مشاوره رایگان

همین حالا مشاوره رایگان بگیرید.

مشاور مهندس فرخ میرزاد

درباره من

مهندس فرخ میرزاد

من مهندس فرخ میرزاد تولد ۱۳۶۶ کارشناس ارشد معماری هستم که تقریباً ۱۱ سال در زمینه طراحی، معماری، اجرا و نظارت بر پروژه‌های ساختمانی فعالیت می‌کنم. از زمانی که در دوره دبیرستان باید رشته تحصیلی خود را انتخاب می‌کردیم، به آینده شغلی خود فکر می‌کردم و با دیدن ساختمان‌های زیبا در سطح شهر هر روز علاقه‌ من به طراحی و معماری ساختمان بیشتر می‌شد. دیدن سبک‌های مختلف طراحی ساختمان، انگیزه‌ای برای من بود تا در دوران دانشگاه بتوانم رشته معماری را با موفقیت پشت سر بگذارم.

از همان دوران ‌لیسانس به این موضوع واقف بودم که تنها تحصیلات آکادمیک نمی‌تواند تضمین‌کننده موفقیت کاری من باشد زیرا موفقیت تنها زمانی محقق می‌شود که تمامی مهارت‌های کاری را آموخته و بتوانیم بهترین کیفیت را در اختیار مشتریان قرار دهیم. به همین دلیل از دوران لیسانس به دنبال کار در شرکت‌های مربوط طراحی و اجرای ساختمان بودم و حتی به این فکر می‌کردم که به عنوان یک کارآموز در کنار مهندسین توانمند فعالیت داشته باشم و همین اتفاق نیز افتاد. من توانستم در کنار یک تیم مهندسی حرفه‌ای، تمامی جزئیات و ظریف‌کاری‌های مربوط به طراحی و اجرا را بیاموزم در همین حین، دوره‌های آموزش نرم‌افزار‌های مربوط به رشته خود را نیز پشت سر گذاشته و در نهایت در پایان دوره لیسانس توانستم دفتر مستقل برای خود راه‌اندازی کنم.

شعار من، برنده برنده است:

از زمانی که فعالیت رسمی خود را آغاز کردم، دو تعهد اخلاقی را معیار اولیه و اصلی کار‌های خود قرار داده‌ام. در درجه اول خوش قولی، مهمترین اصل کاری من به حساب می‌آید زیرا می‌دانم تنها زمانی می‌توانم اعتماد مشتریان را به خود جلب کنم که پروژه‌های آن‌ها را دقیقاً در زمان مشخص شده و با همان کیفیت تحویل دهم. اما دومین تعهد اخلاقی من، ارائه خدمات به بهترین شکل ممکن است. در زمان عقد قرارداد هر دو طرف برای مبلغی مشخص توافق می‌کنیم و بنابراین بنده متعهد هستم برای همان قیمت توافق شده بهترین کیفیت را ارائه دهم.


همانگونه که گفتم تقریباً ۱۱ سال است که در زمینه طراحی، نظارت و اجرای ساختمان فعالیت می‌کنم اما سه سال کاری خود را به صورت کاملاً اختصاصی به بحث طراحی پرداختم چرا که تمایل داشتم تمام فنون مربوط به طراحی ساختمان را یاد گرفته و ار طرف دیگر بتوانم رزومه قوی در این زمینه داشته باشم. اما در مابقی سال‌های کاری خود به بحث نظارت و اجرای پروژه‌های ساختمانی پرداخته‌ام.

برای من کیفیت و طراحی ویژه و خاص ساختمان‌ها اولویت دارد. علاقه من به بحث ساختمان‌سازی و طراحی بنا‌ها به حدی زیاد است که گاهی اوقات بدون گرفتن اجرت، از پروژه‌ها برای ارائه نظرات و تئوری‌ها جهت زیباتر شدن و البته اصولی‌تر شدن ساختمان‌ها، دیدن‌کرده‌ام.
در پایان لازم است این نکته را بیان کنم که همواره رضایت و اعتماد مشتریان اولویت اول کار من بوده و ‌امیدوارم که در این سال‌های فعالیت توانسته باشم به این مهم، جامعه عمل بپوشانم.

مهندس فرخ میرزاد

WhatsApp Chat