مشاوره رایگان

همین حالا مشاوره رایگان بگیرید.

خرید زمین در رویان

خرید زمین در رویان

خرید زمین در رویان و خرید ویلا در رویان، دو نمونه از معاملات املاک شمال هستند که روز به روز تقاضا برای آن در حال افزایش است. دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود سرمایه‌گذاران، زمین های خوش قواره و متراژ بالا در رویان را برای خرید انتخاب کنند.  
برای کسانی که از نظر مالی، اولین بار است که می‌خواهند وارد املاک شمال شوند، زمینه های مناسب خریداری کنند یا حتی ویلاهای مناسب را برای خرید پیدا کنند، ضرورت دارد که حتماً طبق برنامه پیش بروند و با مشاور املاک مشورت داشته باشند.  
خرید زمین سنددار در رویان ممکن است در نگاه اول یک فرآیند ترسناک باشد، اما اگر مراحلی را که به شما معرفی می کنیم دنبال کنید، این کار با وضوح و اطمینان بیشتری به پایان خواهد رسید.
مجموعه مشاوران املاک اول خونه با تسلط به منطقه رویان، نوشهر و روستاهای اطراف، بهترین گزینه ها را برای خرید زمین در رویان به شما پیشنهاد خواهند داد. آشنایی با موقعیت مکانی رویان این فرصت را فراهم می‌کند تا زمین با کاربری مورد نظر خود را بهتر پیدا کنید.
رویان یک یکی از شهرهای مازندران در نزدیکی شهر نور و نوشهر می باشد که هم زمین های ساحلی عالی برای خرید دارد و هم می توانید زمین جنگلی متراژ بالا برای ساخت کاخ ویلا در شمال خریداری کنید.
با ما همراه باشید تا شما را با نکات مهم در خرید زمین در رویان، ویژگی های زمین خوب و انواع زمین که می توانید بخرید آشنا کنیم.

بهترین مناطق رویان برای خرید زمین کجاست؟

موقعیت مکانی شهر رویان نشان‌دهنده دسترسی به ساحل دریا و جنگل های زیبای شهرستان نور می باشد. اگر به خرید زمین در رویان فکر می کنید مطمئن باشید که بهترین مناظر جنگلی و دریایی را در نزدیکی موقعیت زمین پیدا خواهید کرد. هم روستاهای جنگلی رویان برای خرید زمین پیشنهاد می شوند و هم زمین های ساحلی گزینه های خوبی هستند. برخی از بهترین زمین های رویان برای خرید، نمای کامل رو به دریا و جنگل را با هم دارند.
اگر بخواهیم بهترین مناطق رویان برای خرید زمین ساحلی و جنگلی را معرفی کنیم، باید به روستاهای اطراف و نواحی ساحلی اشاره‌ای داشته باشیم.  
یکی از معروف ترین مناطق برای خرید زمین در رویان، جاده بلده- رویان نام دارد که از شهر رویان از جاده اصلی به سمت جنوب حرکت می کند و به منطقه توسکا و کاسگر محله امتداد می‌یابد. جاده بلده- رویان به پارک جنگلی رویان منتهی می‌شود و در اطراف آن می توانید بهترین زمین های فروشی را پیدا کنید.
مناطق دیگر برای خرید زمین در رویان شامل روستای سیاهرود، روستای هندومرز، روستای حسین آباد، روستای زرین کلا، روستای حسن آباد رویان، روستای نوده، روستای تیرکده پایین و تیرکده بالا می باشند.  
شهرستان نور در شرق رویان و نوشهر در غرب آن قرار دارد، بنابراین در مسیر حرکت خود از نور به نوشهر از رویان می گذارید و می توانید تمام مناطق را از نزدیک ببینید. اگر هم تاکنون به این شهر سفر نکرده اید با کارشناسان اول خونه تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را به شما بدهند.

نکات مهم که در خرید زمین در رویان باید بدانید

یک سری عوامل مهم وجود دارد که تعیین می کنند آیا خرید زمین در رویان نیازهای شما را برآورده می‌کند یا خیر؛ همچنین بر اساس معیارهای خاصی می توانید قیمت زمین در رویان را تخمین بزنید. خرید زمین و خرید ویلا دشواری های خاص خود را دارد. همچنین اگر زمین متراژ بالا در رویان بخرید، باید در مورد هزینه‌های توسعه و بهره‌برداری آن هم فکر کرده باشید.
هنگام جستجوی زمین فروشی در رویان برخی نکات وجود دارد که در قسمت زیر به صورت فهرست گونه به آن می پردازیم. از این نکات می توانید برای راهنمای خرید زمین در رویان استفاده کنید:
•    یکی از نکات مهم برای خرید زمین در رویان، توجه به منابع مهم اطراف زمین است. منابع آب و فاضلاب، از مهم ترین فاکتورهایی هستند که باید برای خرید زمین به آن دقت کنید. اگر زمینی که برای خرید پیدا کرده اید، منبع آب، چاه آب یا شبکه لوله کشی مطمئن و معتبری ندارد، نمی توانید برای بهره برداری از آن اقدام کنید؛ مگر آنکه هماهنگی های لازم را برای لوله کشی انجام دهید که هزینه های زیادی برای شما خواهد داشت.
•    قبل از خرید زمین در رویان باید لوله کشی و مسیرهای فاضلاب را بررسی کنید. بخصوص اگر قصد شما از خرید زمین، ساخت ویلا در شمال باشد، این موضوع بسیار اهمیت پیدا می کند. بهتر از قبل از ساخت و ساز، یک سپتیک تانک در محل زمین نصب کنید.
•    دسترسی به منبع برق و انرژی یکی از مهم ترین عوامل هنگام خرید زمین در رویان است. اگر زمین شما به منابع برق دسترسی نداشته باشد برای بهره برداری نمی توانید کاری انجام دهید. دسترسی به منبع نور خورشید برای نصب پنل های خورشیدی هم یک امتیاز عالی برای زمین ها محسوب می شود.
•    یکی دیگر از نکات مهم برای خرید زمین در رویان، دسترسی به خطوط تلفن و اینترنت است. بررسی کنید که آیا اتصالات اینترنت و خطوط شبکه یا فیبر نوری در محوطه زمین وجود دارد یا خیر و آیا می توانید برای بهره برداری از این خطوط استفاده کنید یا نه.
•    بررسی مسیرهای دسترسی، یکی از مهم ترین گزینه ها برای خرید زمین در رویان است. زمین خوش قواره سنددار، پلاک اول ساحل یا جنگل قطعاً مسیرهای دسترسی خوبی دارد. زمین هایی که در روستاهای اطراف رویان قرار دارند را باید از این نظر بررسی نمایید.
•    اگر برای بهره برداری از زمین در رویان نیاز به تردد خودروهای شرکت پیمانکاری باشد، چاره ای نیست جز اینکه در مسیرهای هموار حرکت کنند؛ به این دلیل است که مسیر دسترسی به زمین بسیار اهمیت دارد.
•    توجه به موقعیت مکانی زمین که برای خرید در نظر دارید مهم است. در شهر رویان، زمین های شهرکی بسیاری برای خرید و ساخت و ساز ویلا دارد. اگر به این نوع سرمایه گذاری فکر می کنید، اکنون بهترین زمان است.
•    بررسی سند زمین، نداشتن موانع و مشکلات حقوقی و قانونی، یکی دیگر از مهم ترین نکات برای خرید زمین در رویان است.

قیمت زمین در رویان چقدر است؟

قیمت خرید زمین در رویان به عوامل متعددی بستگی دارد. می توانیم بگوییم همه آن نکاتی که در قسمت قبل بررسی کردیم، در قیمت گذاری زمین تأثیر دارند. موقعیت مکانی زمین و متراژ آن دو عامل بسیار مهم در تعیین قیمت زمین های رویان هستند. زمین ساحلی در رویان و زمین جنگلی در رویان، جزو زمین های گران قیمت به شمار می روند. این نوع زمین ها برای ساخت و ساز ویلای لاکچری در شمال مناسب هستند.
برای اطلاع از قیمت خرید زمین در رویان می توانید با کارشناسان املاک اول خونه صحبت کنید. اگر نیاز باشد این مشاوران املاک، تصاویر یا ویدیویی از زمین ها برای شما ارسال می کنند تا بهترین تصمیم گیری را داشته باشید.

در رویان چه زمین هایی می توانیم بخریم؟

به واسطه موقعیت مکانی شهر رویان، رونق گردشگری و اقتصادی منطقه، این شهر برای خرید زمین، گزینه بسیار پرطرفدار و محبوبی است. مسیرهای دسترسی به رویان، شناخته شده هستند. هم از مسیرهای جاده چالووس و هم از مسیر جاده هراز می توان به رویان رسید. زمین های متنوعی از نظر متراژ و کاربری در رویان برای خرید یافت می شود.
انواع زمین برای خرید در رویان شامل زمین های ساحلی و جنگلی، زمین های شهرکی، زمین تجاری، زمین کشاورزی و باغ می باشند. خرید زمین در رویان و خرید ویلا در رویان، هر دو برای سرمایه گذاری، بهترین انتخاب هستند. رویان هم مانند نوشهر و چمستان برای ساخت ویلا یا زندگی دائم مناسب است. حتی اگر سفر کوتاه به رویان داشته باشید، متوجه این زیبایی ها و امتیازات ویژه خواهید شد.
انتخاب برای خرید زمین در رویان به هدف شما و بودجه مالی بستگی دارد. برای خرید زمین هکتاری در رویان قطعاً باید سرمایه بسیار بیشتری اختصاص دهید. در زمین های هکتاری می توانید محصولات باغی و کشاورزی بکارید؛ پروژه گردشگری راه اندازی کنید و یا هتل و اقامتگاه بسازید. هر ساله افراد زیادی به رویان سفر می کنند پس این شهر در وضعیت عالی از نظر زندگی قرار دارد.

خرید زمین در رویان با اول خونه

هر گونه معاملاتی که در مورد املاک شمال انجام می دهید باید طبق مراحل قانونی و دستورالعمل های موجود تنظیم شود. به همین خاطر است که ما برای خرید زمین در رویان و خرید ویلا در رویان، مشاوران املاک اول خونه را پیشنهاد می دهیم. کافیست برنامه خود را برای خرید زمین مشخص کنید؛ نوع بهره برداری از زمین را مشخص کرده و البته بودجه مالی خود را هم تعیین نمایید.
 املاک اول خونه، بهترین کارشناسان را برای انجام معاملات املاک شما در اختیار دارد. می توانید برای پیدا کردن زمین مناسب برای خرید می توانید در خواست خود را برای این مشاوران ارسال نمایید. زمین سنددار در رویان برای بهره برداری موجود است. بهترین معامله را با تیم اول خونه انجام خواهید داد.
این مشاوران برای ساخت و ساز، پیمانکاری و محوطه سازی یا أخذ مجوزها باز هم در کنار شما هستند. می توانید ساخت ویلای دلخواه خود را به این مشاوران بسپارید.

خرید زمین در نوشهر

WhatsApp Chat