مشاوره رایگان

همین حالا مشاوره رایگان بگیرید.

خرید ویلا در سرخرود

خرید ویلا جنگلی در سرخرود

قیمت ویلا در سرخرود

خرید ویلا استخردار در سرخرود

جدید ترین ویلا ها در سرخرود

 • زمین 3400 متر
 • ، بنا 85 متر
 • ، 2 اتاق
 • ، سرخرود - خط دریا
 • زمین 250 متر
 • ، بنا 160 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، سرخرود - خط دریا
 • زمین 250 متر
 • ، بنا 75 متر
 • ، 2 اتاق
 • ، سرخرود - خط دریا
 • زمین 630 متر
 • ، بنا 500 متر
 • ، 5 اتاق
 • ، سرخرود - خط دریا
 • زمین 340 متر
 • ، بنا 340 متر
 • ، 4 اتاق
 • ، سرخرود - خانه دریا
 • زمین 220 متر
 • ، بنا 240 متر
 • ، 2 اتاق
 • ، سرخرود - خانه دریا
 • زمین 400 متر
 • ، بنا 118 متر
 • ، 2 اتاق
 • ، سرخرود - خانه دریا
 • زمین 5000 متر
 • ، بنا 89 متر
 • ، 2 اتاق
 • ، سرخرود - خانه دریا
 • زمین 435 متر
 • ، بنا 220 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، سرخرود - خانه دریا
خرید ویلا شهرکی در سرخرود
خرید آپارتمان در برج های ساحلی سرخرود

ویديو مربوط به سرخرود

خرید ویلا در سرخرود

خرید ویلا در سرخرود یکی از اصلی‌ترین روش ‌های سرمایه ‌گذاری در مازندران است؛ اما غیر از این گزینه، پیشنهادهای دیگری هم وجود دارد که می تواند وسوسه انگیز باشد. خرید آپارتمان ساحلی در سرخرود، خرید ویلای ساحلی در خط دریا سرخرود و خرید پنت هاوس در سرخرود بسیار پرطرفدار و جذاب هستند.
کسانی که به دنبال خرید املاک ساحلی با ارزش فوق العاده در یک منطقه خوش آب و هوا می باشند، معمولاً ساحل سرخرود را انتخاب می‌کنند. برخی از مناطق سرخرود برای خرید ویلا و آپارتمان ساحلی نسبت به سایر مناطق دیگر، جذابیت بیشتری دارند. منطقه‌ بلوار دریا و خط دریا سرخرود، بسیار مشهور است. در این مورد تا پایان متن، مطالب بیشتری را عنوان خواهیم کرد.
با خرید ویلا در سرخرود به عنوان یکی از مهمترین شهرهای ساحلی دریای خزر، آینده خوبی را برای خود رقم خواهید زد. ارزش املاک سرخرود، روز به روز افزایش پیدا می کند؛ چه بهتر که یکی از ویلاهای ساحلی و زمین های ساحلی را بخرید، در این صورت برای شما پرسود خواهد بود. با این کار، هم می‌توانید در یک منطقه زیبا ساکن باشید، و هم اگر در آینده قصد فروش ملک خود را داشته باشید، قیمت های فروش ملک چندین برابر خواهد شد.
دلایل زیادی وجود دارد که مشتریان ویلای شمال را به این موضوع تشویق می ‌کند که سرخرود را برای خرید ویلا انتخاب کنند. در کنار خرید ویلا در سرخرود، خرید زمین ساحلی در سرخرود هم طرفداران زیادی دارد. هر دو گزینه مزایای بیشماری را فراهم می کند.
اگر به آشنایی بیشتر با شهر سرخرود علاقه مند هستید و می خواهید با مناطق معروف برای خرید ملک آشنا شوید، تا پایان بحث با ما همراه باشید. قطعاً سرخرود می تواند یک جاذبه گردشگری و یک فرصت عالی برای سرمایه گذاری در املاک شمال باشد.

خرید اپارتمان سرخرود

نگاهی بر موقعیت مکانی سرخرود در مازندران

علاقه مندان به خرید ویلا در سرخرود ترجیح می ‌دهند با موقعیت مکانی این شهر و مسیرهای دسترسی به آن بیشتر آشنا شوند؛ به ویژه آنکه اگر این شهر را از نزدیک ندیده باشند، برایشان جذاب تر خواهد بود. در این قسمت به بررسی موقعیت سرخرود در مازندران می پردازیم و با روستاها و نواحی همسایگی آن بیشتر آشنا می شویم.
سرخرود در نیمه شرقی استان مازندران واقع شده است و تا ساحل دریا، فاصله‌ای بسیار ناچیز دارد. سرخرود از توابع شهرستان محمودآباد محسوب می شود. تمام امور مربوط به کارهای اداری در شهرداری محمودآباد انجام می گیرد. برای دسترسی به سرخرود، راه های متعدد است، اما معمول ترین آن این است که شما از شهر آمل به سمت محمودآباد حرکت کنید و سپس در جهت شرق به سمت سرخرود تغییر مسیر بدهید. یکی دیگر از مهم ‌ترین مسیرهای دسترسی به سرخرود، از آمل به سمت شمال شرقی ادامه دارد که به آن جاده آمل- سرخرود می گویند و گاهی آن را با نام "جاده دریا" هم می شناسند.
شهر سرخرود به طور کلی در مساحتی به وسعت ۵۴۰ هکتار گسترده شده است. فاصله این شهر تا فریدونکنار حدود ۱۳ کیلومتر و فاصله آن تا محمودآباد حدود ۹ کیلومتر است. این فاصله از مسیرهای مختلف می تواند متفاوت باشد.
اکثر ساکنین سرخرود را افراد غیر بومی شامل خانواده های کلان شهرهایی نظیر اصفهان، تهران و مشهد تشکیل داده‌اند. افراد بومی در سرخرود، جمعیت کمتری دارند؛ دلیل آن هم این است که خرید ویلا در سرخرود، ساخت و ساز ویلا، ساخت و ساز برج ساحلی در سرخرود و غیره باعث شده که سرمایه گذاران از سایر شهرها به این منطقه جلب شوند.
در سرخرود، روستاهای کوچک و بزرگ بسیاری وجود دارد که برای خرید ویلا و زمین مناسب هستند. برخی از مناطق برند سرخرود که جزو مناطق ساحلی محسوب می شوند نیز ارزش زیادی دارند. در ادامه مطلب برترین مناطق ساحلی سرخرود و نواحی و روستاهای مهم این شهر را معرفی می کنیم.

شرایط آب و هوایی سرخرود

شهر سرخرود یک منطقه محبوب و پرطرفدار است که در نزدیکی ساحل دریای خزر واقع شده و شرایط هوای آن در چهار فصل سال مطبوع و دلپذیر است. حتی اگر دمای هوا در تابستان بالاتر رود، باز هم چیزی از زیبایی های شهر سرخرود کم نمی‌شود. سردترین شرایط هوایی را در زمستان و در آذر ماه در این شهر ساحلی شاهد هستیم.

اگر می خواهید در سرخرود یک ویلای اختصاصی داشته باشید، لازم است به شما بگوییم که دمای هوا در مرداد ماه به حداکثر مقدار خود می رسد، بنابراین اگر منطقه‌ای را نزدیک به ساحل انتخاب کنید، از خنکی نسیم که از سوی دریا می وزد بهره مند خواهید شد. 

آب و هوای سرخرود در ماه های فصل پاییز بسیار دل انگیز است. حتی می توانید پاییز یا اواخر تابستان به سرخرود سفری داشته باشید و زیبایی های این شهر را از نزدیک ببینید.

خرید ویلا لاکچری سرخرود

مناطق و روستاهای مهم سرخرود برای خرید ویلا و زمین

برای خرید ویلا در سرخرود و خرید زمین در سرخرود مناطق زیادی را پیش رو دارید. برخی از این روستاها به منطقه شهری سرخرود نزدیک تر هستند و برخی دیگر فاصله کمی تا محمودآباد دارند. مهمترین مناطق سرخرود که می توانید در مورد سرمایه گذاری فکر کنید، در فاصله بین محمود آباد و سرخرود واقع شده‌اند.
روستاهای زیبا و مهم که می توانید آنها را برای خرید ویلا در سرخرود و خرید زمین در سرخرود انتخاب کنید به صورت زیر می باشند:
روستای چاکسر- روستای درویش آباد- روستای حاجی کلا- روستای وزرا محله- روستای مرزبند- روستای ملا کلا- روستای زنگی کلا- روستای معلم کلا- روستای علی آباد- منطقه بیشه کلا- دریاسر- سیاه رودسر- روستای احمدآباد مریج- احمدآباد کلیج- افرا سرا- گل محله- روستای شاه کتی- خط دریا سرخرود- بلوار دریا- منطقه خانه دریا- خیابان های گلشهر- بوستان و بهارستان.
از میان تمام گزینه های فوق، آنچه را که برای خرید ویلا در سرخرود، خرید آپارتمان ساحلی در سرخرود یا سرمایه گذاری برای برج سازی ساحلی پیشنهاد می‌دهیم، منطقه خانه دریا، بلوار دریا و خیابان گلشهر می باشد. این مناطق جزو یک ناحیه برند شناخته شده محسوب می شوند و در نوع خود منحصر به فرد هستند.  
معروف ترین برج های ساحلی سرخرود از جمله برج فروزان سرخرود و برج سفید سرخرود در این منطقه قرار دارند. خرید و فروش آپارتمان ساحلی در سرخرود بسیار متداول است. این برج های ساحلی هر کدام دارای پنت هاوس های شیک با طراحی ویژه و لاکچری هستند.
اگر بودجه کافی برای خرید ویلا در سرخرود در منطقه خط دریا دارید، پیشنهاد می‌ کنیم پنت‌ هاوس ‌های سرخرود را هم در کنار ویلاهای ساحلی بررسی کنید.

عوامل موثر بر قیمت ویلا و قیمت زمین در سرخرود

قیمت خرید ویلا در سرخرود و قیمت خرید زمین در سرخرود هر کدام به یک سری فاکتورها و معیارها وابسته است. این که املاک ساحلی در چه فاصله ای از دریای خزر قرار دارند، در قیمت آنها تاثیر گذار است. از طرف دیگر ممکن است ویلاهایی که انتخاب می‌کنید در روستاهای دورتر از ساحل دریا ساخته شده باشند؛ یا زمین، به نوعی پلاک اول جنگل محسوب شود؛ یا در داخل بافت روستایی قرار داشته باشد؛ تمام این موارد بر قیمت ویلا سرخرود و قیمت زمین در سرخرود تاثیرگذار هستند.
 اگر می‌خواهید ویلای لاکچری در سرخرود بخرید یا اگر می خواهید یک ویلای زیبا بسازید، قطعاً نیاز دارید که زمین مناسبی را پیدا کنید. زمین ساحلی خوش قواره و سنددار در سرخرود، گران قیمت است، اما ارزش ساخت و ساز ویلا یا برج ساحلی را دارد.
قیمت ویلا در سرخرود در منطقه برند این شهر که همان مناطق خط دریا و گلشهر هستند، نسبت به سایر روستاها بسیار گران تر است. در خیابان گلشهر و بلوار دریا، ویلاهای لاکچری و آپارتمان های ساحلی بسیار زیبا را مشاهده خواهید کرد؛ بنابراین اگر نسبت به خرید ملک در سرخرود برنامه ریزی می کنید، حتماً با مشاوران املاک اول خونه تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق تری را از متراژ ویلاهای یا زمین سنددار در سرخرود و قیمت گذاری صحیح آنها به شما بدهند.
یک سوال مهم درباره خرید ویلا در سرخرود مطرح می ‌شود و آن هم این است که "با پول قابل توجه در کدام منطقه سرخرود ویلا بخریم؟"
با توجه به سوال مواردی که در فوق اشاره کردیم، پیشنهاد ما خرید آپارتمان هایی در برج های ساحلی سرخرود در منطقه خط دریا، خیابان بوستان یا گلستان است. اگر به خیابان گلشهر و همین محدوده علاقه دارید، اما بودجه مالی شما محدودتر است باز هم می توانید املاک مناسبی را پیدا کنید. پیشنهاد می کنیم برای خرید ویلا سنددار در سرخرود با مشاوران املاک اول خونه در این منطقه تماس بگیرید.
یک پیشنهاد خوب هم برای کسانی داریم که به خرید ویلای ارزان در سرخرود علاقه دارند. اگر سرخرود را می‌پسندید، می توانید ویلاهای ارزان و سنددار را در مناطقی پیدا کنید که به سمت جنوب سرخرود، جایی حد فاصل سرخرود- آمل ساخته شده‌اند. هر چه فاصله مرکز دریا بیشتر باشد، قیمت آن ارزانتر خواهد بود.

در سرخرود چه ویلاهایی می توانیم بخریم؟

از مهمترین سوالات مشتریان خرید ویلا در سرخرود این است که چه ویلاهایی در این شهر برای فروش وجود دارند؟ ویلاهای سرخرود از نظر متراژ، موقعیت مکانی و نحوه ساخت و ساز متفاوت اند. شما می توانید ویلا در شهرک های برند این منطقه پیدا کنید؛ همچنین ویلای ساحلی و ویلاهای فول فرنیش هم در سرخرود یافت می شوند.

سرخرود یکی از مناطقی است که قیمت ویلاهای آن تقریباً گران است، اما می توانید با قیمت های حدود ۴ میلیارد تومان هم ویلاهای خوب در این منطقه پیدا کنید. ویلاهای ساحلی سرخرود عمدتاً گران قیمت هستند. شهرک اکباتان در منطقه سرخرود و همچنین شهرک مانلی، دو منطقه خوب برای خرید ویلای ساحلی محسوب می شوند. اگر هم ترجیح می دهید که در برج های مسکونی سرخرود، نزدیک به خط دریا اقامت داشته باشید، خرید آپارتمان ساحلی را به شما پیشنهاد می دهیم.

ویلاهای سرخرود از نظر نوع معماری به سبک های مدرن، دوبلکس و تریبلکس ساخته می‌شوند. برخی از ویلاهای مدرن ساحلی دارای استخر هستند. قیمت ویلا در سرخرود را از کارشناسان املاک اول خونه بپرسید. اگر سرمایه قابل توجهی را به سرمایه‌گذاری در سرخرود اختصاص داده اید، ویلاهای این شهر را در اولویت قرار دهید.

ویلا استخردار در سرخرود

خرید ویلا ساحلی در سرخرود

اکنون می دانید که سرخرود از بسیاری جهات، بهترین منطقه برای خرید ویلا ساحلی، پنت‌هاوس ساحلی و آپارتمان ساحلی لوکس است. معروف ترین برج های سرخرود برای سرمایه گذاری بهترین انتخاب هستند، اما خرید آپارتمان در سرخرود به یک بحث جداگانه نیاز دارد. در این قسمت می خواهیم درباره انواع ویلا ساحلی در سرخرود و قیمت آنها صحبت کنیم.

معروف ترین مناطق سرخرود برای خرید ویلای ساحلی، منطقه خط دریا سرخرود، بلوار دریا، منطقه گلشهر، شهرک مانلی و شهرک خانه دریا هستند. تمام مناطقی که در نزدیکی این نواحی قرار دارند و فاصله آنها تا ساحل سرخرود ناچیز است، گزینه های خوبی هم برای خرید ویلای سند دار ساحلی، و هم برای ساخت و ساز ویلا و برج ساحلی محسوب می شوند. خرید ویلای ساحلی مزایای زیادی دارد؛ به ویژه اگر در یک شهر لوکس با فرهنگ و آداب اجتماعی بالا اقامت داشته باشید، ارزش املاک شما بیشتر خواهد بود.

انواع ویلای ساحلی در سرخرود بر اساس متراژ زمین، امکانات ویلا، مبله بودن، موقعیت در سرخرود، فاصله تا ساحل دریا و متریال به کار رفته در ساخت و ساز طبقه بندی می شوند. هر کدام از ویلاهای ساحلی قیمت مخصوص به خود را دارند. مثلاً ویلا ساحلی فول فرنیش در شهرک های برند سرخرود که مساحت زمین آنها بیشتر از ۲۰۰۰ متر است، جزو املاک گران قیمت دسته بندی می شوند؛ بنابراین باید بودجه مالی قابل توجهی را برای این منطقه اختصاص دهید.

از نظر معماری نمای بیرونی ویلا میتوان ویلای ساحلی در سرخرود را به ویلا نما مدرن، ویلا نما رومی و نما کلاسیک تقسیم‌بندی کرد. زیباترین ویلاهای ساحلی در منطقه خط دریا سرخرود، دارای استخر سونا و جکوزی هستند. این ویلاهای لاکچری با متراژ متفاوت برای فروش ارائه می شوند.

انواع ویلا ساحلی در سرخرود با معماری دوبلکس و تریبلکس، باز هم جزو ویلاهای گران قیمت هستند و مساحت زمین و مساحت زیربنای آن ها متفاوت است. ویلاهای استخردار و سنددار در سرخرود از نظر تعداد اتاق خواب، مستر روم در ویلا و محوطه هم معماری های متنوعی دارند.

علاوه بر ویلا ساحلی در سرخرود میتوان گزینه‌های باغ ویلا ساحلی یا کاخ ویلای ساحلی لاکچری در سرخرود را هم بررسی کرد. خرید ویلا سند دار خوش قواره، نزدیک به ساحل در سرخرود، مورد علاقه خانواده هایی است که سرمایه بیشتری دارند و می‌خواهند املاک خاص را خریداری نمایند.

خرید ویلا در شهرک خانه دریا

آشنایی با جاذبه های گردشگری سرخرود

یکی از دلایلی که باعث شده خرید ویلا در سرخرود و خرید زمین در سرخرود تا این اندازه مورد توجه قرار بگیرد، مکان های دیدنی و جاهای تماشایی این شهر است. سرخرود فاصله کمی تا ساحل دریا دارد. زیبایی های دریای خزر از یک طرف و مناطق روستایی و شالیزارهای برنج از سوی دیگر، نظر گردشگران را به خود جلب می کنند.
از مهم‌ترین جاذبه‌ های گردشگری سرخرود، تالاب بین‌المللی سرخرود در منطقه وزرا محله است. حجم زیادی از پرندگان مهاجر از اروپا و سایر مناطق، این تالاب را برای مهاجرت خود در پاییز و زمستان انتخاب می کنند. تماشای پرواز پرندگان بومی منطقه سیبری در روسیه بر فراز این تالاب، منظره ‌ای توصیف ناپذیر را به وجود می‌آورد؛ که تماشای آن فقط با سفر به سرخرود میسر خواهد بود.
مناطق جنگلی در اطراف تالاب بین المللی سرخرود جزو مناطق حفاظت شده هستند و یک اکوسیستم متنوع از گونه های جانوری و گیاهی را فراهم کرده‌اند. با خرید ویلا در سرخرود یا خرید آپارتمان ساحلی، به راحتی می توانید به وزرا محله سفر کنید و این منظره تماشایی را از نزدیک ببینید.

خرید ویلا، خرید آپارتمان ساحلی و ساخت برج ساحلی در سرخرود؛ همراه با اول خونه

هدف از خرید ویلا در سرخرود، خرید آپارتمان ساحلی یا خرید زمین در سرخرود این است که سرمایه خود را در مسیر درست هدایت کنیم؛ بنابراین همه ما ترجیح می دهیم که یک مشاور املاک با تجربه در کنار ما باشد. شما هم قطعاً  موضوع را تایید می‌کنید.
مشاوران و کارشناسان املاک اول خونه، تمام این مناطق را به خوبی می شناسند، پس گزینه‌ هایی را برای خرید ملک به شما پیشنهاد می‌دهند که با شرایط شما و بودجه مالی تان سازگاری دارد.
از طرف دیگر اگر به دنبال ساخت و ساز ویلا هستید و می خواهید زمین سنددار در سرخرود بخرید، باز هم می توانید در مورد خدمات مشاوره خرید زمین، پیمانکاری، ساخت ویلا، محوطه سازی یا طراحی ساختمان بر روی مشاوران املاک اول خونه حساب کنید. تیم حرفه ای اول خونه متشکل از افرادی است که در تمام این خدمات جزو برترین ها هستند. همین حالا با اول خونه تماس بگیرید.

خرید ویلا در شمال

WhatsApp Chat