مشاوره رایگان

همین حالا مشاوره رایگان بگیرید.

خرید ویلا در بابلسر

خرید آپارتمان در بابلسر

قیمت ویلا در بابلسر

خرید ویلا لاکچری در بابلسر

جدید ترین ویلا ها در بابلسر

 • زمین 352 متر
 • ، بنا 350 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، بابلسر - بابلسر
 • زمین 700 متر
 • ، بنا 117 متر
 • ، 2 اتاق
 • ، بابلسر - بابلسر
 • زمین 236 متر
 • ، بنا 250 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، بابلسر - بابلسر
 • زمین 225 متر
 • ، بنا 170 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، بابلسر - اوجاکسر
 • زمین 210 متر
 • ، بنا 220 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، بابلسر - اوجاکسر
 • زمین 275 متر
 • ، بنا 400 متر
 • ، 4 اتاق
 • ، بابلسر - صفاییه
 • زمین 300 متر
 • ، بنا 335 متر
 • ، 4 اتاق
 • ، بابلسر - صفاییه
 • زمین 700 متر
 • ، بنا 135 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، بابلسر - بابلسر
 • زمین 550 متر
 • ، بنا 330 متر
 • ، 3 اتاق
 • ، بابلسر - صفاییه
خرید ویلا شهرکی در بابلسر

خرید ویلا در بابلسر

یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری در شمال خرید ویلا در بابلسر است بابلسر یکی از بهترین شهرهای مازندران در نیمه شرقی محسوب می شود. اگر بخواهیم موقعیت دقیق بابلسر را معرفی کنیم، درست پس از فریدونکنار قرار دارد. بابلسر، یک شهر ساحلی با سازه های بسیار زیبا و لوکس به شمار می‌رود. اکثر مردمان و ساکنین بابلسر جزو خانواده های با فرهنگ و با درآمد نسبی عالی هستند.

اگر می خواهید در یک شهر لوکس، با فرهنگ شهر نشینی بالا در شمال زندگی کنید، بابلسر، گزینه اول خواهد بود. با خرید ویلا و خرید زمین در بابلسر، سرمایه خود را در مسیر درست هدایت کرده‌اید.

خرید ویلا در بابلسر یعنی مالک یک ملک اختصاصی هستید که به مرور زمان ارزش آن افزایش پیدا می کند. چه چیزی بهتر از آنکه سرمایه ای را که در طول سال‌ها پس انداز کرده اید، در یک شهر خوش آب و هوا اختصاص دهید؟ این همان چیزی است که اکثر سرمایه‌گذاران به آن فکر می کنند. مشاوران املاک اول خونه با تسلط به کلیه شهرهای مازندران می توانند شما را برای خرید ویلا سنددار در بابلسر راهنمایی کنند.

شرایط آب و هوایی بابلسر باعث شده که این شهر برای خرید ویلا مناسب باشد. منظره های زیبای طبیعت از یک طرف و ساحل دریا از طرف دیگر، بابلسر را به یک مقصد گردشگری و تفریحی تبدیل کرده است. اگر به خرید ویلا در بابلسر بسیار اهمیت می دهید، لازم است درباره قیمت ویلا در بابلسر، فرهنگ شهرنشینی، جاهای دیدنی و امکانات شهری آن بیشتر بدانید. در قسمت های بعدی به تمام این گزینه ها خواهیم پرداخت.

موقعیت مکانی و مسیرهای دسترسی به بابلسر چگونه است؟

بابلسر یکی از مجهزترین و بهترین شهرهای مازندران محسوب می‌شود. برای مهاجرت به شمال، خرید ویلا در بابلسر و زندگی دائمی، یک انتخاب ایده آل برای اکثر خانواده ها است. اگر بخواهیم بهترین شهر مازندران برای زندگی دائم را معرفی کنیم، قطعاً بابلسر، نوشهر و رامسر و سرخرود در کنار یکدیگر خودنمایی می کنند. انتخاب بین خرید ویلا یا خرید زمین در بابلسر، به سلیقه یا بودجه مالی مشتری بستگی دارد.

فرهنگ شهرنشینی خانواده ها در بابلسر بسیار بالا است. مردم از لحاظ ارتباطات اجتماعی، سطح فوق ‌العاده‌ای دارند و بنابراین بابلسر یک شهر عالی از هر نظر محسوب می شود. مسیرهای دسترسی به بابلسر در جهات اصلی از نیمه شرق غرب و جنوب، گسترده شده‌اند. 

مهمترین مناطق نزدیک به بابلسر شامل فریدونکنار در سمت غرب و منطقه گلدشت در سمت شرق است. حدفاصل بابلسر و گرگان در سمت شرق، روستاهای کوچک و بزرگ زیادی وجود دارند که برای خرید ویلا و خرید زمین می توان روی آنها حساب کرد. در جنوب شهر بابلسر، شهر بابل قرار دارد که آن هم برای خرید ویلا منطقه مناسبی است.

بهترین مسیرهای دسترسی به شهر بابلسر برای تفریح یا زندگی دائم، مسیری است که از طریق جاده هراز به آمل امتداد پیدا می‌کند. پس از رسیدن به آمل می‌توانید در جهت غرب به سمت بابل حرکت کرده و سپس به شمال تغییر مسیر دهید؛ که شما را به بابلسر می رساند.

یکی دیگر از مسیرهای رسیدن به بابلسر که طولانی تر است، جاده فیروزکوه نام دارد. از تهران در مسیر جاده فیروزکوه حرکت می کنید و پس از عبور از روستاهای کوچک و بزرگ، در مسیر، به منطقه شیرگاه می‌رسید. مسیر خود را به سمت شمال ادامه دهید تا به شهرستان قائم شهر در مازندران برسید. از قائم شهر باید در جهت غرب حرکت کرده به بابل که رسیدید، سپس به جهت شمال تغییر مسیر دهید تا به بابلسر برسید.

اگر برای خرید ویلا در بابلسر تصمیم خود را گرفته اید، مسیرهای جاده فیروزکوه و جاده هراز پیشروی شما هستند. قبل از اینکه وارد مسیر شوید با کارشناسان املاک اول خونه تماس بگیرید و گزینه های خرید ویلا و خرید زمین را هماهنگ کنید.

ویلا ساحلی در بابلسر

ویلا ساحلی در بابلسر از محبوب‌ترین ساختمان هایی است که در مناطق مختلف این شهر لاکچری و بافرهنگ پیدا می کنید. ویلاهای ساحلی در بهترین مناطق قرار دارند، بنابراین مسیرهای دسترسی به شهر روستا و امکانات دیگر را به خوبی فراهم می آورند. از طرف دیگر، نمی توان از معماری فوق العاده شیک و مدرن ویلاهای ساحلی بابلسر چشم‌پوشی کرد! ویلا دوبلکس ساحلی در بابلسر، ویلا نما کلاسیک در بابلسر، ویلا استخردار ساحلی در بابلسر، ویلا ساحلی فول فرنیش استخردار در بابلسر، فقط جزئی از املاکی است که در این منطقه این شهر پر طرفدار پیش رو دارید.

برخی ویلاهای ساحلی بابلسر، نما مدرن هستند، اما در بهترین منطقه ساحل قرار گرفته اند، پس قیمت آن بسته به موقعیت مکانی و فاصله تا ساحل دریا تعریف می شود. اگر می خواهید از پنجره های ویلای ساحلی خود، نمای دائمی روبه دریای خزر داشته باشید، انواع ویلای ساحلی در بابلسر را بررسی کنید. همچنین در شهرک های بابلسر می‌توانید ویلاهای استخردار فول فرنیش را پیدا کنید. یکی از بزرگترین امتیازات خرید ویلا در بابلسر این است که گزینه‌های متعددی به شما معرفی می کند تا انتخاب بهتری داشته باشید.

خوشبختانه اگر بودجه مالی خریداران کم باشد، می‌توانند برای خرید ویلا ساحلی در بابلسر، ویلاهایی که متراژ آنها کمتر از ۲۰۰ متر است را برای خرید انتخاب کنند. این ویلاها جزو ویلاهای لاکچری دسته بندی نمی شود، اما نوساز هستند و در یک موقعیت مکانی خوب قرار گرفته اند.

شهر بابلسر برای خرید و فروش ویلا، یک انتخاب مناسب محسوب می‌شود، چرا که بابلسر از حالت بومی نشینی تقریباً خارج شده و افرادی آنجا ساکن هستند که فرهنگ شهرنشینی و فرهنگ اجتماعی بالایی دارند. می‌توان گفت، بابلسر یک شهر لاکچری است، بنابراین خرید ویلا به هر شکل و هر روش، مزایای زیادی را فراهم می کند.

بهترین مناطق بابلسر برای خرید ویلا کدامند؟

شهرستان بابلسر یکی از بهترین مناطق مازندران برای زندگی دائم است. هم در بافت شهری می‌توانید ویلا بخرید و هم در روستاهای اطراف، ویلای سنددار با قیمت مناسب پیدا کنید. برخی از مهم ترین مناطق بابلسر برای خرید ویلا عبارتند از: اجاکسر؛ پایین احمدکلا؛ بالا احمد کلا؛ صفاییه؛ اسفندیار محله؛ کیخا محله؛ باقرتنگه؛ حاجی کلا بابلسر؛ روستای عربخیل؛ کهنه محله میرود و بهمنیر.

علاوه بر نواحی که در بالا برای خرید ویلا در بابلسر معرفی کردیم، مسیرهای فرعی دیگری هم منتهی به همین مناطق وجود دارند. در کنار بابلسر، ساحل آزاد فریدونکنار، یکی از جاذبه های گردشگری این منطقه به شمار می‌رود. حد فاصل فریدونکنار و بابلسر، چند آب بندان وجود دارد که زمین های اطراف آن برای کشاورزی و باغداری مناسب هستند. 

برای اینکه با بهترین مناطق بابلسر برای خرید ویلا بیشتر آشنا شوید، کافیست با کارشناسان املاک اول خونه تماس بگیرید. برای خرید، گزینه‌ های زیادی در بابلسر وجود دارد. به طور مثال، ویلای شهرکی در بابلسر، آپارتمان های ساحلی در مناطق نزدیک به دریا و حتی باغ ویلای زیبا در بابلسر هم با متراژ مختلف برای فروش ارائه شده اند. قیمت ویلا در بابلسر بر اساس نوع ساختمان امکانات و موقعیت مکانی متغیر است.

برای خرید ویلا در بابلسر بهتر است ابتدا با اول خونه تماس بگیرید تا اگر لازم است ویدیو یا تصاویری از املاک برای شما ارسال کنند. امکان خرید ویلا ارزان در بابلسر هم وجود دارد؛ کافی است بدانید در کدام منطقه به دنبال ویلای فروشی بگردید.

در بابلسر، زمین بخریم یا ویلا؟

خرید زمین در بابلسر از گزینه های محبوب و پر طرفدار است. البته خرید ویلا در بابلسر آمار قابل توجهی دارد و دلیل آن هم این است که اکثر مشتریان به دنبال این هستند تا در کوتاه ‌ترین زمان ملک مناسب را بخرند. اگر شما هم تردید دارید که در بابلسر، زمین بخرید یا ویلا، به شما می گوییم ابتدا هدف خود را از سرمایه گذاری مشخص کنید.

اگر هدف شما این است که به شمال مهاجرت کنید و ملک بزرگ و زیبایی برای خود داشته باشید، خرید ویلای نوساز و آماده، بهترین گزینه است. اگر بودجه بیشتری دارید و ویلای اختصاصی با طراحی پلان ساختمان اختصاصی در ذهنتان است، زمین سنددار با کاربری مسکونی در بابلسر بخرید و ویلا بسازید. در هر صورت به پیمانکاری ساختمان نیاز دارید که املاک اول خونه در این مورد هم همراه شما خواهد بود.

کسانی که به فکر کسب و کار در مازندران هستند، گزینه خرید زمین در بابلسر را انتخاب می ‌کنند. قطعاً کسب و کارهای صنعتی و تولیدی، یا ساخت و ساز مجتمع های تفریحی تجاری یا شهرک های ویلایی، انتخاب‌ های سودآور خواهند بود. به راحتی می‌توانید بین چند گزینه، آن را که متناسب با شرایط شما است، انتخاب نمایید. اگر تاکنون بابلسر را از نزدیک ندیده اید، اکنون بهترین زمان برای سفر به این منطقه است!

جاهای دیدنی بابلسر را بشناسیم

جاهای دیدنی بابلسر شامل آثار تاریخی و جاذبه های طبیعی می باشد. پل معلق بابلسر، بسیار مشهور است. قدمت این پل به دوران پهلوی برمی گردد. یکی از جاهایی که می‌توانید با سفر به بابلسر از آنجا دیدن کنید، پارک وحش بابلسر است. این منطقه به شکل خصوصی و کاملاً محافظت شده کنترل می شود. انواع حیوانات را می توانید در این پارک وحش از نزدیک تماشا کنید.

وقتی صحبت از سفر به بابلسر به میان می ‌آید، نمی توانیم از زیبایی های رودخانه بابلسر و حرکت قایق های تفریحی روی آن چشم ‌پوشی کنیم. یک پارک زیبا و فضای سبز اطراف رودخانه بابلسر وجود دارد که این منظره را جذاب تر ساخته است. می توانید قایق سواری کنید؛ یا در سفره خانه، رستوران و کافی شاپ در اطراف رودخانه از منوی غذایی لذت ببرید. پیاده روی در منطقه ساحل رودخانه هم حال و هوای خاص خودش را دارد!

منطقه جنگلی بهمنیر و ساحل زیبای میرود، دو جاذبه گردشگری دیگر هستند که در بابلسر خودنمایی می‌کنند. اگر می خواهید خرید ویلا در بابلسر را با اطمینان خاطر بیشتر دنبال کنید و به زیباترین جاهای دیدنی شهر نزدیک باشید، با املاک اول خونه تماس بگیرید.

خرید ویلا در بابلسر با اول خونه

در بابلسر گزینه های مختلفی برای خرید ویلا پیدا می کنید. یکی از بهترین مناطق بابلسر، شهرک ساحلی خزرشهر نام دارد. شهرک خزرشهر حد فاصل بابلسر و فریدونکنار واقع شده و ویلاهای لاکچری را برای علاقه‌مندان در خود جای داده است. فرهنگ زندگی در شهرک های ساحلی در این شهرک در بابلسر به طور قوی وجود دارد.

خرید ویلا در بابلسر در روستاهای مختلف و نواحی اطراف با قیمت‌های متفاوت اعلام می‌شود. شما می‌توانید حتی زمین متراژ بالا در بابلسر پیدا کنید و یک ویلای بزرگ یا کاخ ویلا بسازید. ویلاهای شهرکی هم متراژ متفاوت دارند. قیمت آنها هم متنوع است. انواع معماری برای ویلاهای ساخته شده در بابلسر دیده می شود؛ کافیست مشخص کنید که بودجه مالی شما چقدر است و کدام دسته از ویلاها را برای خرید در نظر دارید.

خدمات املاک اول خونه برای خرید ویلا در بابلسر و خرید زمین در بابلسر به این صورت است که درباره بودجه اولیه صحبت می کنند؛ مناطق مختلف را پیشنهاد می دهند؛ و اگر لازم باشد تصاویر و ویدیوهایی را هم از ویلاها و یا زمین فروشی در بابلسر برای شما ارسال می کنند. پس از توافق بر برای خرید ملک، کافیست سفری به بابلسر داشته باشید تا از نزدیک با ویلا یا زمین آشنایی پیدا کنید.

WhatsApp Chat