مشاوره رایگان

همین حالا مشاوره رایگان بگیرید.

خرید ویلا در آمل

خرید ویلا جنگلی در آمل

قیمت ویلا در آمل

خرید آپارتمان در آمل

جدید ترین ویلا ها در آمل

 • زمین 250 متر
 • ، بنا 250 متر
 • ، 4 اتاق
 • ، آمل - سائیچ محله
 • زمین 210 متر
 • ، بنا 100 متر
 • ، 2 اتاق
 • ، آمل - درکاپی
 • زمین 260 متر
 • ، بنا 220 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، آمل - سائیچ محله
 • زمین 150 متر
 • ، بنا 80 متر
 • ، 2 اتاق
 • ، آمل - سائیچ محله
 • زمین 200 متر
 • ، بنا 140 متر
 • ، 2 اتاق
 • ، آمل - امامزاده عبدالله
 • زمین 350 متر
 • ، بنا 350 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، آمل - کاسمده
 • زمین 250 متر
 • ، بنا 240 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، آمل - امامزاده عبدالله
 • زمین 250 متر
 • ، بنا 150 متر
 • ، 2 اتاق
 • ، آمل - امامزاده عبدالله
 • زمین 220 متر
 • ، بنا 200 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، آمل - کاسمده
خرید ویلا لاکچری در آمل

خرید ویلا در آمل

خرید ویلا در آمل یک پیشنهاد بسیار مناسب برای کسانی که می خواهند با قیمت ارزان تر، ویلای زیبایی را در شمال برای خود بخرند. آمل یکی از بهترین شهرهای مازندران است که هم برای خرید ویلای ارزان و هم برای خرید آپارتمان داخل بافت شهر، گزینه‌ های خوبی را برای فروش دارد.
انواع ویلاهایی که می توانید در آمل بخرید از نظر متراژ ویلا و معماری متفاوت هستند. شما می توانید با قیمتی بسیار مناسب و استثنائی یک ویلای فلت نوساز در بهترین منطقه آمل پیدا کنید. به همین ترتیب، ویلای استخر دار در آمل یا ویلاهای تریبلکس یا دوبلکس گرانتر هستند؛ اما باز هم قیمت آنها نسبت به ویلاهای ساحلی لاکچری به طور مثال در رویان سرخرود یا نوشهر، ارزانتر است.
در کنار خرید ویلا در آمل می توانید به خرید آپارتمان در داخل شهر آمل هم فکر کنید. آمل یک بافت بومی دارد که درصد بسیاری از ساکنین آن را خانواده های مازندرانی تشکیل داده اند. شهر آمل یک منطقه کامل با دسترسی به مسیرهای مختلف و امکانات شهری متنوع است. با خرید آپارتمان داخل شهر آمل، در یک منطقه دنج و آرام ساکن خواهید بود؛ به خصوص اینکه اگر در مناطق بالا شهری آمل، ویلا یا آپارتمان بخرید، این امتیازات برای شما بیشتر می شوند.
از آنجایی که مسافران و گردشگران برای رسیدن به سایر شهرهای مازندران از آمل عبور می‌کنند، این مسیر بسیار پرتردد است و پتانسیل بالایی برای جذب سرمایه گذار دارد. بسیاری از مناطق شهری آمل برای ساخت و ساز آپارتمان مناسب هستند. از طرف دیگر، آمل، شهری نزدیک به مناظر جنگلی محسوب می شود، پس به گزینه خرید ویلا جنگلی هم می توانید فکر کنید.
برای این که با شهر آمل بیشتر آشنا شوید و بتوانید برای انواع ویلاهای فروشی بهتر تصمیم گیری کنید، در این مطلب به طور کامل به بررسی مناطق آمل برای خرید ویلا و خرید زمین در آمل می پردازیم و در آخر هم به جاذبه‌های گردشگری شهر اشاره ‌ای داریم.

موقعیت مکانی و مسیرهای دسترسی به آمل چگونه است؟

شهر آمل در مازندران قرار دارد. فاصله این شهر تا تهران بسیار کم است. آمل در ۳۲۰۰ کیلومتر مربع گسترده شده است و یکی از شهرهای زیبا با محیطی بومی و آرام برای زندگی محسوب می شود. موقعیت مکانی شهر آمل از شمال به محمودآباد راه دارد؛ از غرب به شهر نور و رویان منتهی می شود؛ از سمت شرق به شهر بابل راه دارد و در جنوب آن، جاده هراز و تهران واقع شده است.
با این مقدمه متوجه می شوید که بهترین مسیر دسترسی به آمل حرکت از تهران، حرکت در مسیر جاده هراز است. از نظر تقسیم بندی شهری، ۶ شهرستان کوچک داخل شهر آمل قرار دارند؛ این ۶ منطقه شامل آمل، گزنک، رینه، دابودشت و امامزاده عبدالله می باشند. آمل پنج بخش مرکزی دارد که با نام های دابودشت، لاریجان، دشت سر و امامزاده عبدالله شناخته می شود.
موقعیت مکانی شهر آمل این منطقه را برای خرید ویلای جنگلی و خرید ویلا ارزان در شمال مناسب ساخته است. اگر از آمل به سمت محمودآباد حرکت کنید، پس از ۲۰ تا ۲۵ دقیقه با خودرو به نزدیکترین منطقه ساحلی می ‌رسید. از طرف دیگر، وجود جنگل های سرسبز پوشیده شده از درختان مختلف در اطراف آمل، این منطقه را بسیار خوش آب و هوا ساخته اند.
اگر به خرید ویلا در آمل در نزدیکی جنگل فکر می کنید، این منطقه گزینه های زیبا و بی شماری دارد. آمل یک شهر قدیمی با قدمتی حدود سه هزار سال است، پس جاذبه ‌های گردشگری زیادی در اینجا پیدا خواهید کرد.
برای خرید ویلا در آمل یا مناطق اطراف باید روستاهای آمل و نواحی که برای زندگی کردن مناسب هستند را بهتر بشناسید. به این ترتیب در قسمت بعدی برخی از مهم ترین مناطق آمل برای خرید ویلا یا زمین را به شما معرفی می کنیم.

آب و هوای شهر آمل چگونه است؟

اکنون که با موقعیت مکانی آمل آشنا شدید، برای اینکه بتوانید برای خرید ویلا یا زمین و سرمایه‌گذاری در این شهر تصمیم‌گیری کنید، لازم می‌دانیم اندکی درباره شرایط آب و هوای این شهر صحبت کنیم. فاصله شهر آمل تا ساحل دریای خزر حدود ۱۸ کیلومتر است. آمل تا شهر تهران حدود ۱۸۰ کیلومتر فاصله دارد و در مجاورت کوهستان البرز واقع شده است؛ به این ترتیب، شرایط مطبوعی را برای آب و هوای آمل می توانیم تعریف کنیم.
به طور کلی آب و هوای آمل در چهار فصل سال دلپذیر و معتدل است. در برخی روزهای فصل زمستان، آب و هوای این شهر معمولاً سرد و بسیار مرطوب می شود؛ بارندگی در آمل بسیار اتفاق می‌افتد، اما شرایط آب و هوایی در تابستان نسبتاً گرم تر است. به واسطه این موقعیت، پرورش انواع درختان میوه و مرکبات در عامل بسیار پربازده خواهد بود. برای کسانی که می‌خواهند تعطیلات تابستانی را در یکی از شهرهای خوش آب و هوای مازندران زندگی کنند، خرید ویلا در آمل انتخاب خوبی خواهد بود.

بهترین مناطق آمل برای خرید ویلا کجاست؟

شهر آمل، مناطق کوچک و بزرگ زیادی را در حومه شهر یا نواحی دورتر برای خرید ویلا معرفی می‌کند. روستاهایی که به سمت شهر آمل یا مناظر جنگل نزدیک‌تر هستند، ویلاهای زیباتری دارند، پس قیمت ویلا در آنجا گران تر است. مهمترین روستاهای آمل که می توانید برای خرید ویلا در مورد آن جستجو کنید به صورت زیر می باشند:
سوته کلا- فیروز کلا- پاشا کلا- رودباردشت- کاسمده- زارونده- دیورز- ولیسده- نوده- اسلام آباد- کمانگرکلا- گالش کلا- شرم کلا- رشکلا- آذرنیوشان.
تمام مناطق آمل داخل بافت شهری از امکانات کامل برخوردارند. بلوار مطهری، بلوار بسیج، خیابان مدرس، خیابان طالقانی، بلوار طبرسی و بلوار ابن سینا، برخی مسیرهای اصلی در چهار جهت شهر آمل هستند. اگر از میدان ۱۵ شهریور به سمت جنوب غربی حرکت کنید، وارد جاده آمل- چمستان می شوید که شما را به چمستان می ‌رساند.  
در همین مسیر، روستاهای زیادی برای خرید ویلا وجود دارد که به نوعی به چمستان هم مربوط می شوند. روستای امیر آباد، روستای گیلانده، روستای بنفشه ده و روستای سنگتاب، همه در مسیر جاده آمل- چمستان قرار دارند. تا زمانی که به چمستان برسید، مناطق مختلف زیادی برای خرید ویلا در آمل و خرید ویلا در چمستان پیش روی شما هستند. هر کدام گزینه های مختلفی را با قیمت ‌های متفاوت در خود جای داده‌اند.
برای این که ویلای مناسب در آمل یا چمستان پیدا کنید، نیاز دارید که مشاوران املاک در کنار شما باشند که به این مناطق مسلط هستند. می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از هر منطقه با مشاوران املاک اول خونه تماس بگیرید.

انواع ویلا که می توانید در شهر آمل بخرید

در قسمت قبل شما را با بهترین مناطق آمل برای خرید ویلا آشنا کردیم. در این قسمت می خواهیم به انواع سبک های معماری و ساخت ویلا ها اشاره کنیم که در آمل برای سرمایه‌گذاری وجود دارند. از نظر قیمت و نوع ساخت و ساز ویلا می توان گزینه های فروش ویلا در آمل را تقسیم بندی کرد.
خرید ویلا ارزان در آمل در بسیاری از روستاهای حومه شهر امکان پذیر است. ویلاهای آمل دارای معماری متفاوتی هستند. ویلا فلت در آمل، ویلا نیم پیلوت، ویلا نما رومی در آمل، ویلا مدرن در آمل، نمونه‌ای از پرفروشترین گزینه‌ها برای علاقه مندان به خرید ویلا در آمل هستند. جالب است بدانید که اگر چه آمل یکی از شهرهای ارزان برای خرید ویلا و زمین است، اما در همین شهر می‌توانید ویلاهای لاکچری استخردار و بسیار زیبا را پیدا کنید.
یکی دیگر از انواع ویلاهایی که در شهر آمل می توانید بخرید، ویلا دوبلکس و انواع باغ ویلا می باشند. یکی از امتیازهای بزرگ شهر آمل برای سرمایه گذاری، ساخت و ساز آپارتمان های لوکس داخل شهر آمل است. برای اینکه از قیمت ویلاها و آپارتمان‌های داخل شهر اطلاع پیدا کنید، با کارشناسان املاک اول خونه تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.
علاقه مندان به سبک زندگی لاکچری به راحتی می توانند انواع باغ ویلا استخردار در آمل یا حتی ویلاهای جنگلی لاکچری با معماری دوبلکس یا تریبلکس را برای خرید پیدا کنند. برای هر بودجه مالی در شهر آمل می توان ویلا یا زمین پیدا کرد. آمل یکی از بهترین شهرهای مازندران برای سرمایه گذاری است و  از هر جهت مزایای زیادی را فراهم می کند. نزدیک بودن به جاده هراز، یکی از این مزایا محسوب می شود.

ویلا دوبلکس در آمل

یکی از پرفروش ترین انواع ویلا در آمل که نظر بسیاری از سرمایه گذاران ویلای شمال را به خود جلب کرده است، خرید ویلا دوبلکس می باشد. ویلاهای دوبلکس، معماری چشم‌نواز و دلفریب دارند. ویلا دوبلکس در کنار ویلا تریبلکس، جزو بهترین املاک شمال برای سرمایه‌گذاری محسوب می شود. کافیست بهترین منطقه را در آمل پیدا کنید و یک ویلای دوبلکس سنددار با نما و چشم انداز زیبا رو به جنگل در آنجا جستجو نمایید.

قیمت ویلاهای دوبلکس در آمل بسته به منطقه، متراژ ویلا و متریالی که در ساخت به کار رفته است تعیین می شود. معماری های متفاوتی برای ساخت ویلا دوبلکس در آمل به کار رفته است. آنچه اهمیت دارد این که شما چه بودجه مالی را برای این کار اختصاص داده اید و به دنبال چه امکاناتی در ویلا هستید.

به راحتی می توانید با قیمت مناسب، ویلا دوبلکس نما کلاسیک در آمل پیدا کنید. ویلا دوبلکس نما مدرن یکی دیگر از پروژه هایی است که می توانید به آن فکر کنید. ویلاهای دوبلکس دارای حیاط دلباز و البته محوطه سرسبز هستند. برخی ویلاهایی که از معماری دوبلکس برخوردارند، به سبک کلاسیک طراحی شده‌اند؛ اما آنچنان متراژ زمین ویلا بزرگ است که آن را تبدیل به یک ویلای لاکچری نموده است!

خرید ویلا دوبلکس استخردار با سند شش دانگ در آمل یکی از این گزینه ها به شمار می رود. اگر می خواهید ویلا دوبلکس شما استخردار باشد، حتماً با کارشناسان اول خونه صحبت کنید تا املاک مناسب را به شما معرفی کنند.

خرید ویلا دوبلکس در آمل در روستاهای برند منطقه باعث می شود که ارزش ملک شما روز به روز بیشتر باشد. مثلاً ویلا دوبلکس جنگلی استخردار در آمل با قیمت های بسیار استثنایی موجود هستند. این ویلاها تعداد ۳ اتاق خواب یا بیشتر دارند و قطعاً بهترین متریال ساختمانی برای آن به کار رفته است. برخی از ویلاهای دوبلکس لاکچری در بهترین مناطق جنگلی آمل قرار گرفته اند، بنابراین نمای ابدی رو به جنگل را در کنار خود دارید.

قیمت ویلا دوبلکس در آمل با توجه به شرایط قیمت املاک شمال تعریف می شود. به این ترتیب می‌توانید هم برای خرید ویلا نوساز و هم برای بازسازی ویلا در آمل با تیم اول خونه صحبت کنید. اگر نیاز دارید که محوطه سازی ویلا برای شما به طور انحصاری طراحی شود، باز هم این کارشناسان حرفه‌ای در کنار شما هستند تا ویلای دلخواه خود را داشته باشید.

خرید ویلا در آمل و خرید زمین در آمل؛ کدام یک بهتر است؟

"در شهر آمل ویلا بخریم یا زمین؟"؛ این یکی از مهمترین سوالاتی است که علاقه مندان به سرمایه گذاری در آمل با آن سر و کار دارند. بسیاری از مشتریان خرید ویلا در آمل، زمانی که با یک مشاور املاک صحبت می کنند یکی از سوالات آنها این است که ویلا بخریم بهتر است یا زمین بخریم؟
قطعاً پاسخ ثابتی برای این سوال وجود ندارد. هم خرید ویلا کار درستی است و هم خرید زمین؛ انتخاب به این بستگی دارد که شما چه هدفی از خرید ملک در آمل داشته باشید.
منطقه آمل و چمستان و تمام روستاهای اطراف و حتی مناطق محمودآباد برای راه اندازی کسب و کارهای تولیدی و خدماتی گزینه های خوبی هستند؛ به ویژه اگر کسب و کارها در زمینه صنایع دستی شمال یا فرآورده‌های مخصوص شهرهای شمالی باشد، سود خوبی حاصل خواهد کرد. در این گزینه، خرید زمین در آمل با کاربری تجاری و صنعتی برای شما مناسب تر است. این در حالی است که شما طرح کسب و کار آماده دارید و آخرین مرحله خرید زمین مناسب است.
در مقابل، خرید ویلا در آمل پیش روی شما وجود دارد. با خرید ویلای نوساز، یک ملک ساخته آماده شده با امکانات کامل دارید و هر زمان که تمایل داشته باشید در آنجا ساکن می شوید. حتی اگر ویلای چند سال ساخت هم بخرید باز هم ارزش زمین ملک شما روز به روز بیشتر می شود. اگرچه قیمت ویلا در آمل نسبت به قیمت ویلا در نوشهر یا رامسر ارزان تر است، اما باز هم در همان منطقه شهری و روستایی در آمل، قیمت ها تغییرات زیادی دارند.
برای انتخاب بین خرید زمین در آمل یا خرید ویلا در آمل با مشاوران املاک اول خونه مشورت کنید. شاید بودجه شما به اندازه‌ای باشد که یک زمین مناسب با کاربری مسکونی بخرید و ویلای اختصاصی و زیبای خود را بسازید. در این صورت، خدمات پیمانکاری ساخت، طراحی ساختمان و محوطه سازی ویلا هم از سمت املاک اول خونه برای شما ترتیب داده می شود.

جاهای دیدنی آمل کجاست؟

اگر برای گردش و تفریح به دنبال یک منطقه خوش آب و هوا با مناظری تاریخی و طبیعی فراوان هستید، آمل و چمستان را به شما پیشنهاد می دهیم. زیبایی های شهر آمل بیشتر جنبه تاریخی و باستانی دارند. البته پارک جنگلی در اطراف آمل هم وجود دارد که می ‌توانید طبیعت گردی لذت بخشی داشته باشید.
مهمترین جاهای دیدنی آمل عبارتند از: دریاچه دو خواهران- عمارت مقبره میر بزرگ- برج هشتل آمل- پل معلق- دهکده پارک طلایی- آتشکده آمل- پل دوازده چشمه- موزه تاریخ- پارک جنگلی هلومسر- پارک جنگلی- میرزا کوچک خان آمل- دهستان چلاو- قلعه ملک بهمنی- شاهاندشت آمل- آبشار لاکوه- آبشار یخی نوا- آبشار پردمه- آبشار امیری- آبشار برجی کلا- آبشار ناندل.
تمام این زیبایی ها را می توانید با سفر کوتاهی به شهر آمل از نزدیک ببینید. در طول سفر خود نیاز به یک اقامتگاه دارید. اگر ویلا داشته باشید، کار شما بسیار آسان است. اگر صاحب ویلا نباشید باید به دنبال اجاره ویلا در آمل یا اجاره آپارتمان در آمل باشید؛ که در این صورت قیمت ها بسیار گران خواهند بود.
به همین دلیل است که روی خرید ویلا در آمل تاکید داریم؛ بنابراین هزینه های شما برای سفر و گردش مخصوص به گردشگری خواهد بود و نیازی نیست برای اجاره‌ ملک، بودجه ای را اختصاص دهید.
مشاوران املاک اول خونه در قالب تیم ‌های حرفه ‌ای در بخش های مختلف خرید و فروش ویلا، خرید و فروش زمین، مشاوره حقوقی املاک، طراحی پلان ساختمان، ساخت استخر در ویلا، محوطه سازی و بسیاری موارد دیگر فعالیت می کنند. با خیال آسوده می توانید درخواست خود را برای خرید ویلا در آمل با این کارشناسان مطرح کنید. پس از گفتگو، ویلای مناسب با بودجه ای که در نظر گرفته اید به شما معرفی خواهد شد.