شهر توریستی و لاکچری می توانید سبک زندگی متفاوتی را تجربه کنید. همه ما کم و بیش نام نوشهر را به عنوان یکی از شهرهای مازندران شنیده‌ایم؛ نوشهر یک منطقه گردشگری بسیار محبوب و پرطرفدار به شمار می‌رود. اکثر کسانی که از جاده چالوس به سمت مازندران حرکت می‌کنند، پس از عبور از چالوس وارد نوشهر خواهند شد.
نوشهر، یک منطقه ساحلی با خط ساحلی و یک بندر معروف برای مبادله کالا است. این ویژگی‌ها باعث شده که شهرستان نوشهر در مازندران در نوع خود، خاص و منحصر به فرد باشد. همچنین اکثر سرمایه‌گذاران برای کسب و کارها و ساخت ویلا، نوشهر را برای این منظور انتخاب می‌کنند.
خرید ویلا در نوشهر در تمام مناطق روستایی کوچک و بزرگ امکان پذیر است. دسترسی نوشهر به امکانات شهری بسیار عالی است و تمام هر آنچه که برای زندگی راحت و بی دغدغه را نیاز دارید فراهم می کند. لوکس ترین مراکز خرید در نوشهر، مراکز فروش سوغاتی های مازندران، شهرک های ویلایی، دسترسی آسان به ساحل دریا، مجتمع تفریحی و توریستی، جنگل های بکر و بی نظیر، فقط گوشه‌ای از جاذبه های این شهر محسوب می شوند.
اگر به خرید ویلا در نوشهر فکر می کنید یا اگر می خواهید زمین ساحلی یا زمین جنگلی در بهترین منطقه نوشهر بخرید، کارشناسان املاک اول خونه در کنار شما هستند. کافیست درباره نحوه سرمایه گذاری در املاک مازندران به خوبی فکر کنید و پس از تعیین بودجه مالی، با اول خونه تماس بگیرید.
در ادامه مطلب به انواع گزینه های خرید ویلا در نوشهر می پردازیم؛ مهمترین مناطق نوشهر برای خرید ویلا و زمین را معرفی می کنیم و نگاهی بر جاذبه های گردشگری و زیبایی های این شهر لاکچری در مازندران خواهیم داشت.

خرید ویلا لاکچری در نوشهر

موقعیت مکانی نوشهر و مسیرهای دسترسی به آن چگونه است؟

اگر به نقشه مازندران و موقعیت جغرافیایی نوشهر نگاهی بیندازید، این شهر را در نیمه شمالی در جهت غرب مازندران، درست نزدیک به خط ساحل پیدا خواهید کرد. نوشهر از نظر همسایگی با شهر چالوس، نمک آبرود، آمل نور و شهر رویان همسایه است. زیباترین جنگل های انبوه شامل مناظر جنگلی سیسنگان، در نزدیکی نوشهر واقع شده است. هرچه از زیبایی های در طبیعت در این شهر توصیف کنیم باز هم کم گفته ایم!!
وسعت شهرستان نوشهر به طور کلی 1718 کیلومتر مربع است. معروف ترین منطقه نوشهر همان بندر ساحلی نوشهر است که یکی از مهمترین مناطق تجاری در مازندران محسوب می شود. حجم قابل توجهی از کشتی‌های تجاری در این بندر پهلو می گیرند، بنابراین کمک بسزایی برای اقتصاد کشور به شمار می رود.  
یکی از مهمترین ویژگی هایی که نوشهر دارد، داشتن یک فرودگاه مجزا است، بنابراین شرکت در تورهای گردشگری یا سفر به نوشهر، هم از طریق جاده چالوس میسر است و هم اینکه می توانید از طریق سفر هوایی اقدام کنید. برای کسانی که به زیبایی های جاده های شمال علاقه دارند، بهتر است جاده ‌چالوس را برای سفر انتخاب کنند.
با تمام توصیف‌های فوق، دور از انتظار نیست که خرید ویلا در نوشهر، یک گزینه پرسود و با آینده مثبت باشد. همچنین سرمایه‌گذاری بر روی کسب و کارهای تولیدی هم جذابیت های خاص خودش را دارد.
شرایط آب و هوایی نوشهر بسیار مطبوع و دلپذیر است. بارندگی فراوان، وجود رطوبت نسبی، نزدیک بودن به ساحل دریا، وزش باد از طرف دریا به ساحل، خنک بودن هوا در تابستان و اواخر بهار، مزایای دیگری هستند که این شهر را در نظر گردشگران متفاوت ساخته اند. در ادامه می پردازیم به معرفی مهمترین مناطق و روستاهای نوشهر که می توانید در آن جا ویلا بخرید.

معرفی مناطق و روستاهای نوشهر برای خرید ویلا و زمین

مناطق کوچک و بزرگ با وسعت متفاوت و روستاهای بسیار زیبا در کنار ساحل دریا یا چند کیلومتر دورتر، جایی نزدیک به جنگل سر سبز شمال، جزو مناطق و محدوده نوشهر محسوب می‌شوند. اگر برای خرید ویلا در نوشهر به دنبال مناظر چشم نواز و آرامش دهنده هستید، جنگل های نوشهر، انتخاب اول خواهند بود. خرید ویلای ساحلی در نوشهر، ویلای لاکچری و خرید ویلای استخردار، هم مشتریان زیادی دارد.
مهمترین روستاهای نوشهر که می توانید برای خرید ویلا و خرید زمین بر روی آن سرمایه گذاری کنید، به صورت زیر هستند؛ لازم به ذکر است که تمامی مناطق در فاصله های متفاوتی از مرکز نوشهر قرار دارند:
روستای موسی آباد- روستای درزیکلا- روستای لتینگان- مارگیرده- روستای نجارده- روستای بندپی- روستای مزگاه- منطقه چلک و توسکا تک- منطقه نخ شمال- روستای کهنه سرا- منطقه چلندر- روستای ملکار- روستای حمزه ده- روستای انارور- منطقه ملا کلا- منطقه ونوش نوشهر- روستای صلاح الدین کلاه- روستای علوی کلا- منطقه کاسگر محله- روستای علی آباد عسگرخان.
از میان تمام مناطق بالا برای خرید ویلا در نوشهر، چند منطقه را به عنوان روستای برند یا نواحی برند نوشهر معرفی کرده اند؛ به طور مثال، روستای صلاح الدین کلا، منطقه ونوش و نخ شمال، روستای چلک و توسکا توک، روستای نجارده، از معتبرترین مناطقی هستند که آمار خرید و فروش ویلای لاکچری و ویلای جنگلی در آنها بسیار بالا است.
اگر بخواهیم مهمترین منطقه نوشهر برای خرید ویلای جنگلی لاکچری را معرفی کنیم، قطعاً سه منطقه توسکا تک، چلک نوشهر ونوش و نخ شمال، جزو اولویت های ما قرار می گیرند. روستای صلاح الدین کلا در کنار پارک جنگلی سیسنگان واقع شده و بنابراین باز هم می‌توانید ویلاهای لوکس و زیبا آنجا پیدا کنید.

خرید ویلا استخردار در چمستان

شرایط آب و هوایی نوشهر

نوشهر یکی از بهترین مناطق مازندران برای خرید ویلا است. ویلاهای لاکچری در نوشهر در خوش آب و هواترین منطقه ساخته شده اند. در نوشهر معمولاً آب و هوای متنوعی را تجربه می کنید. از آنجایی که این شهر مازندران به ساحل دریا نزدیک است، رطوبت بیشتری را دریافت می کند. نوشهر از یک طرف به زیباترین مناظر جنگلی راه دارد. جنگل سیسنگان، یکی از این زیبایی های منحصر به فرد است. در نوشهر در سمت کوهستان، آب و هوای سردتر و نیمه مرطوب را تجربه خواهید کرد. هر چه به سمت دریا نزدیک می شوید، رطوبت افزایش پیدا می‌کند و حالت شرجی بودن حفظ می شود.
شرایط آب و هوای نوشهر در تابستان، بسیار گرم و مرطوب است؛ با این حال، مشتریان زیادی علاقه‌مند به خرید ویلا در نوشهر هستند. مناطق بلده و کجور در نوشهر بسیار معروف هستند و از روستاهای کوچک و بزرگ تشکیل شده اند. روستاهای ییلاقی در نوشهر، آب و هوای بسیار مطبوع دارند. منطقه توسکاتک، ونوش و نخ شمال، زیباترین مناظر جنگلی را به شما ارائه می‌دهند و آب و هوا در آنجا بسیار لذت بخش است.

انواع ویلاهایی که می‌توانیم در نوشهر بخریم

ویلاهای کوچک و بزرگ زیادی در نوشهر وجود دارند. هزاران ویلای لاکچری ویلای فلت، دوبلکس و تریبلکس با معماری متفاوت می توانید برای خرید بررسی کنید. خرید ویلا در نوشهر از دسته ویلای ساحلی و جنگلی، ویلای لاکچری و ویلای استخردار، پر طرفدار است. ویلاهای جنگلی در نوشهر معمولاً در اطراف پارک جنگلی سیسنگان، منطقه ونوش و نخ شمال، گسترده شده اند. منطقه چلک نوشهر در فاصله نزدیکی تا ساحل دریا دارد، بنابراین برای خرید ویلای ساحلی و خرید زمین مناسب است.
از طرف دیگر، چندین شهرک ویلایی در نوشهر وجود دارد که برای خرید ویلا پیشنهاد می شود. شهرک دریا بیشه، معروف ترین شهرک لاکچری در نوشهر است که نظر سرمایه‌گذاران و طرفداران ویلاهای استخردار را به خود جلب نموده است.
ده ها  شهرک ویلایی در نوشهر در منطقه های مختلف وجود دارند که انواع ویلاها را در خود جای داده اند، بنابراین اگر می خواهید در نوشهر ویلا بخرید یا ویلا بسازید، نیاز دارید که یک مشاور املاک مسلط به تمام مناطق در کنار شما باشد.
قیمت خرید ویلا در نوشهر در مناطق مختلف، متفاوت است. قطعاً ویلاهای شهرکی لاکچری، ویلاهای ساحلی و ویلاهایی که پلاک اول جنگل هستند، قیمت بیشتری دارند. به ندرت می توانید ویلای ارزان قیمت در نوشهر پیدا کنید؛ اما با این حال برای اطلاعات بیشتر در مورد منطقه خوب برای خرید ویلا و خرید زمین در نوشهر با مشاوران املاک اول خونه در شعبه نوشهر تماس بگیرید تا شما را بیشتر راهنمایی کنند.

خرید ویلا ساحلی نوشهر

مزایای خرید زمین در نوشهر

در کنار خرید ویلا سنددار در نوشهر و ویلاهای لاکچری، گزینه دیگری وجود دارد که می‌توان نگاه دقیق تری برای سودآوری بیشتر به آن داشت. خرید زمین در نوشهر اگر از روی حساب و کتاب دقیق و با یک برنامه اصولی انجام شود، می‌تواند نتایجی بسیار شگفت انگیز را ایجاد کند.  
به طور مثال، شما می توانید یک زمین ساحلی خوش قواره، سند دار، در خط ساحلی نوشهر بخرید و شهرک های ویلایی بسازید. همین ایده ساخت و ساز برای زمین جنگلی در نوشهر وجود دارد.
منطقه چلک نوشهر، منطقه چلندر، انارور، ملکار، ونوش و نخ شمال، صلاح الدین کلا، علوی کلا و منطقه دریابیشه دسترسی خوبی به مناظر جنگلی دارند. می توانید زمین جنگلی سند دار با قیمت مناسب بخرید و ویلاهای جنگلی با معماری شاهکار و خیره‌کننده بسازید! از فروش ویلاهای جنگلی و ویلاهای ساحلی نوساز، سود خوبی بدست می آورید.
با خرید زمین در نوشهر حتی می توانید کسب و کار کشاورزی راه بیندازید؛ یا اینکه کارگاه تولیدی صنایع دستی، یا فروش سوغاتی های مازندران را شروع کنید. ایده هر کسب و کار برای خرید زمین باید حساب شده باشد. در این زمینه بهتر است با مشاوران املاک اول خونه مشورت کنید. از آن جایی که املاک نوشهر معمولاً گرانقیمت هستند، باید دقیقاً بدانید که پول خود را در کدام منطقه و به چه کاری اختصاص می دهید.

نکات مهم برای خرید ویلا در نوشهر

برای خرید ویلا در نوشهر به چند نکته مهم توجه داشته باشید. این شهر برای سرمایه‌گذاری، امتیازهای فراوانی برای شما فراهم می آورد. وقتی می خواهید ویلا در نوشهر بخرید، به منطقه یا موقعیت مکانی ملک توجه داشته باشید. املاک ساحلی نوشهر، گران قیمت هستند؛ ویلا پلاک اول جنگل هم قیمت بالاتری دارد. هرچه فاصله ویلا از جنگل یا دریا بیشتر باشد، قیمت کاهش پیدا می کند.

برای خرید ویلا در نوشهر به معماری ساخت ویلا و نوع مصالحی که در آن به کار رفته توجه داشته باشید. چون شرایط رطوبت نوشهر قابل توجه است، بهترین مصالح باید برای ساخت ویلا استفاده شده باشد تا در برابر رطوبت و فرسایش مقاوم باشد.
توجه به محوطه سازی ویلا در نوشهر، امتیاز دیگری است. زیباتر بودن ویلا می تواند ارزش آن را افزایش دهد، بنابراین اگر کاخ ویلا یا باغ ویلا در نوشهر برای خرید انتخاب کرده اید، به طراحی فضای سبز و محوطه سازی آن توجه ویژه‌ای داشته باشید.  
گزینه های مختلفی برای ویلا و زمین در نوشهر وجود دارد. برخی خانواده ها ترجیح می دهند ویلای انتخابی آنها به مرکز شهر نزدیک تر باشد. برخی دیگر تمایل به خرید ویلای جنگلی دارند تا نمای ۳۶۰ درجه رو به جنگل های سرسبز را پیش روی خود تماشا کنند. در مقابل، عده ای دیگری به خرید ویلا پلاک اول ساحل در نوشهر تمایل دارند. قیمت ویلاهای نوشهر بر همین اساس تعریف می شود.
بهترین کار این است که ابتدا بودجه مالی خود را تعیین کنید و سپس ویلاهای فروشی در نوشهر را بررسی نمایید. مشاوران املاک اول خونه در کنار شما هستند تا بهترین ویلا یا بهترین زمین در نوشهر را به شما معرفی کنند.

آیا می توانیم ویلای ارزان در نوشهر بخریم؟

اگر نوشهر را برای خرید ویلا انتخاب کرده اید و بودجه مالی شما اندک است شاید به این فکر می کنید که آیا ویلای ارزان در نوشهر پیدا می‌شود یا خیر؟! باید بگوییم که ویلاهای نوشهر جزو ویلاهای گرانقیمت دسته بندی شده اند، اما باز هم با حداقل بودجه مالی می‌توانید ویلای مناسبی بخرید. قطعاً ویلاهای استخردار، ویلا ساحلی و ویلای جنگلی، جزو ویلاهای ارزان دسته بندی نمی‌شوند؛ چون موقعیت عالی دارند و امکانات ساخت برای آنها به بهترین شکل فراهم شده است.
اگر می خواهید ویلای ارزان در نوشهر پیدا کنید، پیشنهاد می دهیم با کارشناسان املاک اول خونه تماس بگیرید و بودجه مالی که برای خرید ملک کنار گذاشته اید را به آنها اعلام کنید. این کارشناسان به تمام مناطق نوشهر مسلط هستند و ملک مناسب را به شما معرفی خواهند کرد.

خرید ویلا جنگلی نوشهر

نگاهی به انواع ویلا استخردار شهرکی در نوشهر

خرید ویلا استخردار شهرکی در نوشهر یکی از خاص ترین پروژه های معاملات خرید و فروش ویلای مازندران است. ویلاهای استخردار، جزو ویلاهای لاکچری محسوب می شوند و اگر این ویلا در منطقه شهرکی در بهترین موقعیت نوشهر واقع شده باشد، ارزش ملک چندین برابر خواهد بود. برخی ویلاهای استخردار شهرکی به صورت فول فرنیش در نوشهر به فروش می رسند. متراژ این ویلاها متفاوت است و هر کدام دارای تعداد اتاق، بیشتر از سه عدد هستند.

از آنجایی که بهترین مناطق نوشهر، زیباترین شهرک های ویلایی را در خود جای داده اند، پیدا کردن ویلای استخردار شهرکی در نوشهر، کار سختی نیست. مثلاً در منطقه ونوش و نخ شمال، در توسکا تک یا چلک نوشهر، بهترین ویلاهای شهرکی را می توانید پیدا کنید. همچنین خرید ویلا استخردار در انارور نوشهر با قیمت بسیار مناسب در دسترس است. ویلاهای استخردار شهرکی، از بهترین معماری بیرونی و طراحی داخلی برخوردار هستند.

یکی از نکات مهم برای پیدا کردن ویلا استخردار شهرکی در نوشهر توجه به موقعیت مکانی است. مثلاً ویلا های لوکس در چلک نوشهر، نمای ابدی رو به کوهستان پوشیده شده از پوشش گیاهی و جنگل های سرسبز شمال دارند. برخی شهرک های ویلایی مشرف به دریای خزر هستند و بنابراین قیمت خرید ویلا در آنجا گرانتر است.

معروف ترین شهرک های ویلایی در نوشهر که می توانید ویلا استخردار بخرید، شامل شهرک شالی، شهرک صنوبر، شهرک اندیشه، شهرک نگین، شهرک بهاران، شهرک ارکیده، شهرک سی گل، شهرک گلشهر و چند شهرک ساحلی و جنگلی دیگر هستند. در هر کدام از این مناطق، ویلاهای متفاوتی با معماری مدرن و کلاسیک وجود دارد.

آنچه مهم است این که متراژ زمین های ویلای شهرکی در نوشهر، بیشتر از ۳۰۰ متر می باشد بنابراین هم دلباز و زیبا است، هم محوطه سازی بی‌نظیر دارد و هم فضای کافی برای نصب آلاچیق یا نیمکت ها یا پرورش گل و گیاه وجود خواهد داشت.

کاخ ویلا در نوشهر، جزو خاص ترین پروژه های انواع ویلا استخردار شهرکی محسوب می شود، به شرطی که کاخ ویلا در داخل شهرک های ویلای قرار بگیرد، جزو این محدوده می توان دسته بندی کرد.

برخی از کاخ ویلاهای نوشهر، خارج از شهرک ها هستند اما آنچنان معماری بی نظیر برای آنها به کار رفته که نظر هر خریدار را به خود جلب می‌کند! کاخ ویلا پلاک یک جنگل در نوشهر در مناطق، چلک نوشهر یا توسکا تک یا ونوش، محبوبیت خاصی دارد.

به طور کلی در این قسمت باید گفت که برای خرید یکی از انواع ویلا استخردار شهرکی در نوشهر به بودجه مالی بیشتری نیاز دارید. قیمت بسیاری از ویلاهای شهرکی، علی الخصوص ویلاهای مبله و فول فرنیش، حتی به بیشتر از ۷۰ میلیارد تومان هم می رسد!

نگاهی بر جاذبه های گردشگری نوشهر

جاهای دیدنی نوشهر بسیار متنوع هستند. از مناطق روستایی گرفته تا ساحل دریا، جنگل های سیسنگان، مناظر آبشاری، همه به نوعی گردشگران را به این منطقه جذب می‌کنند. خرید کردن از بازارهای روز نوشهر، حال و هوای خاص خودش را دارد.
از مهمترین جاذبه‌های گردشگری نوشهر می توان به پارک جنگلی سیسنگان، دریاچه ارواح، آبشار چلندر، روستای تاریخی کندوان، غارهای چلک و روستای کشک سرا اشاره کرد.

اگر می خواهید شخصاً زیباترین مناطق نوشهر را از نزدیک ببینید و برای خرید ویلا در نوشهر در هر یک از نواحی ساحلی و جنگلی، تصمیم بهتری بگیرید، یک سفر کوتاه به اینجا داشته باشید.

کارشناسان املاک اول خونه در شعبه نوشهر و رویان می توانند گزینه های مناسبی را برای خرید ویلا، خرید زمین، ساخت ویلا در نوشهر و راه اندازی کسب و کار در هر منطقه به شما معرفی کنند.  

قیمت ویلای نوشهر با توجه به ویلاهای لاکچری، ویلای استخردار، ویلای جنگلی، نوع معماری و موقعیت مکانی ویلا بسیار متفاوت است. نمی‌توان یک محدوده قیمت مشخص را برای تمام روستاهای نوشهر معرفی کرد؛ مگر آنکه دقیقاً بدانید در کدام روستاهای این شهر می‌خواهید زمین یا ویلا بخرید.
در هر صورت، کارشناسان و مشاوران اول خونه در هر زمینه راهنمایی های لازم را به شما خواهند کرد. خرید ویلا در نوشهر، مزایای زیادی دارد که باید دقیق تر به آن فکر کنید. همین حالا با اول خونه تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید.

WhatsApp Chat