مشاوره رایگان

همین حالا مشاوره رایگان بگیرید.

مشاور مهندس نیما طهماسبی

درباره من

من مهندس نیما طهماسبی، فارغ‌التحصیل کارشناسی عمران هستم که با افتخار بیش از ۱۰ سال با تیم حرفه‌ای خود در خدمت شما عزیزان هستیم تا بتوانیم بهترین خدمات عمرانی در زمینه ساخت و ساز و بازسازی خانه‌های قدیمی را برای شما عزیزان ارائه کنیم. به دلیل علاقه‌ای که به امور مربوط به عمران و ساختمان سازی داشتم در دوران مدرسه این رشته را انتخاب کردم و سپس در دانشگاه نیز رشته مهندسی عمران را ادامه دادم.  به دلیل اینکه از نوجوانی علاقه زیادی به عمران داشتم، در دوران مدرسه، سر کار هم می‌رفتم تا با امور اجرایی ساختمانی مثل آرماتور بندی و بنایی و تاسیسات ساختمانی آشنا شوم. همچنین در این دوران، بیشتر با تجهیزات و کارهای احرایی آشنا شدم. علاوه بر آن، به عنوان کار اموز وارد دفتر فنی مهندسی شدم و توانستم با نرم‌افزارهای مهندسی و دوربین نقشه برداری آشنا شوم که در دانشگاه، خیلی کمک حالم شد. من در سال ۱۳۹۴ در دانشگاه فارغ‌التحصیل شدم. این در حالی است که با تجربه ای که در دوره کار آموزی کسب کردم توانسته بودم دوره کارشناسی را با موفقیت بسیار بالایی پشت سر بگذارم. 
دوره‌های کارآموزی با عث آشنایی با تجهیزاتی همانند دوربین نقشه‌برداری و از طرف دیگر آشنایی با نرم‌افزار‌های مهندسی، همگی به من کمک کردند تا بتوانم در دوران دانشگاه امور درسی خود را بهتر از همکلاسی‌های خود سپری کرده و با معدل خوب در رشته عمران فارغ‌التحصیل شوم. حتی من پیشنهاد می‌کنم اگر هر کدام از شما که در حال مطالعه پیشینه کاری و علمی من هستید دوست دارید در دانشگاه وارد رشته عمران شوید، در صورت امکان این رشته را از دوران دبیرستان آغاز کنید چون با این کار شما دوره‌های علمی و عملی پایه را سپری کرده‌اید و در دوران دانشگاهی بسیار موفق‌تر خواهید شد. در واقع دوران مدرسه یک پرش بسیار بزرگ برای ورود قدرتمند شما به دوران دانشگاه خواهد بود.
بعد از فارغ‌التحصیل شدن در رشته کارشناسی عمران، با جمعی از دوستان حرفه‌ای خود یک تیم کاری راه‌اندازی کرده و فعالیت خود را در زمینه ساخت و ساز آغاز کردیم. در بیش از ده سالی که ما برای همه هموطنان عزیز خدمت‌رسانی می‌کنیم، فعالیت‌های زیر را در حوزه کاری خود قرار داده‌ایم تا بتوانیم امور مربوط به ساخت و ساز و بازسازی خانه‌ها را به بهترین شکل ممکن و بدون هیچگونه نگرانی برای کارفرمایان انجام دهیم:
-    طراحی، نظارت و اجرا اعم از طراحی سازه، دکوراتیو، پیمانکاری، اجرا و مشاوره در این امر
-    بازسازی ساختمان‌های فرسوده
-    گرفتن کلیه مدارک و استعلام‌های مورد نیاز برای ساخت و ساز در کمترین زمان
-    نقشه‌برداری و ثبت نام و اخذ سند در کوتاه‌ترین زمان
-    آزمایشگاه بتن، تست بتن و مقاوم‌سازی در برابر سازه و کاشت میل‌گرد و عایق‌بندی و حتی فشار منفی آب
-    فروش انواع مصالح ساختمانی شامل افزودنی‌های بتن، امور تخصصی استخر، انواع چسب، تهیه کلیه تجهیزات برای ساختمان و...
در پایان لازم می‌دانیم این نکته را متذکر شویم که علی‌رغم پیشرفت علمی و تکنولوژی و در نتیجه قدرت گرفتن فرآیند ساخت و ساز در کشور، باز هم وجود نیرو‌های متخصص رکن اصلی برای ساختمان‌سازی‌های، ‌ایمن، زیبا و البته جذاب شناخته شده است. در واقع وجود افرادی که تخصص زیادی در این زمینه دارند، این امکان را فراهم می‌کند که با تسلط بر روی روش‌های پیشرفته و با استفاده از تجهیزات کامل، بتوانند ساختمان‌سازی را به بهترین شکل ممکن برای مردم انجام دهند. شاید بعضی از افراد این تصور را داشته باشند که به دلیل شرایط اقتصادی پیچیده و سخت در کشور ایران در چند سال اخیر ،کسب و کار‌های مربوط به رشته عمران، راکد شده است. در صورتی که ما معتقد هستیم اگر فردی کاربلد باشد، همیشه برای او کار خواهد بود و خوشبختانه چنین شرایطی برای تیم ما فراهم بوده و همیشه در جایگاه 100 در رشته عمران قرار گرفته‌ایم. چون در این رشته، متخصصین و مهندسی در دو سطح صفر و صد تقسیم‌بندی می‌شوند و هیچ حد میانه برای چنین رشته‌ای وجود ندارد. با افتخار اعلام می‌کنیم که در بیش از ۱۰ سال فعالیت خود توانسته‌ایم امروز رتبه ۱۰۰ را به خود اختصاص دهیم و با قدرت در خدمت شما عزیزان هستیم.

مهندس نیما طهماسبی