مشاوره رایگان

همین حالا مشاوره رایگان بگیرید.

خرید ویلا در چمستان

خرید ویلا کوهستانی در چمستان

قیمت ویلا در چمستان

خرید ویلا استخردار در چمستان

جدید ترین ویلا ها در چمستان

 • زمین 200 متر
 • ، بنا 250 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، چمستان - سنگین ده
 • زمین 200 متر
 • ، بنا 170 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، چمستان - ورازده اولیا
 • زمین 400 متر
 • ، بنا 150 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، چمستان - گیلانده
 • زمین 320 متر
 • ، بنا 300 متر
 • ، 4 اتاق
 • ، چمستان - باریکلا
 • زمین 300 متر
 • ، بنا 150 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، چمستان - علی آباد
 • زمین 250 متر
 • ، بنا 200 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، چمستان - باریکلا
 • زمین 603 متر
 • ، بنا 465 متر
 • ، 4 اتاق
 • ، چمستان - باریکلا
 • زمین 155 متر
 • ، بنا 90 متر
 • ، 2 اتاق
 • ، چمستان - بنفشه ده
 • زمین 160 متر
 • ، بنا 100 متر
 • ، 2 اتاق
 • ، چمستان - اناده
خرید ویلا لاکچری در چمستان
خرید ویلا شهرکی در چمستان

ویديو مربوط به چمستان

خرید ویلا در چمستان ارزان - خرید ویلا جنگلی در چمستان

خرید ویلا در چمستان و خرید زمین در چمستان، دو گزینه پرسود و پرطرفدار برای سرمایه‌گذاری در شمال هستند. شهر چمستان یکی از زیباترین و معروف ترین شهرهای مازندران است که از توابع شهرستان نور محسوب می شود. کمتر کسی است که نام چمستان و جنگل‌های بکر و روستاهای بی نظیر آن را نشنیده باشد!
اگر به جایگاه چمستان روی نقشه نگاه کنید، به موقعیت آن و فاصله منطقه تا شهر نور و ساحل دریا پی می‌برید. چمستان، هم یک شهر توریستی و گردشگری است و هم برای سرمایه گذاری ساخت و ساز ویلا و راه اندازی کسب و کارهای تولیدی و کشاورزی، موقعیت های متنوع و پر سودی را فراهم می‌کند.
اگر به آشنایی با شهر چمستان علاقه مند هستید و می خواهید این منطقه را بهتر بشناسید و اگر فکر می کنید چمستان با سلیقه شما برای خرید ویلای جنگلی و خرید ویلای لاکچری سازگارتر است، با ما همراه باشید تا نگاه کوتاهی به این منطقه زیبا داشته باشیم.
در ابتدا مسیرهای دسترسی به چمستان را معرفی می کنیم؛ سپس معروف ترین مناطق چمستان برای خرید ملک در شمال را توضیح خواهیم داد و در ادامه به جاذبه ‌های گردشگری چمستان اشاره کوتاهی خواهیم داشت.
مشاوران املاک اول خونه در قالب تیم حرفه‌ای، شعبه های مختلفی در شهرهای چمستان، نور، نوشهر، بابلسر، رویان، محمودآباد، سرخرود، چالوس و رامسر دارد و خدمات مختلفی را از جمله خرید ویلا در چمستان، خرید و فروش ویلا در شهرهای نامبرده شده، پیمانکاری ساخت ویلا، محوطه سازی، ساخت استخر در ویلا و طراحی ساختمان را ارائه می دهد.

خرید ویلا مدرن چمستان

مسیرهای دسترسی به چمستان مازندران چگونه است؟

وقتی صحبت به سفر به شمال به میان می آید، ناخودآگاه، ذهن، نزدیک ترین مسیرهای دسترسی از تهران به شمال را با خود مرور می کند. معمولاً شهرهای شمالی ایران فاصله کمی تا شهر تهران دارند، بنابراین تهران را می توان دروازه اصلی ورود به استان گیلان و مازندران معرفی کرد.  
راحت ترین مسیر دسترسی به شهرستان زیبای چمستان، جاده هراز است. کافیست از تهران به سمت جاده هراز حرکت کرده که این مسیر شما را به شهر آمل می رساند. پس از رسیدن به شهر آمل، به سمت غرب در مسیر جاده آمل- چمستان حرکت کنید. پس از عبور از روستاهای کوچک و بزرگ به منطقه گردشگری چمستان می‌رسید. این مسیر، راحت ترین مسیر دسترسی به آمل، چمستان، نور و محمودآباد است.
برای کسانی که به خرید ویلا در چمستان فکر می کنند یا می خواهند املاک فروشی در محمودآباد یا نور را برای سرمایه گذاری بررسی کنند، جاده هراز از تهران، کوتاهترین مسیر محسوب می شود.
در این میان، برخی از مناطق چمستان برای خرید ویلا بهترین شرایط را دارند و برخی دیگر از مناطق گزینه های بهتری را برای خرید زمین در چمستان ارائه می دهند. آنچه مسلم است این که انتخاب بین خرید ویلای جنگلی در چمستان یا خرید ویلای لاکچری و گزینه خرید زمین به طرح و برنامه خود شما بستگی دارد.
 می‌توانید در چمستان یک ویلای زیبای نوساز بخرید که در پلاک اول جنگل ساخته شده است و نمای ابدی رو به طبیعت سرسبز مازندران را دارد. در مقابل می توانید یک زمین مسکونی خوش قواره بخرید و ویلای دلخواه خود را بسازید.
همانطور که مشاهده می کنید فرصت های مختلفی برای هدایت سرمایه شما در املاک شمال وجود دارد. اگر هیچ طرح و برنامه‌ای از قبل نداشته باشید، انتخاب یک گزینه برای شما سخت خواهد بود؛ اما اگر دقیقاً بدانید که هدف شما از انتخاب چمستان برای سرمایه گذاری چیست، کارتان راحت‌تر می‌شود.
در قسمت بعدی، معروفترین مناطق چمستان برای خرید ویلا و زمین را معرفی می کنیم.

آب و هوای جنگلی

شرایط آب و هوای چمستان

یکی از دلایلی که بسیاری از خانواده ها از شهرهای مختلف را به خرید ویلا در چمستان تشویق می کند، شرایط آب و هوایی بسیار مطبوع این منطقه است. زیباترین مناظر جنگلی را در چمستان در کنار خود دارید و نسیم خنک را می توانید در دل سرسبزی جنگل ها احساس کنید! رطوبت در چمستان در حداقل مقدار خود است و شما را آزار نمی دهد. کافیست در میان جنگل های زیبای چمستان قدم بزنید و به صدای گوشنواز پرندگان دل بسپارید! چه بسا اگر ویلای جنگلی زیبا در چمستان بخرید، می توانید برای همیشه این منظره ها را تماشا کنید.
آب و هوای چمستان در تمام فصل های سال خنک و دلپذیر است. حتی در فصل زمستان که بارش برف و باران در قسمت های کوهپایه ای (لاویج، روستای واز، جوربند و ...) بسیار زیاد است، هوای این منطقه، جذابیت های خاص خودش را دارد. البته کل منطقه چمستان، بارش برف را تجربه نمی کند.
در فصل تابستان، مقدار افزایش دما تا حداکثر 30 درجه سانتی گراد می باشد و کاهش دما در زمستان، حدود 2- درجه سانتی گراد است. فاصله چمستان تا دریا تقریباً 15 تا 20 کیلومتر است اما به دامنه کوهستان سرسبز، نزدیک بوده و بارش های متداول را در اینجا شاهد هستیم.
یکی دیگر از مهم ترین دلایل که چمستان را برای زندگی و خرید ویلا محبوب ساخته است، کمتر شرجی بودن است. آب و هوای چمستان، رطوبت مناسبی دارد و شما را آزار نمی دهد؛ پس با خیال آسوده می توانید چمستان را برای سرمایه گذاری انتخاب کنید.
اگر به خرید ویلا در چمستان علاقه دارید و می خواهید در یک منطقه زیبا در کنار جنگل های انبوه، زندگی آرامی داشته باشید، کافیست با اول خونه تماس بگیرید. مناسب با بودجه مالی شما، بهترین ویلاها به شما معرفی خواهد شد.

مناطق مختلف چمستان برای خرید ویلا و زمین

شهرستان چمستان از نظر همسایگی با روستاهای معروف بسیاری همجوار است. برخی از این روستاها برای خرید ویلا در چمستان بهترین موقعیت را دارند و برخی دیگر از مناطق، زمین های مناسب برای کشاورزی و ساخت و ساز را ارائه می دهند. در این قسمت به نوعی همسایگی چمستان و روستاهای مهم منطقه را بررسی خواهیم کرد
همانند هر منطقه جغرافیایی، برای چمستان هم همسایگی هایی وجود دارد که در جهت شمال، جنوب، شرق و غرب گسترده شده‌اند. تعدادی از معروف ترین روستاهای شناخته شده در شمال چمستان که برای خرید ویلا مناسب هستند و بسیار شهرت دارند عبارتند از: عباس کلا چمستان- روستای آهودشت چمستان- سیاهکلا چمستان- سنگینده چمستان- عبدالله آباد چمستان.
مهمترین روستاهایی که در جنوب چمستان در مناطق جنگلی قرار گرفته اند و برای خرید ویلا و ساخت و ساز ویلا بهترین گزینه هستند شامل روستای نعمت آباد، روستای جوربند و دهکده ییلاقی لاویج می باشد.
سایر روستاها و مناطق چمستان عبارتند از: سنگتاب- گیلانده- ولیسده- تسبیح کلا- باریکلا- روستای افراده- ایرکا- ورازده سفلی- روستای جلیکان- شیرکلا- شهربند- مرزنده- مغانده- سالده علیا- چمازکلا- کاردگرکلا- روستای بنفشه ده- امیرآباد.  
تمام این مناطق جزو محدوده فعالیت مشاوران املاک اول خونه در چمستان هستند. منظره هایی های بی نظیر و چشم نواز در جنگل ‌های وازتنگه و دهکده لاویج و پارک جنگلی کشپل گسترده شده‌اند؛ همین عامل باعث شده که چمستان یک گزینه عالی برای خرید ویلای جنگلی محسوب شود.

خرید ویلا ارزان در چمستان

قیمت ویلا در چمستان به چه عواملی بستگی دارد؟

خرید ویلا در چمستان در مناطق برند و معروف، گرانتر است. فاصله برخی روستاهای چمستان و خود شهرستان چمستان تا شهرستان نور حدود ۱۵ کیلومتر است. ساحل زیبای دریای خزر در شمال شهرستان نور واقع شده، بنابراین می توان گفت چمستان یک منطقه جنگلی است، اما برای رسیدن به ساحل دریا باید به شهرستان نور برسید. پارک جنگلی نور، خود، یک جاذبه گردشگری برای این نواحی محسوب می شود.
قیمت ویلاهای چمستان به این بستگی دارد که ویلا در کدام منطقه ساخته شده است؛ پلاک اول جنگل هست یا خیر؛ متراژ ویلا چقدر است؛ سن ساختمان ویلا چقدر است؛ و اینکه چه نوع معماری و طراحی داخلی برای ساخت به کار رفته است؛ ویلای لاکچری در چمستان با مصالح گران قیمت و مرغوب قطعاً قیمت بیشتری دارد.
از طرف دیگر، فروش ویلا در چمستان با قیمت ارزان در چند سال اخیر متداول شده است. چمستان یک منطقه‌ برند و شناخته شده برای ویلاهای ارزان یا حتی ویلای اقساطی در شمال محسوب می شود. اکثر مشاوران املاک سعی می کنند شرایط خرید ویلای ارزان در چمستان را برای مشتری هموارتر سازند.
قیمت ویلای چمستان در هر یک از روستاها می‌تواند متفاوت باشد. مثلاً ویلاهای عباس کلا یا آهودشت که مناطق معروفترین هستند، نسبت به روستاهای کوچک تر نظیر حاجی آباد، مغانده یا نانواکلا  گران تر باشد.
ویلای فلت، ویلای دوبلکس و تریبلکس، ویلای استخردار، ویلا نما رومی، ویلا با نمای کلاسیک و غیره انواع سبک ویلا هستند که در چمستان می ‌توانید پیدا کنید. برای اینکه قیمت خرید ویلا در چمستان را دقیق تر بدانید و از وضعیت ملک و سند ویلاها بهتر مطلع شوید، با مشاوران املاک اول خونه تماس بگیرید. چمستان هم فرصت‌های اقتصادی خوبی دارد و هم از نظر گردشگری، پتانسیل رشد بسیار بالایی را نشان داده است.

جاهای دیدنی چمستان

آنچه هر ساله گردشگران را به چمستان جذب می‌کند، زیبایی های بی نظیر و طبیعت بکر و جنگل های سرسبز این منطقه هستند. چمستان، مکان های بی نظیری برای تماشا، گردش و تفریح دارد. از چشمه آبگرم لاویج گرفته تا کوهستان های سرسبز و پوشیده از جنگل های انبوه و مسیرهای پر پیچ و خم دهکده های ییلاقی، همه جذابیت هایی هستند که  نظر هر رهگذری را به خود جلب می کنند!
هرچه درباره توصیف جاذبه های گردشگری  و دیدنی‌های چمستان بگوییم باز هم کم گفته ایم! در این قسمت به طور مختصر برخی از زیبایی‌ها  و مکان های دیدنی چمستان را معرفی می کنیم:
جنگل واز: یکی از زیباترین مناطق چمستان، روستای وازتنگه و جنگل واز است. این جنگل برجای مانده از جنگل‌های هیرکانی در دوران گذشته بوده و یک منطقه بی نظیر از نظر زیست محیطی محسوب می شود. درختان جنگل واز در چمستان شامل راش، افرا و بلوط هستند. جنگل های انبوه در این منطقه، فرصت خوبی برای طبیعت گردی محسوب می شوند؛ اما به شرط اینکه با یک راهنما وارد جنگل شوید؛ چون ممکن است راه خود را به سادگی گم کنید.
روستای گزناسرا: یکی دیگر از مناطقی که می توانید با سفر به چمستان از آن لذت ببرید، روستای گزناسرا نام دارد. گزناسرا یک منطقه ییلاقی بوده که برای گذراندن تعطیلات تابستانی پیشنهاد می شود. گزناسرا درست بعد از روستای واز تنگه در همان مسیر قرار دارد و برای کسانی که به دنبال آب و هوای دلپذیر و خنک هستند، گزینه ایده آل محسوب می شود.
پارک جنگلی کشپل روستای لاویج: از دیگر مکان های دیدنی و طبیعت زیبای چمستان می توان به پارک جنگلی کشپل و روستای لاویج اشاره کرد. پارک جنگلی کشپل منظره هایی بسیار تماشایی دارد و برای تفریح خانوادگی و سوژه های عکاسی بهترین انتخاب است. روستای لاویج به خاطر آب گرم لاویج شهرت پیدا کرده و برای اهداف درمانی و تفریح پیشنهاد می شود. با سفر به روستای لاویج می توانید سوغاتی های معروف شمال را هم خریداری کنید.

خرید ویلا استخردار چمستان

خرید ویلا جنگلی در چمستان

اولین و بهترین گزینه برای خرید ویلا در چمستان، خرید ویلاهای جنگلی است. انواع ویلای جنگلی را می توانید در این شهر پیدا کنید که با معماری فلت، دوبلکس و حتی تریبلکس ساخته شده اند. قیمت ویلاهای جنگلی در چمستان با توجه به متراژ ویلا و فاصله تا جنگل، تعیین می شود. برای خرید ویلای جنگلی، بهترین مناطق که در قسمت های قبلی به شما معرفی کردیم را در نظر بگیرید.
خرید ویلا جنگلی در چمستان مزایای زیادی دارد. زندگی کردن کنار زیبایی های جنگل باعث می شود که از طبیعت، انرژی بگیرید و آرامش بیشتری به دست بیاورید. به علاوه، هر زمان که بخواهید می توانید برای گردش یک روزه یا قدم زدن به دل جنگل بزنید! علاقه مندان به طبیعت گردی، چمستان را برای گشت و گذار خود انتخاب می کنند.
با خرید ویلا جنگلی در چمستان، یک ملک اختصاصی دارید که در تعطیلات تابستانی می توانید با دوستان و آشنایانتان، لحظات خوشی را سپری کنید. برای ویلاهای جنگلی حتماً به وضعیت ملک و سند و موقعیت مکانی توجه کنید و مطمئن شوید که ویلا در زمین های قانونی ساخته شده باشند.

انواع ویلا نیم پیلوت در چمستان

یکی از پرطرفدارترین و پرفروش ترین انواع ویلاهای شمال، ویلا نیم پیلوت در چمستان هستند. طراحی و ساخت ویلا نیم پیلوت سنددار در چمستان، در بهترین موقعیت های این شهر زیبا، رونق زیادی دارد. برای همین اگر حتی بودجه مالی کمی داشته باشید، می توانید در چمستان ویلای ارزان بخرید. 

همه ما با معماری نیم پیلوت برای ویلا آشنایی داریم. نیم پیلوت، یک معماری خواص است که نمای ویلا را از حالت همکف خارج می کند و بیشتر شبیه ویلای دوبلکس دیده می شود. در ویلاهای نیم پیلوت، یک فضای خاص برای پارکینگ یا انباری در نظر گرفته می شود، بنابراین هم جذابیت ویژه‌ای دارد و هم ساکنین ویلا، فضای اضافه تری را در اختیار خواهند داشت.

مزایای خرید ویلا نیم پیلوت در چمستان، بسیار است؛ اول آنکه ویلاها قیمت ارزان تری دارند و با متراژ متفاوتی می‌توانید آنها را پیدا کنید. مثلاً خرید ویلا تا یک میلیارد تومان در چمستان در این گروه از انواع ویلاها قرار می گیرد. ویلا نیم پیلوت و سنددار جنگلی در چمستان، گزینه دیگری است که نظر خریداران و خانواده‌ها را به خود جلب می کند. ویلاهای نیم پیلوت که یک باغچه کوچک در حیاط خود دارند، جذابیت بیشتری ارائه می دهند و بنابراین این نوع املاک زودتر به فروش می رسند.

برخی از خانواده ها هم به خرید ویلا نیم پیلوت در چمستان به صورت مبله علاقه مند هستند. خرید ویلا مبله در چمستان با قیمت مناسب امکان پذیر است؛ به شرط آنکه با کارشناسان املاک اول خونه صحبت کنید. ویلاهای نیم پیلوت چمستان از نظر معماری، متفاوتند. ویلاهای نما مدرن، ویلا باغ نیم پیلوت با محوطه سرسبز و دلباز با قیمت های بسیار خوب و اقتصادی برای فروش ارائه می شوند.

برای اینکه بدانید ویلا نیم پیلوت در چمستان را در چه منطقه‌ای بخرید یا چه معماری را جستجو کنید، ابتدا باید سلیقه و علایق خانوادگی را بررسی نمایید. برخی از ویلاهای چمستان در زیباترین منطقه‌ای جنگلی قرار دارند، از طراحی شیک و منحصر به فرد برخوردار هستند و قطعاً زندگی در آن لذت بخش خواهد بود.

برخی ویلاهای نیم پیلوت چمستان متراژ بزرگتری دارند و بنابراین می‌توان آن را جزو ویلاهای لاکچری یا حتی استخردار با طراحی خاص طبقه بندی کرد.

برای خرید ویلا نیم پیلوت چمستان در مناطق مختلف، در روستاهای چمستان، داخل بافت یا محدوده جنگلی، یا روستاهای ییلاقی چمستان، با کارشناسان اول خونه تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند

شرایط فروش ویلا در چمستان

خرید و فروش ویلا در چمستان یکی از انواع معاملات املاک شمال است و اگر این کار را از طریق مشاوران املاک اول خونه انجام دهید، از هر نظر تأیید شده است. برای فروش هر ویلا یا حتی زمین در چمستان، شرایط خاصی وجود دارد. برخی از ویلاها به صورت فروش فوری اعلام می شود و برخی دیگر، از ویلاهای جنگلی لوکس و گران هستند. عده دیگری از ویلاها هم با شرایط اقساطی به فروش می رسند.
به طور کلی، قیمت ویلاهای چمستان برای فروش را اکثراً مالکین تعیین می کنند. فروش از سوی مالکین به صورت نقدی انجام می شود. در مقابل، برخی افراد که در حوزه ساخت و ساز ویلا فعالیت دارند، شرایط فروش را به صورت اقساطی تعیین می کنند؛ به این صورت که 60 % را نقد و مابقی قیمت را به صورت 7 یا 8 ماهه پرداخت می کنند. البته این اقساط و پرداخت، به شرایط مالک ویلا بستگی دارد. برخی مدت بازپرداخت را تا 3 ماه تعیین می کنند و برخی دیگر حتی برای پرداخت، 1 سال به خریدار مهلت می دهند.
نکته لازم به ذکر این است که برای فروش زمین و پرداخت قیمت، شرایط به صورت نقدی است. ارزش زمین های چمستان روز به روز بیشتر می شود و مالکان زمین، نهایتاً تا یک ماه به مشتری مهلت پرداخت و تسویه می دهند؛ اگر مدت اقساط افزایش داشته باشد، ارزش زمین به مروز زمان بیشتر شده و از قیمت فروش اولیه، فراتر می رود.
برای اینکه از شرایط فروش ویلا در چمستان و فروش زمین در چمستان مطلع شوید، کارشناسان اول خونه در چمستان، آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

خرید ویلا سنددار در چمستان با اول خونه

یکی از مهمترین چالش های ذهنی  که برای مشتریان خرید ویلا در چمستان مطرح می شود این است که آیا ویلا سند معتبر دارد؟ معمولاً مشتریان و سرمایه گذاران در املاک شمال به دنبال خرید زمین یا ویلای بدون دردسر هستند. ویلاهایی که مشکلات حقوقی داشته باشند برای خرید پیشنهاد نمی شوند.
برای اینکه با خیال راحت ویلای جنگلی زیبا در چمستان بخرید، یا سایر ویلاهای  این منطقه را برای خرید بررسی کنید، مشاوران املاک اول خونه در کنار شما هستند.
برای خرید ویلای سنددار در چمستان، خرید زمین در چمستان، ساخت ویلا در چمستان، می ‌توانید با این کارشناسان تماس بگیرید. به طور قطع با حداقل بودجه مالی برای خرید ویلا می توانید ویلای دلخواه خود را حتی با قیمت ارزان در این منطقه پیدا کنید.

WhatsApp Chat